Nezastavil ho ani Schweinsteiger. Ibrahimovič rozhodol o triumfe Galaxy

Gól švédskeho útočníka Zlatana Ibrahimoviča rozhodol o víťazstve futbalistov Los Angeles Galaxy 1:0 na trávniku Chicaga Fire v sobotňajšom stretnutí severoamerickej MLS.

15.04.2018 12:51
Zlatan Ibrahimovič, Bastian Schweinsteiger Foto: ,
Útočník Los Angeles Galaxy Zlatan Ibrahimovič hlavičkuje do bránky Chicaga Fire, v ktorého drese sa prizerá Bastian Schweinsteiger.

Ibrahimovič prvý raz bol v základnej zostave svojho terajšieho zamestnávateľa, predtým dvakrát nastúpil ako striedajúci hráč. Za 127 minút pôsobenia v zámorí si stihol pripísať tri zásahy.

Aktuálne sa presadil hlavou v nadstavenom čase prvého polčasu po centri Ashleyho Cola.

Tridsaťšesťročný Ibrahimovič prišiel do Kalifornie z anglického Manchestru United.

Viac na túto tému: #MLS #Zlatan Ibrahimovič #Bastian Schweinsteiger #Los Angeles Galaxy