Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

VAR neuznal Messiho gól, Argentínčania stratili body

Futbalisti Argentíny remizovali vo štvrtkovom domácom stretnutí 3. kola juhoamerickej kvalifikácie MS 2022 s Paraguajom 1:1.

13.11.2020 07:46
Lionel Messi Foto: ,
Lionel Messi sleduje obrazovku VAR po góle do siete Paraguaja, ktorý nakoniec neuznali.
debata (2)

Hostia vstúpili do zápasu lepšie, už v 21. minúte premenil jedenástku Angel Romero.

Argentína ešte do polčasovej prestávky vyrovnala vďaka Nicolasovi Ivanovi Gonzalezovi a po zmene strán rozvlnila sieť opäť. Gól Lionela Messiho však neuznal VAR pre faul.

Argentína je priebežne na čele tabuľky o bod pred Brazíliou, ktorá má však zápas k dobru.

Ekvádor zvíťazil nad domácou Bolíviou 3:2. Víťazný gól hostí v La Paz strelil v 88. minúte Carlos Gruezo, ktorý premenil pokutový kop.

3. kolo juhoamerickej kvalifikácie MS 2022

Argentína – Paraguaj 1:1 (1:1)
Góly: 41. Gonzalez – 21. Romero (z 11 m)

Bolívia – Ekvádor 2:3 (1:0)
Góly: 37. Arce, 60. Martins – 46. B. Caicedo, 55. Mena Delgado, 88. Gruezo (z 11 m)