Protest: V Prievidzi domáci odišli z ihriska

24.05.2005 20:25

Škandál v druhej futbalovej lige. Utorňajší zápas Prievidza - Báč nedohrali, pretože domáci po niekoľkých sekundách hry odišli hromadne z ihriska. Prievidžania duel začínali výkopom, no po prvom dotyku poslali loptu do autu a po odchode do šatní sa na trávnik už nevrátili.

„Zo strany hráčov to bol protest, lebo v Prievidzi o nás nie je záujem,“ vysvetlil postoj kabíny prievidzský kapitán Milan Pavlovkin.

Prievidzu zrejme neminie kontumácia 0:3. Obe mužstvá v stanovenom čase o 17.00 h nastúpili na hraciu plochu, ale na súpiske Prievidze figuroval medzi náhradníkmi iba brankár Ivan Vaňo.

Domáci po úvodnom hvizde rozhodcu Michliana rozohrali, kopli loptu do autu a hromadne opustili trávnik. Hlavnému arbitrovi nezostalo nič iné, iba ukončiť duel a označiť ho za nedohraný.

„Nevieme, kto klub riadi, nedostali sme výplaty za predchádzajúci mesiac a stále nemáme ani prémie za rok 2004. Je nám ľúto divákov, ale nemali sme iné východisko. Teraz závisí iba od členov vedenia klubu, čo urobia,“ dodal kapitán Pavlovkin.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
34,99
Jarona 3

Jarona 3

43,99
Sweet trsové ružové ruže

Sweet trsové ružové ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk