Spartak sa drží v pohári zubami nechtami. Vyhral v Podbrezovej

Hráči FC Spartak Trnava postúpili do štvrťfinále slovenského pohára vo futbale Slovnaft Cupu 2018/2019, keď v piatkovom dueli osemfinálového 5. kola zdolali FK Železiarne Podbrezová na ich trávniku 2:0.

16.11.2018 17:16
FK Železiarne Podbrezová, Spartak Trnava Foto: ,
Ilustračné foto

Úradujúci ligový šampión sa ujal vedenia už v 5. minúte. K miestenke medzi osmičkou najlepších ho priblížil Erik Grendel. „Andeli“ skórovali v prvom polčase ešte raz, keď sa v 27. minúte presadil Rakúšan s tureckými koreňmi Kubilay Yilmaz.

Po prestávke už hostia nedopustili komplikácie a cestu za víťazstvom im uľahčilo aj vylúčenie podbrezovského Michala Breznaníka v 51. minúte. Okrem Spartaka Trnava figurujú v zozname štvrťfinalistov FK Poprad, MFK Zemplín Michalovce, FC Nitra, FC Košice, FK Senica, MFK Skalica a MŠK Žilina.