Real Madrid zdolal Juventus, Ronaldo zostal doma. Barcelona prehrala

Futbalisti Realu Madrid sa dočkali prvého víťazstva na prípravnom turné v USA.

05.08.2018 08:44
Miláno, Barcelona Foto: ,
Barcelonský brankár Marc ter Stegen sleduje loptu, ktorá skončila v jeho sieti.

V noci na nedeľu zdolali na Medzinárodnom pohári majstrov talianskeho šampióna Juventus Turín 3:1, hoci už od 12. minúty prehrávali po vlastnom góle Daniho Carvajala. Ešte do prestávky vyrovnal Gareth Bale, po zmene strán zariadil dvoma gólmi obrat Marco Asensio.

Duel na štadióne FedEx Field v Landoveri v štáte Maryland sledovalo 71.597 divákov. Proti svojmu bývalému klubu nenastúpil Cristiano Ronaldo, Portugalčan ani necestoval so svojím novým tímom do USA a debut v drese Juventusu pravdepodobne absolvuje až v polovici augusta.

V ďalšom dueli hráči AC Miláno zvíťazili nad FC Barcelona gólom Andreho Silvu z tretej minúty nadstaveného času. Zápas na Levi's Stadium v kalifornskej Santa Clare sledovalo 51.000 divákov. Barcelona na prípravnom podujatí ešte nevyhrala, s jediným bodom je v tabuľke posledná.