Lalkovič sa vracia do Anglicka, v Barnsley od neho veľa očakávajú

08.01.2015 14:36
Milan Lalkovič
Milan Lalkovič. Autor: ,

Slovenský futbalový reprezentant do 21 rokov Milan Lalkovič bude pokračovať v kariére na Britských ostrovoch, z Mladej Boleslavi odchádza do tímu tretej najvyššej anglickej súťaže Barnsley. S klubom podpísal zmluvu na osemnásť mesiacov. Informuje o tom web tímu i BBC.

Spoločne s bývalým hráčom mládežníckych mužstiev FC Chelsea prichádzajú do Barnsley na mesačné hosťovanie útočník George Waring zo Stoke a stredopoliar Ben Pearson z Manchestru United.

Lalkovič prestupuje do Barnsley ako voľný hráč, v Mladej Boleslavi už s jeho službami ďalej nerátali. Dvadsaťdvaročný ofenzívny univerzál (nar. 9. decembra 1992) bol hráčom mužstva najvyššej českej súťaže od júla 2014.

Lalkovič strávil predchádzajúcu sezónu 2013/2014 v inom anglickom treťoligovom tíme FC Walsall, v ktorom bol ako kmeňový hráč FC Chelsea na hosťovaní. Vedenie klubu zo Stamford Bridge neponúklo vlani v lete odchovancovi košickej futbalovej školy predĺženie spolupráce a slovenský krídelník sa stal voľným hráčom.

„Milan má za sebou dobrú minulosť a dodá nášmu tímu rýchlosť a novú myšlienku. Už sa tešíme na spoluprácu s ním,“ uviedol tréner Barnsley Danny Wilson.

#Milan Lalkovič #Barnsley
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
34,99
Kytica Zimona 10

Kytica Zimona 10

29,99
Sweet farebné tulipány

Sweet farebné tulipány

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk