Škriniar a De Ligt prekonali vlastných brankárov. Talianska lahôdka patrila Juve

V stretnutí súperov z talianskej futbalovej Serie A na letnom prípravnom turnaji International Champions Cup zvíťazil úradujúci majster Juventus Turín nad Interom Miláno 4:3 v jedenástkovom rozstrele. Meranie síl sa v riadnom hracom čase skončilo 1:1.

24.07.2019 19:20

Inter viedol už po desiatich minútach, keď si rohový kop nešťastne zrazil do bránky holandský obranca a nová posila „starej dámy“ Matthijs de Ligt.

V 68. minúte vyrovnal na 1:1 z priameho kopu Cristiano Ronaldo. Svoju strelu otrel o hlavu slovenského reprezentačného stopéra Milana Škriniara stojaceho v múre.

Triumf Juventusu zariadil Merih Demirel v jedenástkovom rozstrele.

Škriniar hral v drese Interu do 80. minúty.

Juventus Turín – Inter Miláno 1:1, 4:3 po rozstrele
Góly: 68. Ronaldo – 10. de Ligt (vl.)

Viac na túto tému: #Cristiano Ronaldo #Inter Miláno #Milan Škriniar #Juventus FC