Líder iba remizoval v Bardejove. Dubnica nevyužila šancu ísť na čelo

Futbalisti Dubnice nad Váhom nevyužili šancu dostať sa na čelo tabuľky II. ligy. V nedeľňajšom súboji 15. kola Dubničania iba remizovali v Trebišove 1:1. Na gól domáceho Gorana Matiča zo 4. min odpovedal o 15 minút neskôr Marek Kuzma z pokutového kopu.

26.10.2019 18:11 , aktualizované: 27.10.2019 17:09

Dubnica sa bodovo dotiahla na lídra z Banskej Bystrice, ale vďaka horšiemu skóre je druhá. Trebišov napriek zisku bodu zostal na poslednej 16. priečke.

Skalica zvíťazila v Ružomberku nad rezervou tohto tímu 3:0 a posunula sa na tretie miesto tabuľky.

Aspoň remízu pre B-tím Žiliny proti Komárnu (1:1) ratoval päť minút pred koncom reprezentačný útočník Róbert Boženík.

Rovnako hladké víťazstvo 3:0 dosiahol doma Šamorín nad Liptovským Mikulášom.

Banská Bystrica nepotvrdila rolu favorita v Bardejove a iba remizovala 0:0. Líder tabuľky z Banskej Bystrice si pripísal iba druhú remízu v sezóne.

V ďalších dvoch sobotných dueloch II. ligy už domáce tímy využili túto výhodu. Púchov zdolal Poprad 2:1 až gólom Patrika Mráza v nadstavenom čase. Rezerva bratislavského Slovana si poradila s Podbrezovou 2:0. Slovan „B“ napriek tomu zostal na zostupovej štrnástej priečke, Podbrezová je v neúplnej tabuľke šiesta.