Anglickí futbaloví reprezentanti sú pripravení opustiť predčasne trávnik, ak zaregistrujú v hľadisku rasistické prejavy.
Foto: Reuters, CARL RECINE
Futbalisti Anglicka Jordan Pickford, Ross Barkley, Jordan Henderson a Michael Keane počas tréningu.
Albión čakajú v piatok 11. októbra duel kvalifikácie EURO 2020 v Prahe proti Čechom a v pondelok zápas v Bulharsku, pričom domáci budú mať v Sofii čiastočne zatvorený štadión práve pre rasistické správanie divákov.
Útočník Chelsea Tammy Abraham prezradil, že v tíme sa už rozprávali o prípadnej reakcii na útoky zo strany fanúšikov. „Ak sa to stane jednému z nás, stane sa to všetkým,“ povedal pre BBC.
V pravidlách UEFA existuje trojstupňový protokol ako postupovať v prípade rasistických prejavov. Ukončenie zápasu je až posledný krok. Hráči Anglicka sú však pripravení opustiť ihrisko aj bez pokynu rozhodcu. „Nik by sa nemal cítiť nepohodlne. Nezáleží na tom, či ublížia iba jednému, alebo celému tímu, všetci sme jedno,“ doplnil Abraham.
Kvalifikácia ME 2020
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Chorvátsko |
8 |
5 |
2 |
1 |
17:7 |
17 |
2. |
Wales |
8 |
4 |
2 |
2 |
10:6 |
14 |
3. |
Slovensko |
8 |
4 |
1 |
3 |
13:11 |
13 |
4. |
Maďarsko |
8 |
4 |
0 |
4 |
8:11 |
12 |
5. |
Azerbajdžan |
8 |
0 |
1 |
7 |
5:18 |
1 |
- – pozn: Chorvátsko a Wales majú postup na ME 2020
A-skupina |
22. 3. 2019 |
Anglicko – Česko |
5:0 |
22. 3. 2019 |
Bulharsko – Čierna Hora |
1:1 |
25. 3. 2019 |
Kosovo – Bulharsko |
1:1 |
25. 3. 2019 |
Čierna Hora – Anglicko |
1:5 |
7. 6. 2019 |
Česko – Bulharsko |
2:1 |
7. 6. 2019 |
Čierna Hora – Kosovo |
1:1 |
10. 6. 2019 |
Bulharsko – Kosovo |
2:3 |
10. 6. 2019 |
Česko – Čierna Hora |
3:0 |
7. 9. 2019 |
Kosovo – Česko |
2:1 |
7. 9. 2019 |
Anglicko – Bulharsko |
4:0 |
10. 9. 2019 |
Anglicko – Kosovo |
5:3 |
10. 9. 2019 |
Čierna Hora – Česko |
0:3 |
11. 10. 2019 |
Česko – Anglicko |
2:1 |
11. 10. 2019 |
Čierna Hora – Bulharsko |
0:0 |
14. 10. 2019 |
Bulharsko – Anglicko |
0:6 |
14. 10. 2019 |
Kosovo – Čierna Hora |
2:0 |
14. 11. 2019 |
Česko – Kosovo |
2:1 |
14. 11. 2019 |
Anglicko – Čierna Hora |
7:0 |
17. 11. 2019 |
Kosovo – Anglicko |
0:4 |
17. 11. 2019 |
Bulharsko – Česko |
1:0 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Anglicko |
8 |
7 |
0 |
1 |
37:6 |
21 |
2. |
Česko |
8 |
5 |
0 |
3 |
13:11 |
15 |
3. |
Kosovo |
8 |
3 |
2 |
3 |
13:16 |
11 |
4. |
Bulharsko |
8 |
1 |
3 |
4 |
6:17 |
6 |
5. |
Čierna Hora |
8 |
0 |
3 |
5 |
3:22 |
3 |
- – pozn: Anglicko a Česko majú postup na ME 2020
B-skupina |
22. 3. 2019 |
Luxembursko – Litva |
2:1 |
22. 3. 2019 |
Portugalsko – Ukrajina |
0:0 |
25. 3. 2019 |
Portugalsko – Srbsko |
1:1 |
25. 3. 2019 |
Luxembursko – Ukrajina |
1:2 |
7. 6. 2019 |
Litva – Luxembursko |
1:1 |
7. 6. 2019 |
Ukrajina – Srbsko |
5:0 |
10. 6. 2019 |
Srbsko – Litva |
4:1 |
10. 6. 2019 |
Ukrajina – Luxembursko |
1:0 |
7. 9. 2019 |
Litva – Ukrajina |
0:3 |
7. 9. 2019 |
Srbsko – Portugalsko |
2:4 |
10. 9. 2019 |
Litva – Portugalsko |
1:5 |
10. 9. 2019 |
Luxembursko – Srbsko |
1:3 |
11. 10. 2019 |
Portugalsko – Luxembursko |
3:0 |
11. 10. 2019 |
Ukrajina – Litva |
2:0 |
14. 10. 2019 |
Litva – Srbsko |
1:2 |
14. 10. 2019 |
Ukrajina – Portugalsko |
2:1 |
14. 11. 2019 |
Portugalsko – Litva |
6:0 |
14. 11. 2019 |
Srbsko – Luxembursko |
3:2 |
17. 11. 2019 |
Luxembursko – Portugalsko |
0:2 |
17. 11. 2019 |
Srbsko – Ukrajina |
2:2 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Ukrajina |
8 |
6 |
2 |
0 |
17:4 |
20 |
2. |
Portugalsko |
8 |
5 |
2 |
1 |
22:6 |
17 |
3. |
Srbsko |
8 |
4 |
2 |
2 |
17:17 |
14 |
4. |
Luxembursko |
8 |
1 |
1 |
6 |
7:16 |
4 |
5. |
Litva |
8 |
0 |
1 |
7 |
5:25 |
1 |
* – pozn: Ukrajina a Portugalsko majú postup na ME 2020
C-skupina |
21. 3. 2019 |
Holandsko – Bielorusko |
4:0 |
21. 3. 2019 |
Severné Írsko – Estónsko |
2:0 |
24. 3. 2019 |
Holandsko – Nemecko |
2:3 |
24. 3. 2019 |
Severné Írsko – Bielorusko |
2:1 |
8. 6. 2019 |
Estónsko – Severné Írsko |
1:2 |
8. 6. 2019 |
Bielorusko – Nemecko |
0:2 |
11. 6. 2019 |
Nemecko – Estónsko |
8:0 |
11. 6. 2019 |
Bielorusko – Severné Írsko |
0:1 |
6. 9. 2019 |
Estónsko – Bielorusko |
1:2 |
6. 9. 2019 |
Nemecko – Holandsko |
2:4 |
9. 9. 2019 |
Estónsko – Holandsko |
0:4 |
9. 9. 2019 |
Severné Írsko – Nemecko |
0:2 |
10. 10. 2019 |
Bielorusko – Estónsko |
0:0 |
10. 10. 2019 |
Holandsko – Severné Írsko |
3:1 |
13. 10. 2019 |
Bielorusko – Holandsko |
1:2 |
13. 10. 2019 |
Estónsko – Nemecko |
0:3 |
16. 11. 2019 |
Nemecko – Bielorusko |
4:0 |
16. 11. 2019 |
Severné Írsko – Holandsko |
0:0 |
19. 11. 2019 |
Nemecko – Severné Írsko |
6:1 |
19. 11. 2019 |
Holandsko – Estónsko |
5:0 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Nemecko |
8 |
7 |
0 |
1 |
30:7 |
21 |
2. |
Holandsko |
8 |
6 |
1 |
1 |
24:7 |
19 |
3. |
Severné Írsko |
8 |
4 |
1 |
3 |
9:13 |
13 |
4. |
Bielorusko |
8 |
1 |
1 |
6 |
4:16 |
4 |
5. |
Estónsko |
8 |
0 |
1 |
7 |
2:26 |
1 |
- – pozn: Nemecko a Holandsko majú postup na ME 2020
D-skupina |
23. 3. 2019 |
Gruzínsko – Švajčiarsko |
0:2 |
23. 3. 2019 |
Gibraltár – Írsko |
0:1 |
26. 3. 2019 |
Írsko – Gruzínsko |
1:0 |
26. 3. 2019 |
Švajčiarsko – Dánsko |
3:3 |
7. 6. 2019 |
Gruzínsko – Gibraltár |
3:0 |
7. 6. 2019 |
Dánsko – Írsko |
1:1 |
10. 6. 2019 |
Dánsko – Gruzínsko |
5:1 |
10. 6. 2019 |
Írsko – Gibraltár |
2:0 |
5. 9. 2019 |
Gibraltár – Dánsko |
0:6 |
5. 9. 2019 |
Írsko – Švajčiarsko |
1:1 |
8. 9. 2019 |
Gruzínsko – Dánsko |
0:0 |
8. 9. 2019 |
Švajčiarsko – Gibraltár |
4:0 |
12. 10. 2019 |
Gruzínsko – Írsko |
0:0 |
12. 10. 2019 |
Dánsko – Švajčiarsko |
1:0 |
15. 10. 2019 |
Gibraltár – Gruzínsko |
2:3 |
15. 10. 2019 |
Švajčiarsko – Írsko |
2:0 |
15. 11. 2019 |
Dánsko – Gibraltár |
6:0 |
15. 11. 2019 |
Švajčiarsko – Gruzínsko |
1:0 |
18. 11. 2019 |
Gibraltár – Švajčiarsko |
1:6 |
18. 11. 2019 |
Írsko – Dánsko |
1:1 |
Tabuľka: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Švajčiarsko |
8 |
5 |
2 |
1 |
19:6 |
17 |
2. |
Dánsko |
8 |
4 |
4 |
0 |
23:6 |
16 |
3. |
Írsko |
8 |
3 |
4 |
1 |
7:5 |
13 |
4. |
Gruzínsko |
8 |
2 |
2 |
4 |
7:11 |
8 |
5. |
Gibraltár |
8 |
0 |
0 |
8 |
3:31 |
0 |
- – pozn: Švajčiarsko a Dánsko majú postup na ME 2020
F-skupina |
21. 3. 2019 |
Malta – Faerské ostrovy |
2:1 |
21. 3. 2019 |
Švédsko – Rumunsko |
2:1 |
21. 3. 2019 |
Španielsko – Nórsko |
2:1 |
26. 3. 2019 |
Malta – Španielsko |
0:2 |
26. 3. 2019 |
Nórsko – Švédsko |
3:3 |
26. 3. 2019 |
Rumunsko – Faerské ostrovy |
4:1 |
7. 6. 2019 |
Faerské ostrovy – Španielsko |
1:4 |
7. 6. 2019 |
Nórsko – Rumunsko |
2:2 |
7. 6. 2019 |
Švédsko – Malta |
3:0 |
10. 6. 2019 |
Faerské ostrovy – Nórsko |
0:2 |
10. 6. 2019 |
Malta – Rumunsko |
0:4 |
10. 6. 2019 |
Španielsko – Švédsko |
3:0 |
5. 9. 2019 |
Faerské ostrovy – Švédsko |
0:4 |
5. 9. 2019 |
Nórsko – Malta |
2:0 |
5. 9. 2019 |
Rumunsko – Španielsko |
1:2 |
8. 9. 2019 |
Rumunsko – Malta |
1:0 |
8. 9. 2019 |
Španielsko – Faerské ostrovy |
4:0 |
8. 9. 2019 |
Švédsko – Nórsko |
1:1 |
12. 10. 2019 |
Faerské ostrovy – Rumunsko |
0:3 |
12. 10. 2019 |
Malta – Švédsko |
0:4 |
12. 10. 2019 |
Nórsko – Španielsko |
1:1 |
15. 10. 2019 |
Faerské ostrovy – Malta |
1:0 |
15. 10. 2019 |
Rumunsko – Nórsko |
1:1 |
15. 10. 2019 |
Švédsko – Španielsko |
1:1 |
15. 11. 2019 |
Nórsko – Faerské ostrovy |
4:0 |
15. 11. 2019 |
Rumunsko – Švédsko |
0:2 |
15. 11. 2019 |
Španielsko – Malta |
7:0 |
18. 11. 2019 |
Malta – Nórsko |
1:2 |
18. 11. 2019 |
Španielsko – Rumunsko |
5:0 |
18. 11. 2019 |
Švédsko – Faerské ostrovy |
3:0 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Španielsko |
10 |
8 |
2 |
0 |
31:5 |
26 |
2. |
Švédsko |
10 |
6 |
3 |
1 |
23:9 |
21 |
3. |
Nórsko |
10 |
4 |
5 |
1 |
19:11 |
17 |
4. |
Rumunsko |
10 |
4 |
2 |
4 |
17:15 |
14 |
5. |
Faerské ostrovy |
10 |
1 |
0 |
9 |
4:30 |
3 |
6. |
Malta |
10 |
1 |
0 |
9 |
3:27 |
3 |
* – pozn: Španielsko a Švédsko majú postup na ME 2020
G-skupina |
21. 3. 2019 |
Rakúsko – Poľsko |
0:1 |
21. 3. 2019 |
Severné Macedónsko – Lotyšsko |
3:1 |
21. 3. 2019 |
Izrael – Slovinsko |
1:1 |
24. 3. 2019 |
Izrael – Rakúsko |
4:2 |
24. 3. 2019 |
Poľsko – Lotyšsko |
2:0 |
24. 3. 2019 |
Slovinsko – Severné Macedónsko |
1:1 |
7. 6. 2019 |
Rakúsko – Slovinsko |
1:0 |
7. 6. 2019 |
Severné Macedónsko – Poľsko |
0:1 |
7. 6. 2019 |
Lotyšsko – Izrael |
0:3 |
10. 6. 2019 |
Severné Macedónsko – Rakúsko |
1:4 |
10. 6. 2019 |
Lotyšsko – Slovinsko |
0:5 |
10. 6. 2019 |
Poľsko – Izrael |
4:0 |
5. 9. 2019 |
Izrael – Severné Macedónsko |
1:1 |
6. 9. 2019 |
Rakúsko – Lotyšsko |
6:0 |
6. 9. 2019 |
Slovinsko – Poľsko |
0:2 |
9. 9. 2019 |
Lotyšsko – Severné Macedónsko |
0:2 |
9. 9. 2019 |
Poľsko – Rakúsko |
0:0 |
9. 9. 2019 |
Slovinsko – Izrael |
3:2 |
10. 10. 2019 |
Rakúsko – Izrael |
3:1 |
10. 10. 2019 |
Severné Macedónsko – Slovinsko |
2:1 |
10. 10. 2019 |
Lotyšsko – Poľsko |
0:3 |
13. 10. 2019 |
Poľsko – Severné Macedónsko |
2:0 |
13. 10. 2019 |
Slovinsko – Rakúsko |
0:1 |
13. 10. 2019 |
Izrael – Lotyšsko |
3:1 |
16. 11. 2019 |
Slovinsko – Lotyšsko |
1:0 |
16. 11. 2019 |
Rakúsko – Severné Macedónsko |
2:1 |
16. 11. 2019 |
Izrael – Poľsko |
1:2 |
19. 11. 2019 |
Severné Macedónsko – Izrael |
1:0 |
19. 11. 2019 |
Lotyšsko – Rakúsko |
1:0 |
19. 11. 2019 |
Poľsko – Slovinsko |
3:2 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Poľsko |
10 |
8 |
1 |
1 |
18:5 |
25 |
2. |
Rakúsko |
10 |
6 |
1 |
3 |
19:9 |
19 |
3. |
Severné Macedónsko |
10 |
4 |
2 |
4 |
12:13 |
14 |
4. |
Slovinsko |
10 |
4 |
2 |
4 |
16:11 |
14 |
5. |
Izrael |
10 |
3 |
2 |
5 |
16:18 |
11 |
6. |
Lotyšsko |
10 |
1 |
0 |
9 |
3:28 |
3 |
- – pozn: Poľsko a Rakúsko majú postup na ME 2020
H-skupina |
22. 3. 2019 |
Albánsko – Turecko |
0:2 |
22. 3. 2019 |
Andorra – Island |
0:2 |
22. 3. 2019 |
Moldavsko – Francúzsko |
1:4 |
25. 3. 2019 |
Turecko – Moldavsko |
4:0 |
25. 3. 2019 |
Andorra – Albánsko |
0:3 |
25. 3. 2019 |
Francúzsko – Island |
4:0 |
8. 6. 2019 |
Island – Albánsko |
1:0 |
8. 6. 2019 |
Moldavsko – Andorra |
1:0 |
8. 6. 2019 |
Turecko – Francúzsko |
2:0 |
11. 6. 2019 |
Albánsko – Moldavsko |
2:0 |
11. 6. 2019 |
Andorra – Francúzsko |
0:4 |
11. 6. 2019 |
Island – Turecko |
2:1 |
7. 9. 2019 |
Island – Moldavsko |
3:0 |
7. 9. 2019 |
Francúzsko – Albánsko |
4:1 |
7. 9. 2019 |
Turecko – Andorra |
1:0 |
10. 9. 2019 |
Albánsko – Island |
4:2 |
10. 9. 2019 |
Francúzsko – Andorra |
3:0 |
10. 9. 2019 |
Moldavsko – Turecko |
0:4 |
11. 10. 2019 |
Andorra – Moldavsko |
1:0 |
11. 10. 2019 |
Island – Francúzsko |
0:1 |
11. 10. 2019 |
Turecko – Albánsko |
1:0 |
14. 10. 2019 |
Francúzsko – Turecko |
1:1 |
14. 10. 2019 |
Island – Andorra |
2:0 |
14. 10. 2019 |
Moldavsko – Albánsko |
0:4 |
14. 11. 2019 |
Turecko – Island |
0:0 |
14. 11. 2019 |
Albánsko – Andorra |
2:2 |
14. 11. 2019 |
Francúzsko – Moldavsko |
2:1 |
17. 11. 2019 |
Albánsko – Francúzsko |
0:2 |
17. 11. 2019 |
Andorra – Turecko |
0:2 |
17. 11. 2019 |
Moldavsko – Island |
1:2 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Francúzsko |
10 |
8 |
1 |
1 |
25:6 |
25 |
2. |
Turecko |
10 |
7 |
2 |
1 |
18:3 |
23 |
3. |
Island |
10 |
6 |
1 |
3 |
14:11 |
19 |
4. |
Albánsko |
10 |
4 |
1 |
5 |
16:14 |
13 |
5. |
Andorra |
10 |
1 |
1 |
8 |
3:20 |
4 |
6. |
Moldavsko |
10 |
1 |
0 |
9 |
4:26 |
3 |
- – pozn: Turecko a Francúzsko majú postup na ME 2020
I-skupina |
21. 3. 2019 |
Kazachstan – Škótsko |
3:0 |
21. 3. 2019 |
Cyprus – San Maríno |
5:0 |
21. 3. 2019 |
Belgicko – Rusko |
3:1 |
24. 3. 2019 |
Kazachstan – Rusko |
0:4 |
24. 3. 2019 |
San Maríno – Škótsko |
0:2 |
24. 3. 2019 |
Cyprus – Belgicko |
2:2 |
8. 6. 2019 |
Rusko – San Maríno |
9:0 |
8. 6. 2019 |
Belgicko – Kazachstan |
3:0 |
8. 6. 2019 |
Škótsko – Cyprus |
2:1 |
11. 6. 2019 |
Kazachstan – San Maríno |
4:0 |
11. 6. 2019 |
Belgicko – Škótsko |
3:0 |
11. 6. 2019 |
Rusko – Cyprus |
1:0 |
6. 9. 2019 |
Cyprus – Kazachstan |
1:1 |
6. 9. 2019 |
San Maríno – Belgicko |
0:4 |
6. 9. 2019 |
Škótsko – Rusko |
1:2 |
9. 9. 2019 |
Rusko – Kazachstan |
1:0 |
9. 9. 2019 |
San Maríno – Cyprus |
0:4 |
9. 9. 2019 |
Škótsko – Belgicko |
0:4 |
10. 10. 2019 |
Kazachstan – Cyprus |
1:2 |
10. 10. 2019 |
Belgicko – San Maríno |
9:0 |
10. 10. 2019 |
Rusko – Škótsko |
4:0 |
13. 10. 2019 |
Kazachstan – Belgicko |
0:2 |
13. 10. 2019 |
Cyprus – Rusko |
0:5 |
13. 10. 2019 |
Škótsko – San Maríno |
6:0 |
16. 11. 2019 |
Cyprus – Škótsko |
1:2 |
16. 11. 2019 |
Rusko – Belgicko |
1:4 |
16. 11. 2019 |
San Maríno – Kazachstan |
1:3 |
19. 11. 2019 |
Belgicko – Cyprus |
6:1 |
19. 11. 2019 |
San Maríno – Rusko |
0:5 |
19. 11. 2019 |
Škótsko – Kazachstan |
3:1 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Belgicko |
10 |
10 |
0 |
0 |
40:3 |
30 |
2. |
Rusko |
10 |
8 |
0 |
2 |
33:8 |
24 |
3. |
Škótsko |
10 |
5 |
0 |
5 |
16:19 |
15 |
4. |
Cyprus |
10 |
3 |
1 |
6 |
15:20 |
10 |
5. |
Kazachstan |
10 |
3 |
1 |
6 |
13:17 |
10 |
6. |
San Maríno |
10 |
0 |
0 |
10 |
1:51 |
0 |
- – pozn: Belgicko a Rusko majú postup na ME 2020
J-skupina |
23. 3. 2019 |
Bosna a H. – Arménsko |
2:1 |
23. 3. 2019 |
Taliansko – Fínsko |
2:0 |
23. 3. 2019 |
Lichtenštajnsko – Grécko |
0:2 |
26. 3. 2019 |
Arménsko – Fínsko |
0:2 |
26. 3. 2019 |
Bosna a H. – Grécko |
2:2 |
26. 3. 2019 |
Taliansko – Lichtenštajnsko |
6:0 |
8. 6. 2019 |
Arménsko – Lichtenštajnsko |
3:0 |
8. 6. 2019 |
Fínsko – Bosna a H. |
2:0 |
8. 6. 2019 |
Grécko – Taliansko |
0:3 |
11. 6. 2019 |
Grécko – Arménsko |
2:3 |
11. 6. 2019 |
Taliansko – Bosna a H. |
2:1 |
11. 6. 2019 |
Lichtenštajnsko – Fínsko |
0:2 |
5. 9. 2019 |
Arménsko – Taliansko |
1:3 |
5. 9. 2019 |
Bosna a H. – Lichtenštajnsko |
5:0 |
5. 9. 2019 |
Fínsko – Grécko |
1:0 |
8. 9. 2019 |
Arménsko – Bosna a H. |
4:2 |
8. 9. 2019 |
Fínsko – Taliansko |
1:2 |
8. 9. 2019 |
Grécko – Lichtenštajnsko |
1:1 |
12. 10. 2019 |
Bosna a H. – Fínsko |
4:1 |
12. 10. 2019 |
Taliansko – Grécko |
2:0 |
12. 10. 2019 |
Lichtenštajnsko – Arménsko |
1:1 |
15. 10. 2019 |
Fínsko – Arménsko |
3:0 |
15. 10. 2019 |
Grécko – Bosna a H. |
2:1 |
15. 10. 2019 |
Lichtenštajnsko – Taliansko |
0:5 |
15. 11. 2019 |
Arménsko – Grécko |
0:1 |
15. 11. 2019 |
Fínsko – Lichtenštajnsko |
3:0 |
15. 11. 2019 |
Bosna a H. – Taliansko |
0:3 |
18. 11. 2019 |
Grécko – Fínsko |
2:1 |
18. 11. 2019 |
Taliansko – Arménsko |
9:1 |
18. 11. 2019 |
Lichtenštajnsko – Bosna a H. |
0:3 |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Taliansko |
10 |
10 |
0 |
0 |
37:4 |
30 |
2. |
Fínsko |
10 |
6 |
0 |
4 |
16:10 |
18 |
3. |
Grécko |
10 |
4 |
2 |
4 |
12:14 |
14 |
4. |
Bosna a Hercegovina |
10 |
4 |
1 |
5 |
20:17 |
13 |
5. |
Arménsko |
10 |
3 |
1 |
6 |
14:25 |
10 |
6. |
Lichtenštajnsko |
10 |
0 |
2 |
8 |
2:31 |
2 |
- – pozn: Taliansko a Fínsko majú postup na ME 2020