Svadba vo futbalovom luxuse. NFŠ započne neobvyklú tradíciu

29.07.2020 15:42
NFŠ tehelné pole štadión
Národný futbalový štadión. Autor: ,

Historicky prvá svadobná veselica na Národnom futbalovom štadióne bude už 8. augusta 2020.

Nevestu Žanetu prehovorila do účasti na žrebovaní prenájmu VIP priestorov za 1 euro jej budúca švagriná. Súťaž vyhlásil prevádzkovateľ Národného futbalového štadióna a v tejto tradícii chce pokračovať každý rok.

Žrebovania sa zúčastnilo takmer 30 budúcich manželských párov a šťastie sa usmialo práve na Žanetu. Nevesta aj ženích sú obaja verní futbaloví fanúšikovia. Žrebovalo sa priamo v priestoroch štadióna a na všetko dohliadal notár.

„Pôvodne sme plánovali po obrade iba večeru, ale toto je úplne iné. Z priestorov, kde bude veselica je nádherný výhľad na celú hraciu plochu a štadión – je to naozaj zaujímavé,“ povedala nevesta Žaneta, ktorá si je istá, že ženích bude určite spokojný.

Tehelné
		pole.
Štadión
		Antona Malatinského v
		Trnave.
+7MOL Aréna v Dunajskej
		Strede.

Obaja na Národný futbalový štadión chodievajú na futbalové zápasy, ale pohľad na prázdnu a tichú arénu je vraj niečo úplne iné.

„Je to zvláštny, ale veľmi príjemný pocit – je to obrovské, tiché a ide z toho taká tichá energia. Určite sa to hosťom bude páčiť, nie je to obyčajná vec,“ dodala nevesta Žaneta.

„Pre Žanetu to bude výnimočný deň, ale výnimočné to bude aj pre nás. Bude to prvá svadba u nás na Národnom futbalovom štadióne a chceme, aby bolo všetko naozaj dokonalé.

Máme pripravených niekoľko prekvapení, ktoré teraz neprezradím, ale technické možnosti, ktoré štadión ponúka, dávajú naozaj veľký priestor.

Myslím si, že svadobčania zažijú výnimočný večer,“ povedala Aneta Dobrucká, ktorá zastupuje prevádzkovateľa štadióna.

Národný futbalový štadión chce prvou svadbou založiť tradíciu, v ktorej bude pokračovať každý rok.

10. Juraj Kucka
		(Parma) - 4 milióny
		eur.
9. Marek Rodák (Fulham)
		- 4 milióny
		eur.
+78. Patrik Hrošovský
		(Genk) - 4 milióny
		eur.

Vo VIP priestoroch štadióna sa bežne konajú komerčné spoločenské podujatia, firemné akcie či konferencie a do budúcna sa tam určite budú konať aj svadby.

Svadbu s prenájmom priestorov za 1 euro však štadión vyžrebuje a zorganizuje vždy iba raz za rok.

VIP priestory Národného futbalového štadióna majú kapacitu až 1400 osôb a dajú sa rozdeliť na 5 menších funkčných celkov so samostatným vstupom a zázemím.

Táto variabilita využitia priestorov umožňuje zastrešiť event pre 12 hostí, ale aj pre 1400.

Krásne multifunkčné priestory ponúkajú panoramatický výhľad na hraciu plochu štadióna, LED obrazovky ovládateľné z réžie, svetelné scény, klimatizácia, wifi, vlastné bary či priestory pre coffee break.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Tehelné pole #svadba #ŠK Slovan Bratislava #Národný futbalový štadión
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku