MFK Zemplín Michalovce
Naposledy zmenené pred rokom

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 12:8.

Michalovciam na bodový zisk zo Žiliny nepomohol ani zlepšený výkon z druhého polčasu. Hostí dnes potopil ich vlastný brankár, ktorý prihral Patrikovi Myslovičovi na jeho druhý gól v stretnutí. Žilina tak zdolala Michalovce 2:0.

90+2

90+2

Kanu si pomohol pri spracovaní lopty rukou a zrejme to bolo posledné, čo uvidíme v dnešnom zápase.

89

Žilinčania kontrolujú hru a loptu majú na vlastných kopačkách. Ľubomír Belko si dnes môže pripísať na svoje konto tretie čisté konto v tejto sezóne.

87

V závere zápasu už tempo hry upadlo a súboj sa len dohráva. Michalovčania sú si vedomí, že dnes odídu zo Žiliny bez bodov.

85

Žilinčania sú nasťahovaní na polovici hostí.

83

Striedajú aj hostia. Namiesto Pereza prichádza Záhradník.

82

Dvojité striedanie v domácom tíme: odišli dvojgólový Myslovič s Galčíkom a nahradili ich Stojchevski a Jibril.

80

Jeřábek bol sám pred bránou Žiliny ale loptu trafil presne do miest, kde stál Ľubomír Belko, ktorý fantastickým zákrokom túto šancu zneškodnil!

78

Pred nami je posledná štvrť hodina zápasu, uvidíme či sa hosťujúcim hráčom podarí ešte zdramatizovať toto stretnutie.

76

Aktivita hostí pokračuje. Zatiaľ ale stále bez vytúženého efektu.

74

Michalovčania ale neutíchajú so svojou snahou vstreliť gól. Zatiaľ všetky ich akcie likviduje výborný Belko.

72

Veľmi krutý priebeh pre Michalovce. Hostia inkasujú z ničoho nič po tom, čo svoju hru výrazne oživili.

70

Žilina dala gól! Nepochopiteľná chyba brankára Kožuchara. Ten doslova prihral presne na nohu PATRIKA MYSLOVIČA, ktorý tak pridáva svoj druhý gól v zápase!

69

Fantastický zákrok Belka po hlavičke Jeřábka!

67

Dvojité striedanie v hosťujúcom tíme: odišli Begala s Jánošíkom a namiesto nich naskočili Kanu a Petrík.

66

Do hry prichádza Patrik Iľko namiesto Samuela Gidiho.

65

Sledujeme naozaj záživný druhý polčas. Obe mužstvá sa zatiaľ predbiehajú v zahadzovaní svojich šancí.

64

Na Štadióne pod Dubňom sleduje zápas viac ako 1300 divákov.

62

Hosťujúci brankár môže byť rád, že vidí kartu len žltej farby!

62

Kožuchar trafil mimo pokutové územie Dávida Ďuriša!

60

Prvé striedanie aj v domácom tíme: prichádza Timotej Jambor namiesto Adriána Kaprálika.

58

Zakončenie Matúša Marcina končí tesne vedľa brány Ľubomíra Belka!

56

Veľmi pekná kombinačná akcia Žiliny na jeden dotyk je zakončená strelou Galčíka nad bránu hosťujúceho gólmana.

54

Samuel Gidi za svoj zákrok vidí aj žltú kartu.

53

Gidi veľmi tvrdo atakoval Njieho, ktorý ostáva ležať na zemi a je ošetrovaný.

51

V úvode druhého polčasu vidíme už vyrovnanejší futbal. Hra sa prelína zo strany na stranu.

49

Kožuchar poľahky pokryl strelu Galčíka.

48

Kaprálik tvrdo atakovaný Begalom, ale tento súboj sa zaobišiel bez kartového trestu.

47

Michalovce vstúpili do druhého polčasu oveľa aktívnejšie než do toho prvého.

46

Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase sme videli prevahu domácej Žiliny, ktorá bola za ňu aj odmenená gólom Mysloviča. Michalovčania sa prebudili až v úplnom závere polčasu niekoľkými peknými akciami. Uvidíme, čo nás čaká v druhom dejstve.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

45

Galčík prešprintoval Njieho, no finálnu prihrávku poslal pridlhú.

43

Michalovčania sa ku koncu prvého polčasu prebudzajú k ofenzívnym akciám.

42

Výborný zákrok ľubomíra Belka po vynikajúcej individuálnej akcii Marcina!

39

Z čista jasna sa zrodila šanca pre hostí! Adler sa dostal k lopte, zakončil, ale lopta sa nedokotúľala až za bránkovú čiaru domácich!

36

Taktický faul Jeřábka na Galčíka, ktorý by už prenikal sám po ľavej strane ihriska. Hosťujúci hráč tak uvidel prvú žltú kartu zápasu.

36

Videli sme aj prvý náznak vyššieho pressinhu hostí na domácu bránu a aj vďaka tomu získavajú loptu.

34

Michalovčania získali loptu na vlastnej polovici, no stihli ju skôr stratiť ako podniknúť útok smerom dopredu.

32

Obraz hry sa nemení ani po striedaní. Domáci stále s absolútnou kontrolou hry.

30

Už v prvom polčase vidíme prvé striedanie hostí. Z ihriska odchádza zranený kapitán Igor Žofčák a nahradí ho nová posila Michalovčanov Sainey Njie.

30

Na ihrisku v prvej pol hodine dominuje jednoznačne domáca Žilina, ktorá jasne udáva tempo zápasu.

28

Strela Kopasa tesne minula hornú žrď brány Kožuchara.

27

Faul tesne pred pokutovým územím Michaloviec! Domáci budú zahrávať veľmi nebezpečnú štandardku!

26

Hostia prvýkrát v zápase držia loptu dlhšie na svojich kopačkách a kombinujú na polovici Žiliny.

24

Michalovčania konečne prišli so streleckým pokusom, ten však skončil len na bočnej sieti brány Ľubomíra Belka.

23

Sledujeme prvú občerstvovaciu prestávku zápasu. V Žiline je momentálne 30 stupňov Celzia.

21

Gidi stratil loptu v strede poľa a dal tak možnosť michalovčanom zaútočiť, tí však nevymysleli nič nebezpečné pre brankára Žiliny.

19

V úvodných 20-tich minútach evidujeme stále vysoký pressing zo strany domácej Žiliny.

18

Krásna akcia opäť v podaní domácich šošonov! Strelu Rusnáka ale napokon výborne zblokoval Mendéz!

16

Jánošíkov prízemný center nenašiel žiadneho spoluhráča. Leitner pohodovo odkopol.

14

Adrián Kaprálik sa snažil individuálne preniknúť cez pravú stranu, no obrana hostí ho odzbrojila.

12

Žilina aj po strelenom góle nepoľavuje a aj naďalej drží loptu na svojich kopačkách.

9

Žilina dala gól! Nádherne zahratý signál z rohového kopu predviedla domáca Žilina! PATRIK MYSLOVIČ si našiel prízemný center Rolanda Galčíka a otvára skóre dnešného stretnutia!

8

Opäť budeme vidieť rohový kop pre domácich, ktorí sú odmenení za svoju aktivitu.

7

Michalovčania sa zatiaľ nevedia dostať do tempa hry, ktoré udáva domáca Žilina.

5

Nasledovať bude prvý rohový kop pre domácich po akcii z pravej strany.

3

Na konci druhej minúty sme videli prvý náznak šance domácich šošonov, ale prihrávka Mysloviča bola pridlhá.

2

Žilinčania sa od úvodu zahryzli do svojho súpera a nepúšťajú ho k lopte.

1

Úvodné zostavy:

MŠK Žilina: Ľ. Belko – Bari, Ďuriš, Galčík, Gidi – Kaprálik, Kopas, Leitner – Myslovič, Nemčík ©, Rusnák.
Náhradníci: Teplan, Volešák – Gono, Iľko, Jambor, Jibril, Kopásek, Owusu, Stojchevski.
Trenér: Jaroslav Hynek

MFK Zemplín Michalovce: Kožuchar – Da Silva, Jánošík, Begala, Marcin – Kotula, Jeřábek, Ranko – Mendez, Perez – Vico, Žofčák ©.
Náhradníci: Száraz – Kanu, Njie, Magda, Petrík, Shimamura, Vaško, Volanakis, Záhradník.
Trenér: Norbert Hrnčár

Rozhodca: Kišš – Poláček, Vitko.

Rozhodca: Kišš – Varga, Petrík.

Zápasy týchto dvoch tímov nám sľubujú vždy napínavé a zaujímavé zápasy. V posledných troch rokoch sme videli remízu, víťazstvo zemplínčanov a aj víťazstvo domácich šošonov. Uvidíme, ako to dopadne tentokrát.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.