Ševela na odchode? Slovinci písali, že do Slovana mieri kouč NK Maribor

20.04.2019 10:32
Martin Ševela
Martin Ševela. Autor: ,

Slovinské médiá v piatok vyrukovali s informáciou, že tréner NK Maribor, Darko Milanič, mieri na lavičku Slovana Bratislava. Už u istého majstra mal podľa nich vystriedať súčasného lodivoda belasých Martina Ševelu.

Zdá sa však, že na informáciách, ktoré prebrali významné slovinské médiá, nie je ani štipka pravdy. Na pravú mieru to už dávajú aj samotní Slovinci. „Maribor tieto informácie poprel. Aj samotná správa sa zdá byť nelogická, veď prečo by mal Slovan záujem vymeniť trénera, ktorý po rokoch doviedol najslávnejší slovenský klub opäť na vrchol?“ napísal portál Ekipa24.

Na nepravdivú informáciu už stihol zareagovať aj generálny riaditeľ Slovana Ivan Kmotrík ml.

„Hneď na ráno som sa vďaka tomu pousmial a dobre pobavil. Je to absolútny nezmysel, to je samozrejmé. S trénerom sme si pred jarnou časťou zadefinovali, že Slovan sa musí neustále zlepšovať. Urobili sme krok vpred a verím, že teraz urobíme ďalší potrebný výkonnostný posun, aby sme boli konkurencieschopní aj v Európe. Martin Ševela má samozrejme moju dôveru a chceme naďalej spoločne pracovať na splnení ďalších cieľov, ktoré máme vytýčené,“ povedal šéf klubu pre oficiálnu stránku Slovana.

#ŠK Slovan Bratislava #NK Maribor #Ivan Kmotrík ml.
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku