Obrovská poklona od trénera: O Škriniara sa raz pobijú najlepšie kluby

11.09.2017 20:20
Milan Škriniar
Milan Škriniar. Autor: ,

Milan Škriniar! Toto meno sa bude čoskoro skloňovať v najbohatších futbalových kluboch na svete. Hoci sa v talianskej Serii A stihli odohrať iba tri kolá, tréner Interu Milano Luciano Spalletti si slovenského obrancu nevie vynachváliť. Vyzdvihol ho aj v rozhovore pre denník La Gazzetta dello Sport.

„Bude z neho hviezda, má všetky predpoklady, aby sa ňou stal. Je to excelentný obranca,“ povedal kouč, ktorý si rodáka zo Žiaru nad Hronom vypýtal do milánskeho veľkolubu.

Inter zaplatil za 22-ročného stopéra janovskej Sampdorii 25 miliónov eur, podľa Spallettiho už o rok môže byť všetko inak. „Vnútorne som presvedčený o tom, že o Škriniara sa už o rok budú biť najlepšie kluby na svete,“ vyhlásil.

Pred časom sa v rovnakom denníku vyjadrila v podobnom aj bývalá hviezda Nerazzurri. „Z prestupu Milana Škriniara som bol ohromený. Od samého začiatku som vedel, že tento hráč má čo ponúknuť,“ vyhlásil 53-ročný milánsky rodák Giuseppe Bergomi.

„Samozrejme, stále má čo zdokonaľovať. So zvedavosťou budem sledovať jeho súboje a rýchlostné duely s poprednými útočníkmi v Serie A. Spoločne s Brazílčanom Mirandom môžu utvoriť veľmi úspešné defenzívne duo. Skvele sa môžu dopĺňať. Čo Joao zvládne v počiatočnej fáze, to Milan môže rozvinúť,“ dodal.

#Milan Škriniar #Luciano Spalletti #Inter Miláno
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
29,99
Vianočný aranžmán veniec so sviečkou strieborný

Vianočný aranžmán veniec so sviečkou strieborný

23,99
Amore Ľalia Color

Amore Ľalia Color

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk