Francúzi za 3 minúty zachránili remízu s Islandom, Španieli nedali šancu Walesu

Futbalisti Francúzska minútu pred koncom zachránili v prípravnom zápase s Islandom remízu 2:2 a natiahli sériu bez prehry na 14 stretnutí. Úradujúci majstri sveta pritom doma v Guingampe ešte v 86. minúte prehrávali o dva góly.

11.10.2018 23:30
Kylian Mbappé Foto: ,
Francúz Kylian Mbappé oslavuje gól do siete Islandu.

Island poslal po polhodine hry do vedenia Birkir Bjarnason a po prestávke pridal druhý gól Kári Árnason. Hostia potom dlho držali nádej na prvú výhru po deviatich zápasoch bez víťazstva (2 remízy, 7 prehier), ale v 86. minúte si dal vlastný gól Holmar Eyjólfsson a v 89. minúte z penalty vyrovnal Kylian Mpabbé.

Argentínčania zvíťazili v Rijáde nad Iračanmi 4:0. Turecko remizovalo na domácej pôde v Rize s Bosnou a Hercegovinou 0:0. Španieli triumfovali na trávniku Walesu v Cardiffe 4:1, keď už v úvodnej polhodine viedli rozdielom triedy vďaka dvom gólom Paca Alcacera a presnému zásahu Sergia Ramosa.

Francúzsko – Island 2:2 (0:1)
Góly: 86. Eyjofsson (vlastný), 89. Mbappé (z pok. kopu) – 30. Bjarnason, 58. Arnason

TAMPA
USA – Kolumbia 2:4 (0:1)
Góly: 50. Saief, 53. Wood – 36. Rodriguez, 56. Bacca, 74. Falcao, 79. Borja

SAN NICOLAS
Mexiko – Kostarika 3:2 (1:2)
Góly: 33. Guzman, 56. Martin, 71. Jimenez (z 11 m) – 29. Campbell, 44. Ruiz (z 11 m)

Viac na túto tému: #španielski futbalisti #islandskí futbalisti #waleskí futbalisti #francúzski futbalisti