(1:0)
MFK Ružomberok
Naposledy zmenené pred 6 rokmi

Odo mňa je to na dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. Textovým prenosom vás sprevádzal Viktor Kalinács.

Medaily pre porazených si preberajú hráči Ružomberka, o chvíľu prídu na rad aj futbalisti Slovana.

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:28.

Slovan bol dnes kvalitatívne lepší ako Ružomerok a zaslúžil si jubilejný pätnásty triumf v Slovenskom pohári! Stalo sa tak po góloch Šporara, Božikova a Holmana, čestný úspech MFK zaznamenal Gal Andrezly. Bratislavčania následne kontrolovali dianie na hracej ploche a svojmu súperovi nič viac nedovolili.

Boli sme svedkami aj tej škaredšej stránky futbalu. Fanúšikovia klubu z hlavného mesta po góle na 3:1 hádzali na hraciu plochu delobuchy, duel bol tak dvakrát prerušený, pričom druhý raz zamierili jeho aktéri aj do šatní. Priaznivci Slovana boli navyše donútení opustiť svoj sektor, kvôli čomu si nemôžu vychutnať oslavu svojich miláčikov s novou trofejou.

90+8

Koniec zápasu.

90+7

Vittek si pomohol pri spracovaní lopty rukou, ešte je tu čas na jednu akciu.

90+6

Rabiu v ofsajde, Macík ale musel hrať. Postranný rozhodca si dal s verdiktom riadne na čas. Opakovaný záznam ukázal, že sa to pískať nemuselo.

90+5

Belasí dlho loptu pri Macíkovi nepodržali, čakájú nás záverečné tri minúty.

90+4

Do zakončenia sa dostáva Róbert Vittek, skúsený zakončovateľ bol zblokovaný trojicou hráčov, uvidíme rohový kop.

90+3

Žltá karta pre Petra Masla. Zbytočná slovná inzultácia rozhodcu, nadávky arbitrovi nepatria. Nasleduje priamy kop Slovana.

90+2

Božikov odvracia center Takáča za postrannú čiaru.

90+1

Úvodných šesťdesiat sekúnd neprinieslo nič vzrušujúce, Ružomerok sa rýchlo sťahuje pred Šullu.

90+1

Nad rámec riadneho hracieho času sa bude hrať sedem minút!

90

Čakáme už na údaj o nadstavenom čase. Ten bude naozaj bohatý.

90

Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Štefan Gerec, prichádza Dominik Kunca.

89

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Andraž Šporar, prichádza Róbert Vittek.

88

Moha vynikajúco podržal loptu na kopačke, na trávniku leží otrasený Šporar.

87

Ružomberok kombinuje pred šestnástkou Slovana, centre sú ale nepresné. Dopredu sa posúva aj Ján Maslo.

86

Pokus o koncovku spoza šestnástky, Šulla mal prácu zjednodušenú, strela nemala gólové parametre.

85

Dnešné stretnutie sleduje 4 405 divákov.

85

Naivný zákrok Kostadinova na Božikova, sekundy plynú v prospech Slovana.

84

Center na prednú žrď, Hološko to odvrátil. Akcia Ružomberka pokračovala ďalej, Peter aj Ján Maslo prenechali loptu na Gešnábela, ten z half-voleja prestreľuje! Toto môže riadne zamrzieť.

83

Hološkova hlavička na istotu za bránu, roh pre MFK.

82

Obom koučom zostáva ešte jedna možnosť striedania, medzičasom sme sa prehupli do záverečnej desaťminútovky.

82

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza David Holman, prichádza Joeri De Kamps.

81

Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Branislav Ľupták, prichádza Dalibor Takáč.

80

Hološko rozumne upokojil situáciu po zrazenom centri z kopačky Kostadinova. Na druhej strane mohla „malá domov“ Petra Masla znamenať definitívny klinec do rakvy MFK.

79

Čas na záverečný tlak. Belasí bránia svoju polovicu, nikam sa nemusia ponáhľať.

78

Moha si trúfol na defenzívu Ruže, prešiel do šestnástky, tam však jeho výpad končí.

77

Prerušená hra ale viac sadla slovanistom. Celok, ktorý je v zápise zápasu písaný ako hosťujúci, fauluje v tomto momente dvadsiaty šiesty raz.

76

Razom sa do domáceho prostredia dostáva MFK. Fanúšikovia z Liptova povzbudzujú svojich miláčikov, aut pre Čikoša.

75

Zmena rozostavenia Ružomberka na 3–5–2. Najbližšie minúty ukážu, či to bude stačiť na vyrovnanie.

74

Erik Daniel si nerozumel s Gešnábelom, Šulla bude vykopávať od vlastnej svätyne.

73

Do konca zostáva minimálne dvadsať minút, určite sa prinadstaví výrazný počet sekúnd.

72

Vyzerá to tak, že sa po vyše dvanástich minútach bude môcť zase pokračovať. Aktéri stretntuia už vychádzajú späť na trávnik.

72

Nevinní fanúšikovia výzvu poslúchli, niektorí však vyvolávajú zbytočné šarvátky. Duel sa tak zbytočne naťahuje…

72

Je to tu, oficiálna žiadosť pre fanúšikov Slovana. Priaznivci 14-násobného víťaza Slovenského pohára majú opustiť svoj sektor.

72

Zápas je druhýkrát prerušený, rozhodcovia zavelili jasne: odchádza sa do kabín. Hlásateľ na štadióne oznamuje, že takto to zostane dovtedy, kým sa situácia v sektore Slovana Bratislava neupokojí. V hre zostáva aj možnosť totálneho vypratania sektoru za bránou Matúša Macíka.

72

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Peter Gal Andrezly, prichádza Tihomir Kostadinov.

72

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Aleksandar Čavrić, prichádza Filip Hološko.

71

Hološko už pripravený, zmenu chystá aj Norbert Hrnčár.

69

Artur Pikk nevyberaným spôsobom poslal na zem Čavrića a ten okamžite avizuje nutnosť striedania. Ľavý obranca Ružomberka vidí za svoj zákrok žltú kartu.

69

Gal Andrezly zabudnutý na ľavom kraji šestnástky, Šulla stihol vybehnúť, zmenšil tak strelecký uhol, čím s najväčšou pravdepodobnosťou zneškodnil gól!

68

Polovica druhého polčasu je minulosťou, Ružomberok bude vhadzovať na súperovej polovici.

67

Roh aj pre Ružu. Pikk s prízemnou rozohrávkou, k odraze lopty sa dostal Ľupták. Jeho koncovka bola naozaj slabá.

66

Slovan so ziskom rohového kopu, ten bol rozohraný nakrátko. Moha hľadal v pokutovom území spoluhráča, Macík si s toutou loptou dokázal poradiť a aspoň ju vyboxoval mimo veľkého vápna.

65

No, MFK sa nevzdáva. Okamžitý atak po pravom krídle, koncovka skončila iba na bočnej sieti.

65

Po zhruba štyroch minútach dáva Patrik Hrčka pokyn na obnovenie zápasu.

Niektorí priaznivci opäť dokazujú, že nemajú na futbale čo robiť. Aj v čase, keď vášne chceli upokojiť samotní futbalisti Slovana, fanúšikovia Bratislavy hádzali na ihrisko ďalšiu techniku.

65

Ale pozor! Výbuchy spoza sektoru Slovana neprestávajú, hlavný arbiter prerušuje duel! Situáciu sa snaží upokojiť Boris Sekulić, Ibrahim Rabiu aj Róbert Vittek!

64

Po dvoch minútach môžeme pokračovať, prerušenie sa určite odzrkadlí aj na nadstavenom čase. Slovan rohový kop ubránil a mieri dopredu.

62

Hra je prerušená, hoci Ružomberok získal rohový kop. V sektore bratislavských fanúšikov sa začala mohutná oslava doprevádzaná delobuchmi. Patrik Hrčka túto situáciu rieši, Matúš Macík sa cíti v ohrození. Ani sa mu nečudujem, delobuchy lietajú v blízkosti bránkovej čiary.

60

Slovan dal gól!
Aleksandar Čavrić si pripisuje veľkú účasť na tomto presnom zásahu! Prienik po pravom krídle, odstavenie si protihráča a pas na voľného DAVIDA HOLMANA. Maďarský hráč nekompromisne zavesil pod brvno, Šulla bez šance!

58

Ružomberok dal gól!
Z ničoho nič prichádza kontaktný gól Liptákov! Erik Daniel založil akciu, Štefana Gereca nepoložil na zem Božikov. Presný center na spoluhráča, PETER GAL ANDREZLY aj so šťastím znižuje na 1:2!

57

Rabiu sa nedal odstaviť od lopty, podržal ju na kopačke a dostal ju na nohu spoluhráča. Prešlo pár okamihov a záložník v belasom strieľa nad bránu.

56

Po zákroku Jána Masla zahrávali belasí roh. Ružomberku sa podarilo túto loptu odvrátiť, o niekoľko sekúnd sa píska ofsajd ŠK.

55

Štefan Gerec sa prebíjal po ľavom krídle a zdalo sa, že bol faulovaný. Patrik Hrčka ale rozpažil a do útoku sa už ženie Slovan Bratislava.

54

Nuž, toto je naozaj katastrofa. Pre zmenu skúsil do veľkého vápna centrovať Erik Daniel, avšak ani on netriafa presne. Teda triafa, ale sektor ružomberských divákov…

53

Sekulić s jemným centrom na jedenástku, Šporar sa do koncovky nedostal, lopta letela vysoko.

52

Štandardná príležitosť pre Liptákov rozohraná nakrátko na Gal Andrezlyho. Finálny pas vzduchom preletel ponad bránu, unudený Šulla vyzýva spoluhráčov na väčší pohyb na súperovu polovicu.

51

Ján Maslo si poradil s prenikajúcim Mohom, Martin Ševela si po druhom presnom zásahu svojho celku riadne vyfúkol.

50

V tomto momente to s Ružomberok vyzerá zle-nedobre. Borci v oranžových dresoch musia za niečo vyše štyridsať minút skórovať minimálne dvakrát, ak si chcú vynútiť aspoň remízu v riadnom hracom čase.

48

Roh využitý, David Holman to lepšie urobiť nemohol. VASIL BOŽIKOV vyskočil v pokutovom území najvyššie spomedzi všetkých aktérov a hlavičkou do protipohybu prekonáva Macíka!

47

Už sa zdalo, že Čavrić nestihne loptu dostať pod seba. Nakoniec to srbský futbalista stihol, čím získal aspoň rohový kop.

46

Rabiu si priam neuveriteľne poradil s trojicou súperov. Na zem ho poslal až Ľupták.

46

Začal sa druhý polčas.

Slovan Bratislava po prvom dejstve zaslúžene vedie nad Ružomberkom po zásahu Šporara z 25. minúty 1:0. Liptáci veľa možností na gól nemali, aj preto im Norbert Hrnčár bude mať cez prestávku čo povedať.

Druhý polčas sa začne približne o 18:28.

45

Prvý polčas sa skončil.

45

Veľká kontroverzia! Signál na Šporara, Pikk zozadu poslal Slovinca na zem, mal sa pískať pokutový kop! Patrik Hrčka tak neučinil, nadstavovať sa nebude ani minúta.

44

Zakončenie spoza veľkého vápna schoval Macík v náručí, Šporar ale získal voľný kop.

43

Po odvrátenom rohu nasleduje ďalší, Holman opäť nakopne loptu pred Macíka. Ten prvý pokus belasím vyšiel tak spolovice.

42

Po neúspešnom ataku Gal Andrezlyho vyštartoval do brejku Šporar, ktorého nezastavil Jonec. Prízemný center po príchode do šestnástky mal nájsť Holmana, v poslednej chvíli loptu jemne tečoval Ján Maslo – rohový kop!

41

Držanie lopty – 65% : 35%.

40

V poradí štrnásty faul Ružomberka má na svedomí Peter Maslo, Moha sa hnevá a žiada si žltú kartu pre pravého obrancu MFK..

39

Branislav Ľupták rozohral štandardku svojho celku nakrátko, no radšej mal centrovať až pred Šullu. Bratislavský gólman tak už dlhšie nemal žiadnu robotu.

38

Ružomberčania už toho majú dosť. Qose osekávaný Čavrićom situáciu ustál, výhoda sa zmenila na voľný kop.

37

Mohov technický pokus zasiahol iba jedného z futbalistov Ružomberka, odrazená lopta dopadla na jedného z hráčov Slovana, píska sa však ofsajd.

36

Za zbytočne dohraný zákrok vidí Erik Daniel žltú kartu. Celé si to „odniesol“ kapitán ŠK Boris Sekulić.

34

Erik Daniel sa hnevá na Patrika Hrčku, ktorý nechal hru plynúť a mohol z toho byť gól Čavrića. Daniel faulovaný podľa arbitra nebol, Srb v kádri belasých hlavou netriafa priestor troch žrdí.

33

Kúskovanie hry jasne vyhovuje Slovanu. Ružomberčania sa nevedia dostať do pohody, snáď im pomôže polčasová prestávka. Tá je vzdialená ešte dobrých dvanásť minút.

32

Moha loptu nezachytil vo vyhradenom území, autor gólovej prihrávky to vzal s úsmevom.

31

Fauly – 2:11.

30

Liptáci si pomáhajú faulami, už asi štvrtý pribudol do štatistík Gala Andrezlyho.

29

Norbert Hrnčár len krúti hlavou, výkon jeho zverencov ho nemá prečo potešiť.

28

Pasívne napádanie vyústilo do faulu Petra Masla na Mohu. Slovan sa nikam neponáhľa a kontroluje dianie na hracej ploche.

27

Ako sa s týmto zásahom vysporiada MFK? Protiútoky Ružomberku stačiť rozhodne nebudú.

25

Dodatočná karta pre Bajrića po faule na Gereca, k nedovolenému zákroku došlo ešte pred gólom.

25

Azda tretí center na zadnú žrď, do tretice už platí všetko dobré! ANDRAŽ ŠPORAR nepokrytý, Moha ho nádherne našiel. Na hlavičkové zakončenie Macík nemal nárok.

24

Belasí sa zahrávajú s ohňom, keď ich defenzíva v posledných momentoch riadne škrípe. Nedôraz pri odkopoch lopty môže narobiť riadnu neplechu.

23

Polovica prvého dejstva je už minulosťou, azda najväčšou šancou na gól zostáva zakončenie Bajrića z piatej minúty po rohovom kope.

22

Môžeme sledovať, že nábehy zozadu robia Bratislave problém. Daniel si počkal na nábeh Gešnábela, tomu bolo v rámci pravidiel znemožnené zakončiť. Škoda.

21

Slovanisti vyviazli z náporu Ruže bez priameho direktu, no aj bez lopty.

20

Peter Maslo nedovolil Sekulićovi odcentrovať, nasleduje štandardka spoza rohovej zástavky. Nákop do šestnástky našiel samotného Sekulića, defenzívny univerzál v ťažkom záklone míňa bránu Macíka.

19

Tempo hry sa mierne upokojilo, môžeme povedať, že je to také „ticho pred búrkou“.

18

Na ofsajdy je to po niečo vyše štvrťhodine 2:1 pre Slovan. Prvé postavenie mimo hry Ružomberka zaznamenal už niekoľkokrát spomínaný ľavý krídelník Gal Andrezly.

17

Preťažený center Erika Daniela končí iba pri Šullovi…

16

Až teraz bol faulovaným Gal Andrezly. Štandardka pre celok z dolného Liptova.

15

Gerec vyšprintoval za loptou smerom k Šullovi, Bajrić dokázal zblokovať príležitosť hrotového útočníka MFK. Nasleduje iba odkop od brány.

14

Chybička Sekulića ponúkla Gešnábelovi šancu na strelu. Koncovka stredopoliara bola nepresná, dopomohol k tomu aj Nono.

13

Dobrý pas na ľavé krídlo na aktívneho Gal Andrezlyho, ten ale svoj center poslal iba do Čikoša.

12

Po štyroch minútach sa píska ďalší ofsajd, ktorý už bol viac zreteľný. Bratislava zatvorila Ružomberok na jeho polovici, do pasce sa chytil Šporar.

11

Gal Andrezly si opäť nedovolene pomohol rukou, tento raz proti Erikovi Čikošovi pozdĺž postrannej čiary.

10

Na jednej strane Moha, na druhej Gal Andrezly. Postup po ľavom krídle zblokovali obrancovia oboch celkov. Druhý menovaný si navyše vypomohol faulom.

10

Alexander Čavrić sa chopil exekúcie štandardky. Matúš Macík videl na dráhu lopty a zastavil ju vo svojich rukaviciach.

9

Róbert Gešnábel sa hnevá, no opakovaný záznam ukázal, že naozaj hral rukou. Patrik Hrčka kartu ešte neukáže, nasleduje ale priamy kop v prospech Slovana.

8

Máva sa prvý ofsajd, Šporar našiel v postavení mimo hru Mohu. Bolo to naozaj tesné, rozhodovali centimetre.

7

Futbalisti v oranžových dresoch sa neboja napádania, táto taktika robí „domácemu“ tímu problém.

6

Čavrić si zbehol na center na zadnú tyč, ťažko ale povedať, či to malo byť zakončenie, alebo ešte predĺženie na spoluhráča. Každopádne legionár v službe ŠK nepremieňa naskytnutú príležitosť.

5

Výborná lopta na zadnú žrď, Kenan Bajrić tiesnený súperom zakončuje iba do Macíka!

5

Nešťastný odkop obrany aj na druhej strane. Belasí obdarovaní rohovým kopom.

4

Chyba číslo jedna v podaní defenzívy Slovana. Nono stratil loptu pred vlastným pokutovým územím, lopty sa chopil Gešnábel, avšak jeho zakončenie bolo zrazené. Tečovanú strelu Šulla s menšími problémami zachytil.

3

Bratislava hlboko na vlastnej polovici, pressing Ružomberku vychádza.

2

MFK so snahou o prechod pred Šullu, prieniky cez ľavé krídlo boli neúspešné.

1

Úvodný výkop patril Slovanu, ktorý hrá v tradičných belasých dresoch. Ružomberčania nastupujú v jasne rozoznateľnej oranžovej farbe.

1

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Čikoš, Bajrić, Božikov, Sekulić © – Nono – Rabiu, Holman – Čavrić, Šporar, Moha
Náhradníci: Valach – Rundić, Savićević, De Kamps, Saláta, Hološko, Vittek

MFK Ružomberok: Macík – P. Maslo, J. Maslo ©, Jonec, Pikk – Qose, Ľupták, Gešnábel – Daniel, Gerec, Gal Andrezly
Náhradníci: Urminský – Takáč, Kunca, Kupec, Kostadinov, Menich, Čapek

Rozhodca: Patrik Hrčka – Dušan Hrčka, Gabriel Ádám.

Absencie

Martin Ševela nemôže rátať so službami jediného futbalistu. Je ním obranca Arťom Suchockij, ktorý po zranení postupne trénuje, no ešte to nie je na štart v súťažnom zápase.

V kádri Ružomberka dlhodobo absentuje dvojica hráčov – obranca Dominik Kružliak a stredopoliar Matej Kochan. Otáznik visí nad štartom stredopoliara Petra Gal Andrezlyho a útočníka Nermina Haskića, odpoveď na ich zaradenie do duelu dá až tréner Norbert Hrnčár.

História

Slovan sa predstaví vo finále Slovenského pohára jubilejný dvadsiaty raz. Štrnásť celkových triumfov robí z klubu z hlavného mesta Slovenska najúspešnejší tím histórie.

Pre Ružomberok je to tretia finálová účasť. Vo finále v roku 2001 prehral s Interom Bratislava 0:1, o päť rokov neskôr už ale zdolal Trnavu na penalty a pripísal si zatiaľ jediný primát.

Vzájomné duely v tejto sezóne Fortuna ligy:

Tri merania síl – tri triumfy Slovana. Celok z hlavného mesta najprv v polovici septembra doma zvíťazil 2:1, následne desiateho decembra bral tri body aj v Ružomberku po výhre 1:0. Posledný stret týchto dvoch tímov sa datuje na 31. marec. Aj vtedy sa na Pasienkoch zrodilo najtesnejšie víťazstvo belasých, ktorí porazili hostí vďaka gólu Čavriča zo 49. minúty 1:0.

Aká je situácia týchto družstiev vo Fortuna lige?

Tri kolá pred koncom súťaže je v skupine o titul Slovan Bratislava na treťom mieste so ziskom 53 bodov z 29 duelov. Táto priečka zabezpečuje účasť v kvalifikácii o Európsku ligu. Belasí majú náskok šiestich bodov na štvrtú Žilinu, na druhú Dunajskú Stredu strácajú jediný bod.

Ružomberčania sa postupom do tejto nadstavby vyhli priamym bojom o záchranu. V spoločnosti najlepších tímov na Slovensku im ale patrí až posledná šiesta priečka vďaka 37 bodom. Posun vyššie je veľmi nepravdepodobný, MFK stráca na piaty Trenčín bodom osem.

Rovnako ako Ružombečania, tak aj Slovan začal svoju púť touto súťažou v druhom kole. Výsledky Bratislavčanov neboli až také dominantné, ako u Liptákov. Belasí si postupne poradili s Novými Zámkami 2:0, v treťom kole s Malackami 5:1, no a vo štvrtom kole, ktoré bolo mimoriadne vybičované aj v rámci emócii zavítali slovanisti do Myjavy. Domáci Spartak sa držal statočne, prehral iba 0:1 po góle Vitteka z konca prvého dejstva.

V osemfinále už hralo ŠK prvýkrát pred vlastnými fanúšikmi. Pohodlný triumf 3:1 pred 580 priaznivcami zariadil dvomi zásahmi Róbert Vittek, vlastný gól si strelil hosťujúci Niba, Greifa prekonal sedem minút pred koncom Balaj.

Štrnásty marec priniesol na Pasienkoch gólovú prestrelku. Očakávala sa jasná záležitosť v podaní Bratislavy, tá ale postup do semifinále vydrela až v posledných sekundách. Liptovský Mikuláš sa poberal domov so sklonenými hlavami po góle Andraža Šporara z 90. minúty, hlavný rozhodca Peter Ziemba ukončil stretnutie pri výsledku 4:3.

Semifinále prinieslo veľké derby dvoch odvekých rivalov. „Predčasné“ finále proti sebe postavilo Slovan Bratislava a Spartak Trnavu. Belasí v domácom meraní síl remizovali 1:1, totožný výsledok sa zrodil aj v Trnave, logicky tak nasledovali kopy zo značky bieleho bodu. V tejto lotérii boli smutnými hrdinami Trnavčania Pehlivan a Yilmaz, postupový gól Slovana strelil Savičevič.

Cesta Slovnaft Cupom sa pre MFK začala deviateho augusta uplynulého roka na pôde Veľkej Lomnice. Veľké bolo aj víťazstvo hostí, ktorí nasúkali domácim desať kúskov a pritom ani raz neinkasovali. Ružomberok následne o mesiac rozobral aj Levoču 9:1, na konci septembra si to odniesol aj TJ Družstevník Belá – Dulice po výsledku 0:7.

Prvou vážnejšou previerkou pre mužstvo z Fortuna ligy bola návšteva Skalice. Domáci odolávali iba do 33. minúty, keď celý duel rozhodol gól Qoseho. Záhoráci sa snažili o vyrovnanie, no recept na prekonanie Ivana Krajčírika nenašli.

Liptákom akoby prial aj žreb, veď vo štvrťfinále cestovala „Ruža“ do Popradu. Trinásteho marca tohto roka sa o postup do predposlednej fázy pohára postaral vlastným gólom Popradčan Hric a hráč MFK Peter Maslo.

Fanúšikovia Ružomberka majú v čerstvej pamäti dvojzápas so Žilinou. Štadión Pod Čebraťom bol svedkami výhry domácich 2:1, rozhodujúci gól semifinále vsietil Erik Daniel. Šošoni v odvete nedokázali zmazať manko súpera, obaja brankári zatiahli rolety, meranie síl sa tak skončilo remízou 0:0.

Vážení diváci, vitajte pri priamom textovom prenose z finále Slovnaft Cupu pre sezónu 2017/18. Do posledného duelu tejto súťaže to dotiahli ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok.

Futbaloví aktéri si budú môcť užiť atmosféru na momentálne najkrajšom štadióne na Slovensku. Hrať sa totiž bude v Trnave na Štadióne Antona Malatinského.

Stretnutie sa začne o 17:25.