Střely mimo (na) branku: 9(3) : 2(3)
Rohy: 14:1
Fauly: 9:8
Ofsajdy: 4:1

V druhém zápase této skupiny hostí Nice doma Kolín nad Rýnem, zápas začal v 19:40.

Slovácko dnes ztratilo výhru díky nedůslednostem v obraně na začátku 2. poločasu, první gól asi musíme připsat na vrub Nguyenovi, protože střela šla přímo na něj, druhý byl velice smolný, ale třetí vznikl celkově špatnou obranou ve vápně. Naštěstí se Slovácko nevzdalo a ke konci po závaru vyrovnal Libor Kozák. Partizan dnes navíc dal gól téměř z každé své šance, ale to nemění nic na faktu, že si Slovácko dnes mělo výhru pohlídat, protože nějakých 70 minut hrálo přesilovku a v poločase drželo vedení 2:0.

90+6

Konec zápasu.

90+6

Poslední závar ve vápně Partizanu ke větší šanci nevedl.

90+4

Po dlouhém ošetřování vhodil míč do hry Doski, Kohút následně v dobré pozici po centru Kadlece mířil nad.

90+1

Popovič neustále zdržuje před odkopy, rozhodčí mu to stále toleruje.

90

Traore se do toho opřel z velké dálky, jeho střela skončila na tribuně.

90

Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko (Merchas Doski).

89

Doskiho ostrý centr odvrátil Vujačič na aut, následný rychlý roh domácí s velkou porcí štěstí odvrátili.

88

Dlouhý aut teď propadl až do malého obdélníku Partizanu, následná střela Doskiho byla zblokována na roh.

87

Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
ze hřiště odchází Milan Petržela, přichází Ondřej Šašinka.

86

Gomes teď z hranice vápna trefil břevno!

83

Slovácko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je LIBOR KOZÁK.
Po centru Havlíka netrefil v dobré pozici Kadlec, míč se ale odrazil právě ke Kozákovi, který už se nemýlil.

81

Dobrý centr Slovácka teď proletěl vápnem bez zásahu, velká škoda!

81

Dlouhý aut Slovácka odvrátila domácí obrana.

80

Hofmann dlouhým míčem trefil přesně hruď Popoviče.

79

Slovácko je teď bezradné, Havlík právě poslal hodně nepřesný centr směrem k Popovičovi, ten přeletěl ale úplně všechno.

78

Žlutá karta pro tým FK Partizan Bělehrad (Slobodan Urošević).

78

Petržela vyvezl míč až k polovině, tam ho fauloval Traore.

77

ze hřiště odchází Petr Reinberk, přichází Merchas Doski.

77

ze hřiště odchází Vlastimil Daníček, přichází Michal Kohút.

76

Reinberk chyboval a Diabaté postupoval po pravém křídle, následně chvilku pobíhal s míčem tam a zpět, jeho „akci“ mu přerušil až faulem z únavy Reinberk.

74

Centr hostí z levé strany si pohodlně stáhl na hruď brankář Nguyen.

73

Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad:
ze hřiště odchází Bibras Natcho, přichází Aleksandar Filipović.

72

Natcho teď kulhá, míří mimo hřiště a bude střídat.

71

Kadlec nacentroval na Reinberka, který mířil hlavičkou nad.

70

Reinberkovi se centr nepovedl, hosté ho odvrátili a následně vyvezli na útočnou polovinu.

69

Nepovedený centr zprava sebral Popovič.

67

ze hřiště odchází Daniel Holzer, přichází Vasilij Siňavskij.

67

Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko (Stanislav Hofmann).

67

ze hřiště odchází Ondřej Mihálik, přichází Filip Vecheta.

66

Po delším přerušení kvůli ošetřování se opět hraje.

64

Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko (Libor Kozák).

62

Partizan právě vstřelil branku!
Autorem branky je RICARDO GOMES.
Partizan z ničeho opět udeřil! Slovácko propadlo uprostřed pole a následně je hostující útok vyšachoval. Centroval Andrade a Kadlec odhlavičkoval přímo k zakončujícímu Gomesovi.

60

Daníček trefil centrem Kozáka, který ale směřoval pohybem od branky, kterou vůbec neohrozil.

60

Holzerův centr zablokoval Vujačič.

59

Partizan je stále zatažený na vlastní polovině a bourá jeden útok Slovácka za druhým.

57

Slovácku se nedaří, v jejich hře se teď objevuje plno nepřesností.

55

Slovácko se několikrát pokusilo o průnikovou přihrávku do vápna, všechny pokusy ale zastavila obrana Partizanu.

53

Autorem branky je FOUSSENI DIABATÉ.
To snad ne! Diabaté jednoduše obešel Reinberka a tečovanou střelou nešťastně pro Slovácko znovu překonává Nguyena!

52

Dlouhá přihrávka na Gomese byla velmi dobrá, naštěstí rychle zasáhl Hofmann.

51

Holzer zprava pronikl až do vápna, zasekl a kroutil balon na zadní tyč, střele chybělo asi 30 centimetrů!

47

A je tu nečekaná komplikace pro Slovácko! Odvrácený míč po rohu se odrazil před velké vápno, kde Diabaté propálil z první vše co mu stálo v cestě, brankář Nguyen taky určitě mohl udělat víc.

46

ze hřiště odchází Marko Živković, přichází Patrick Andrade.

46

Začal druhý poločas.

Hráči už se vrací zpátky na hřiště, za nějakou minutku začne 2. poločas.

Slovácko v 1. půli nakročilo doslova fantasticky za historicky první výhrou v evropský pohárech. Zatímco Partizan se nedostal vlastně k ničemu nebezpečnému, tak Slovácko hned v 5. minutě šlo po střele z dvaceti metrů od Jana Kalabišky do rychlého vedení. Za nějakých 15 minut se Kalabiška prosadil znovu, tentokrát z dorážky po hlavičce Hofmanna. Navíc za 2 minuty viděl po nesmyslně ostrém skluzu červenou kartu hostující Kristijan Belić.

2. poločas začne zhruba v 19:47.

45+2

První poločas skončil.

45+2

Slovácko se ještě trpělivou kombinací snaží o poslední akci před přestávkou.

45

Petržela si zpracoval dlouhou přihrávku rukou, hosté budou rozehrávat zhruba z rohu hřiště.

44

Reinberk kombinoval na pravém křídle s Hofmanem, bohužel jejich snažení nebylo příliš úspěšné.

43

Petržela elegantně prošel kolem dvou protihráčů, ten třetí (Traore) ho fauloval.

42

Kalabiška přihrál do vápna Kozákovi, který svou přihrávkou naslepo nenašel žádného spoluhráče.

41

Havlík se neúspěšně snažil proháčkovat středem obrany Partizanu.

40

Slovácko kombinovalo na pravé straně, Kadlecovi se před finální průniková přihrávka vůbec nepovedla.

39

Uroševič se opět pokoušel o nějakou tu lepší přihrávku na větší vzdálenost, opět se mu to nepovedlo.

37

Reinberk posílal ostrý míč do středu pokutového území, hosté ho tak tak odvrátili na roh.

36

Pokus o rychlý protiútok Partizanu překazil v jeho zárodku Kadlec.

35

Centr Holzera odvrátil Vujačič na roh.

33

Partizanu se vůbec nedaří kombinace, míč má znovu v držení Slovácko.

32

Petržela si narazil s Mihálikem, ten poslal doprava na Reinberka, jeho centr ale nebyl přesný.

30

Holzerův centr našel Mihálika, který ve velké šanci nedokázal v pádu trefit hlavou branku.

28

Kombinace Slovácka zhruba 5 metrů za půlkou k ničemu nevedla, odkop od branky Partizanu.

26

Reinberk centroval pouze do rukavic připraveného Popoviče.

22

Červená karta pro tým FK Partizan Bělehrad (Kristijan Belić).

Belić úplně zbytečně trefil ostrým skluzem na polovině Slovácka Reinberka a oslabuje hostující celek, který už to s nějakým bodovým ziskem bude mít hodně těžké.

20

Autorem branky je JAN KALABIŠKA.
Petržela po rohu na krátko centroval, Hofmann trefil hlavou tyč a míč se poté příhodně odrazil před Kalabišku, který už pohodlně zakončil do prázdné branky.

19

Po narážečce na levé straně vápna Partizanu bude Slovácko zahrávat od rohového praporku.

17

Teď sklapla ofsajdová past Slovácka, Natcho a Gomes už by jinak běželi sami proti Nguyenovi.

16

Partizan si dlouho přihrával pouze na vlastní polovině, následnou akci jim okamžitě zastavil Hofmann.

14

Hosté si naráželi míč ve středu pole, ale nedokázali vysunout žádného z útočících hráčů.

14

Tvrdý zákrok Vujačiče na Kozáka, rozhodčí hostujícího obránce varoval.

12

Nguyenův nákop na Kozáka zastavil ofsajd domácího útočníka.

10

Mihálik centroval na Holzera, ten ale blok domácích na malém vápně nepropálil!

9

Kalabiška si teď nerozuměl s Havlíkem a hosté poprvé zahrozili, průnikovou přihrávku do vápna si sebral Nguyen.

8

Rychlý protiútok Partizanu s přehledem odvrátila obrana Slovácka.

5

A Slovácko jde rychle do vedení! Po povedené sekvenci Slovácka se po přihrávce Holzera dostal míč k JANU KALABIŠKOVI, který zhruba z dvaceti metrů trefil přesně k pravé tyči.

4

Reinberkův nákop na Kozáka odvrátil Traore na aut.

3

Kalabiška si vyměnil míč s Holzerem, který už ve vápně přihrával do nebezpečné pozice, následovat bude roh Slovácka.

1

Úvodní narážečku domácích přerušil Kozák nepřesnou přihrávkou do pravého křídla.

1

Utkání právě začalo.

Hráči obou týmů už míří z tunelu na hřiště, následovat bude hymna soutěže, los o míč/stranu a zápas bude moci začít.

Úvodní sestavy:

1.FC Slovácko: Nguyen – Reinberk, Hofmann, Kadlec ©, Kalabiška – Petržela, Daníček, Havlík, Holzer – Kozák, Mihálik.
Náhradníci: Borek, Fryšták – Doski, Šimko, Brandner, Kohút, Ljovin, Trávník, Siňavskij, Šašinka, Vecheta.

FK Partizan Bělehrad: Popović – Marković, Saničanin, Vujačić, Urošević © – H. Traoré – Živković, Natcho, Belić, Diabaté – R. Gomes.
Náhradníci: Lukač – Andrade, Baždar, Fejsa, N. Ilić, Filipović, N. Jović, Petković, Šehović, N. Terzić, Vlahović.

Trenér: Martin Svědík

Trenér: Gordan Petrič

Rozhodčí: Rob Harvey(IRL) – Robert Clarke(IRL), Wayne McDonnell (IRL).

Mírným favoritem podle sázkových kanceláří je 1.FC Slovácko.

FK Partizan Bělehrad

Tým z Bělehradu prošel do skupiny po porážce v 3. předkole Evropské ligy od kyperské Larnaky (1:2 venku a 2:2 doma), následně ale zvládl klíčové 4. předkolo Evropské konferenční ligy, kde porazil maltský Hamrun Spartan FC (4:1 doma a 3:3 venku). Partizan si možná pamatujete z minulé sezóny, v 1. kole jarní fáze Evropské konferenční ligy vyřadil Spartu Praha.

V domácí soutěži patří Partizanu až 7. místo, když nedávno remizoval doma s CZ Bělehrad a o víkendu porazil venku Kolubaru 5:1.

Slovácko se po vyřazení od Fenerbahce Istanbul v 3. předkole Evropské ligy (0:3 venku a 1:1 doma) skvěle připravilo na 4. předkolo Evropské konferenční ligy a pohodlně přešlo přes AIK Stockholm (3:0 doma a 1:0 venku) a tím si zajistilo historicky první účast ve skupinové fázi nějakého evropského poháru.

V domácí soutěži je Slovácko zatím zhruba uprostřed tabulky (na 8. místě). V poslední době dostal tým z Uherského Hradiště výprask v Plzni (0:3) a následně zaznamenal doma povedený výkon a remízu proti silné Slávii (1:1).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.