Šporar čakal na debut len štvrťhodinu. Fanúšikom ďakoval za podporu

Futbalisti Sportingu Lisabon zdolali v pondelkovom súboji 18. kola portugalskej ligy na domácom štadióne Maritimo Funchal 1:0. Víťazný debut v drese Sportingu zažil Andraž Šporar, ktorý prestúpil do lisabonského klubu zo Slovana Bratislava.

28.01.2020 08:26
Andraž Šporar Foto: ,
Andraž Šporar.

Slovinský útočník začal síce zápas na lavičke náhradníkov, na ihrisko sa však dostal už v 15. minúte, keď vystriedal zraneného Brazílčana Luiza Phellypeho.

„Je to pre mňa špeciálny moment, som rád, že sme spolu oslávili zisk troch bodov. Verím, že to ešte veľakrát zopakujeme. Ďakujem za vašu úžasnú podporu,“ odkázal Šporar fanúšikom na Twitteri.

Jediný gól domácich dal v 76. minúte obranca Cristian Borja. Sporting je v tabuľke na treťom mieste, na druhé Porto stráca deväť bodov, Maritimo je trináste.