Škriniar ako kladivo na Britov? Inter sa skrze Slováka pomstil

14.10.2020 06:38
Milan Škriniar
Milan Škriniar. Autor: ,

(Ne)prestupová sága okolo slovenského obrancu Milana Škriniara toto leto akoby nemala konca.

V jednej chvíli sa síce už zdalo, že rodák zo Žiaru nad Hronom je jednou nohou v Londýne, chvíľami aj obomi, ale z transferu, o ktorom si už mnohí mysleli, že je iba otázkou detailov, napokon zišlo.

Aj tréner Tottenhamu José Mourinho má dôvod, aby v ňom krv vrela. Napokon, Škriniar bol jeho prestupovým cieľom číslo jedna. Navyše, v minulosti doviedol Inter k titulom v Serii A a v Lige majstrov. Ani to mu však pri dohadovaní prestupu nestačilo.

Kde sa teda zasekol transfer so slovenským obrancom, ktorý na dlhé mesiace stratil miesto v základnej zostave nerazzurri?

Podľa portálu Calciomercato, ktorý sa okrem iného odvolával aj na britský Daily Express, mala táto sága korene v minulosti. Talianom sa totiž nepáčilo, ako sa Daniel Levy, biznismen a šéf Tottenhamu, zachoval k Interu, keď mali záujem o Švéda Christiana Eriksena.

1. Trent
		Alexander-Arnold (Anglicko,
		Liverpool)...
2. Virgil van Dijk
		(Holandsko, Liverpool) -
		80...
+73. Matthijs de Ligt
		(Holandsko, Juventus
		Turín)...

Levy totiž odmietol čo i len jednať o požadovanej sume 17 miliónov libier a to aj napriek tomu, že Eriksen bol tesne pred vypršaním kontraktu.

Pred pár týždňami sa situácia zopakovala – Inter žiadal za Škriniara 55 miliónov a Tottenham prichádzal s rôznymi ponukami. Tá posledná vraj bola 45 miliónov plus bonusy.

„Zamieta sa!“ zaznelo z Interu.

#Tottenham Hotspur #Milan Škriniar #Inter Miláno
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku