Žreb nového ročníka Slovnaft Cupu. Titul bude obhajovať Spartak Trnava

09.07.2019 15:46
Víťaz Slovnaft Cupu
Radosť hráčov minuloročného víťaza Slovnaft Cupu, Spartaka Trnava. Autor: ,

Už 51. ročník futbalového Slovenského pohára - Slovnaft Cup 2019/2020 odštartuje v piatok 19. júla jedným zápasom 1. kola medzi Levočou a Spišským Podhradím.

Úvodné kolo sa bude hrať až do nedele 4. augusta. Žreb pavúka prvých troch kôl prebehol v pondelok, neskôr sa budú žrebovať dvojice ďalších kôl.

Organizátorom súťaže je Slovenský futbalový zväz (SFZ), titul bude obhajovať Spartak Trnava. Ten v máji vo finále Nitre zdolal Žilinu až v rozstrele z 11 m a vybojoval si tak účasť v Európskej lige UEFA 2019/2020. SP sa od prvého kola až do štvrťfinále hrá na jeden zápas.

V 2. kole už vstúpia do súťaže aj kluby 2. ligy a najvyššej Fortuna ligy. Trnava má prvé dve kolá voľno, Žilina sa v 2. kole stretne s úspešnejším z dvojice MŠK Slavoj Spišská Belá – ŠK Odeva Lipany.

Žreb 1. kola 51. ročníka Slovenského pohára 2019/2020:
FK 05 Levoča – MŠK Spišské Podhradie
OFK Agrifop Stakčín – TJ Slovan Belá nad Cirochou
FK Kamenica nad Cirochou – MFK Snina
TJ Ptava NV Ptičie – MŠK Spartak Medzilaborce
TJ Jasenov – ŠK Strážske
ŠK Sačurov – MFK Vranov nad Topľou
OFK Sečovská Polianka – OFK Tatran Bystré
OFK Tatran Kračúnovce – MFK Slovan Giraltovce
OŠK Budkovce – TJ Mladosť Kalša
TJ Hornád Ždaňa – FK Čaňa
FK Košická Nová Ves – FK Kechnec
TJ Družstevník Čečejovce – MFK Ťahanovce
OFK Slovan Poproč – MFK Spartak Medzev
FK Geča 73 – Slávia TU Košice
TJ Sokol Gemtex Rudná – FK Krásnohorské Podhradie
MFK Gelnica – Amatérsky Športový Klub Maria Huta
ŠK Harichovce – OŠK Rudňany
TJ Štart Hrabušice – FK Veľká Lomnica
TJ Tatran Ľubica – MFK Stará Ľubovňa
MŠK Slavoj Spišská Belá – ŠK Odeva Lipany
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš – FK Gerlachov
MFK Slovan Sabinov – MŠK Tesla Stropkov
FK Široké – OŠFK Šarišské Michaľany
FK Demjata – OŠK Fintice
FK Brezno – ŠK Partizán Čierny Balog
TJ Považan Pruské – TJ Partizán Domaniža
TJ Slovan Brvnište – TJ Kovo Beluša
TJ Plevník – Drienové – TJ Partizán Prečín
TJ Spartak Kvašov – OŠK Trenčianske Stankovce
OK Častkovce – Spartak Myjava
FK Spartak Bánovce nad Bebravou – AFC Nové Mesto nad Váhom
ŠK Vegum Dolné Vestenice – FC Baník Prievidza
FK Junior Kanianka – TJ Slovan Zemianske Kostoľany
MFK Baník Handlová – OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
TJ Tatran Uhrovec – FK Tempo Partizánske
TJ Agro Zemné – TJ Družstevník Bešeňov
TJ Družstevník Dvory nad Žitavou – FKM Nové Zámky
TJ Salka – FK Slovan Levice
KFC Kalná nad Hronom – Športové kluby Blava 1928
FC Bátorove Kosihy – FK Kolárovo
MŠK Hurbanovo – FK Marcelová
ŠK Kmeťovo – ŠK Šurany
FC Komjatice – TJ Veľké Lovce
ŠK Podlužany – OFK Veľký Ďur
ŠK Nevidzany – OFK 1948 Veľký Lapáš
ŠK Báb – ŠK Šoporňa
PFK Piešťany – TJ Družstevník Jacovce
ŠK Veľké Zálužie – MFK Alekšince
OFK Kovarce – OFK Solčany
OFK Veľké Ripňany – TJ Slovan Krušovce
FC Pata – FC Slovan Hlohovec
TJ Družstevník Zvončín – MFK Vrbové
TJ Družstevník Špačince – FK Bestrent Horná Krupá
FC Jelka – FC Slovan Galanta
TJ Družstevník Malá Mača – FK Voderady
TJ Družstevník Trstice – TJ Kostolné Kračany
TJ Baník Brodské – TJ Družstevník Radimov
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – TJ Nafta Gbely
OFK Mokrý Háj – TJ Slavoj Boleráz
TJ Slovan Skalité – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
FK Tatran Turzovka – MŠK Kysucké Nové Mesto
TJ Pokrok Stará Bystrica – ŠK Čierne
TJ Tatran Oščadnica – TJ Spartak Vysoká nad Kysucou
OFK Kotešová – ŠK Javorník Makov
FK Predmier – TJ Višňové
TJ Slovan Magura Vavrečka – TJ Tatran Oravské Veselé
Oravan Oravská Jasenica – MŠK Námestovo
TJ Fatran Varín – OŠK Baník Stráňavy
TJ Družstevník Dlhá nad Oravou – MŠK FOMAT Martin
OŠK Švošov – FK Slovan Žabokreky
FK Slovan Trstená – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
OŠK Bešeňová – TJ Tatran Chlebnice
ŠK Gbeľany – TJ Družstevník Oravská Poruba
OŠK Dobrá Niva – MFK Zvolen
OŠK Likavka – ŠK Závažná Poruba
ŠK Belá – MFK Dolný Kubín
Attack Vrútky – FK Strečno
FK Nižná – ŠK Tvrdošín
TJ Lovča – ŠK Prameň Kováčová
FK 09 Bacúch – TJ Sokol Medzibrod
MFK Strojár Krupina – TJ Tatran VLM Pliešovce
FK Filjo Ladomerská Vieska – FK Rakytovce
OTJ Hontianske Nemce – FK Sitno Banská Štiavnica
ŠK Selce – ŠK Badín, OZ
ŠK Hrochoť – FK Šalková
OŠK Lieskovec – MFK Spartak Hriňová
MFK Revúca – MŠK Tisovec
FK Iskra Hnúšťa – FC 98 Hajnáčka
MFK Baník Veľký Krtíš – MŠK Novohrad Lučenec
OŠK Radzovce – TJD Príbelce
TJ Vinohrad Čebovce – FK Slovenské Ďarmoty
FK Jesenské – FTC Fiľakovo
FK Podkonice – ŠK Dynamo Diviaky
OŠK Dubovany – OFK Malženice
SDM Domino – OFK Dunajská Lužná
OŠK Slovenský Grob – ŠK Báhoň
Lokomotíva Devínska Nová Ves – OŠK Láb
SFC Kalinkovo – PŠC Pezinok

#Slovnaft Cup 2019/2020
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Celkové poradie - Žltý dres
    • zelený dres
    • Alaphilippe
    • 43:27:15 h
    • 2.
    • Thomas
    • +1:12 min
    • 3.
    • Bernal
    • +1:16 min
    • 42.
    • Sagan
    • +25:04 min
Poradie šprintérov - Zelený dres
    • zelený dres
    • Sagan
    • 229
    • 2.
    • Matthews
    • 167
    • 3.
    • Viviani
    • 153
Všetko o Tour de France
26,99
Passion farebné gerbery

Passion farebné gerbery

23,99
Dôkaz lásky červený

Dôkaz lásky červený

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk