Manchester United končí v Ligovom pohári. Vyradilo ho Lampardovo Derby

, 25.09.2018 23:45

Futbalisti Manchestru United sa nečakane lúčia s Anglickým ligovým pohárom už v treťom kole.

Ashley Young (vľavo) a Eric Bailly z Manchestru...
Ashley Young (vľavo) a Eric Bailly z Manchestru United sa snažia podporiť Phila Jonesa po nepremenenej penalte v rozstrele proti Derby. Autor: Reuters, ANDREW BOYERS

Na štadióne Old Trafford prehrali s druholigovým Derby County po penaltovom rozstrele 7:8, zápas sa skončil po riadnom hracom čase 2:2.

Trénerovi víťazného tímu Frankovi Lampardovi sa tak podarilo vyradiť svojho bývalého kouča z Chelsea Josého Mourinha.

Tréner Derby County Frank Lampard a kouč...
Tréner Derby County Frank Lampard a kouč Manchestru United José Mourinho po zápase. Autor: Reuters, ANDREW BOYERS

United mohli vypadnúť už po riadnom hracom čase, pretože po úvodnom góle Juana Matu po prestávke vyrovnal Harry Wilson a päť minút pred koncom poslal hostí do vedenia Jack Marriott.

Vo štvrtej minúte nadstaveného času Marouane Fellaini poslal zápas do rozstrelu, v ktorom ako prvý zlyhal v ôsmej sérii Phil Jones.