Lídrovi slovenskej skupiny to naďalej ide. Ukrajinci si vezú z Talianska remízu

10.10.2018 23:22
Ukrajina, futbal
Ukrajinská radosť v Taliansku. Autor: ,

Ukrajinskí futbaloví reprezentanti remizovali v stredajšom prípravnom zápase v Janove s Talianskom 1:1.

Domáca „squadra azzurra“ sa v 55. minúte ujala vedenia zásluhou Federica Bernardeschiho. O sedem minút neskôr vyrovnal Ruslan Malinovskij.

Ukrajinci sú jedným zo súperov Slovenska v Lige národov a so ziskom šiestich bodov zatiaľ trónia na čele 1. skupiny B-divízie. V utorok 16. októbra nastúpia zverenci trénera Andrija Ševčenka v treťom vystúpení v LN v Charkove proti Česku.

Taliansko – Ukrajina 1:1 (0:0)
Góly: 55. Bernardeschi – 62. Malinovskij
zostava Ukrajiny: Pjatov – Karavajev, Burda, Rakickij, Matvijenko – Sydorčuk (56. Stepanenko) – Marlos (46. Cygankov), Zinčenko, Malinovskij, Konopľanka (73. Petrjak) – Jaremčuk (76. Kravec (90+1. Butko))

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.