Práce na Národnom futbalovom štadióne pokročili. Pozrite si aktuálne fotografie

, 09.10.2017 18:31
Národný futbalový štadión,
Rozostavané tribúny na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave. Autor: ,

Ak má Slovensko napredovať vo futbale a dosahovať porovnateľné výsledky s tými z ostatných dní a mesiacov, tak musíme vybudovať kvalitnú infraštruktúru. Na pondelkovom kontrolnom dni na stavenisku Národného futbalového štadióna v Bratislave to povedal premiér Robert Fico.

Výstavba futbalového stánku by mala byť ukončená v roku 2018 alebo v priebehu roku 2019. "Kto si pamätá Tehelné pole, tak rodičia sem nechceli chodiť s deťmi, prostredie bolo dehonestujúce,“ povedal premiér, ktorý verí, že nový futbalový štadión bude lákať celé rodiny nielen na futbal, ale aj na rôzne spoločenské podujatia.

Rozostavané tribúny Národného
		futbalového...
Stavba
		Národného futbalového štadióna
		v...
+14Stavenisko Národného
		futbalového štadióna
		v...

Premiér sa počas návštevy staveniska poďakoval zainteresovaným, že nemali megalomanské plány s vysokou kapacitou a poznamenal, že takmer 23-tisíc miest pre divákov bude dostatočných.

Robert Fico zároveň zablahoželal futbalistom k doterajším výsledkom a poprial slovenskej futbalovej reprezentácii, aby sa jej darilo aj naďalej.

Celkový objem investícii na výstavbu štadióna je 75 miliónov eur, z toho štát poskytne 27 miliónov. Nový futbalový štadión bude spĺňať medzinárodné kritériá a budú sa na ňom hrať reprezentačné zápasy všetkých vekových kategórií.

#Tehelné pole #Robert Fico #Národný futbalový štadión
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
49,99
Passion farebné ruže

Passion farebné ruže

59,99
Grande červené ruže

Grande červené ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk