Sneijder vyrovnal rekord pri holandskej kanonáde, Cavani sa zranil

Futbalisti Holandska zvíťazili v nedeľňajšom prípravnom zápase v Rotterdame nad Pobrežím Slonoviny 5:0.

05.06.2017 07:59

Striedajúci stredopoliar domácich Wesley Sneijder nastúpil na svoj 130. reprezentačný zápas, čím vyrovnal rekord brankára Edwina van der Saara.

Uruguaj bez Luisa Suáreza nestačil v Dubline na Írsko, ktorému podľahol 1:3. Okrem prehry môže juhoamerický tím mrzieť strata najlepšieho strelca francúzskej ligy Edinsona Cavaniho, po zranení musel striedať už v 13. minúte.

Arménsko zdolalo v Jerevane Svätý Krištof a Nevis 5:0, Henrik Mkhitaryan z Manchestru United odohral prvý polčas, v ktorom strelil dva góly.