Slovan prekvapil. Na novom štadióne sa ukáže už o dva týždne proti Olomoucu

29.12.2018 10:48
Národný futbalový štadión, Tehelné pole
Národný futbalový štadión počas kontrolného dňa 12. decembra 2018. Autor: ,

Vedenie futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava sa rozhodlo zmeniť dejisko prvého prípravného zápasu v roku 2019, Sigmu Olomouc tak privítajú "belasí" v stredu 16. januára o 17.00 h na novom Tehelnom poli.

Tento zápas bude určený špeciálne a výhradne pre držiteľov permanentných vstupeniek. „Naši verní fanúšikovia tak ako prví uvidia nový štadión a budú si tam môcť pozrieť belasých v akcii proti českému účastníkovi európskych pohárov,“ uvádza sa na klubovom webe lídra jesennej časti Fortuna ligy.

„Som nesmierne rád, že spustenie predaja permanentiek vyvolalo veľký záujem. V súčasnosti sme predali takmer dvetisíc permanentiek, pričom od nového roka spúšťame rozsiahlu kampaň v Bratislave i okolí, aby sme tak prilákali aj širokú verejnosť či ľudí, ktorí na Slovane už dlhšie neboli,“ povedal viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

„Našich verných fanúšikov si vážime, a preto sme im pripravili tento jedinečný vianočný darček. Permanentkári ako prví uvidia Slovan v akcii na Tehelnom poli a už v januári budú môcť zažiť atmosféru nového štadióna. Verím, že našich verných priaznivcov tento darček poteší a v čo najväčšom počte zavítajú na nový štadión. Teším sa, že ideme domov a práve nadšenie fanúšikov je pre nás všetkých v klube veľkým záväzkom a zároveň motiváciou,“ dodal.

Národný futbalový štadión počas kontrolného
		dňa...
Národný
		futbalový štadión počas kontrolného
		dňa...
+15Národný futbalový
		štadión počas kontrolného
		dňa...
#Sigma Olomouc #ŠK Slovan Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
22,7
Karafiát mix v celofáne

Karafiát mix v celofáne

49,99
Sweet ružové ruže a biele frézie

Sweet ružové ruže a biele frézie

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk