Holanďania si odnášajú remízu 1:1 aj z Turína, Čile zdolalo Srbsko

Futbalisti Talianska remizovali v pondelok v Turíne v prípravnom zápase s Holandskom 1:1. V súboji dvoch európskych veľmocí, ktoré však budú chýbať na nadchádzajúcich MS v Rusku dostal domácich do vedenia gól Simoneho Zazu z 67. minúty.

04.06.2018 22:50 , aktualizované: 23:28
Simone Zaza, Lorenzo Insigne Foto: ,
Taliani Simone Zaza a Lorenzo Insigne oslavujú gól vedľa holandského brankára Jaspera Cillessena.

Taliani dohrávali od 69. minúty bez vylúčeného obrancu Domenica Criscita a „Oranjes“, ktorí vo štvrtok remizovali v Trnave so Slovákmi 1:1, to využili na vyrovnanie. V 88. minúte sa o to zaslúžil Nathan Ake.

Futbalisti Arménska remizovali v rakúskom Tirolsku s Moldavskom bez gólov.

Srbsko v generálke pred majstrovstvami sveta podľahli na neutrálnej pôde v Rakúsku Čile 0:1. Juhoameričania rozhodli až v závere zápasu gólom Guillerma Maripána.