FC Barcelona
Naposledy zmenené pred 2 rokmi

Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 18:3.

Frankfurt nakonec uhrál s Barcelonou remízu 1:1. V úvodní pětačtyřiceti­minutovce jsme sledovali hodně opatrné utkání. Barcelona sice dominovala statistice držení míče, ale Frankfurt se bránil bez větších problémů. Pět minut před před přestávkou sudí nařídil penaltu pro domácí, ale po zásahu VARu ji odvolal. Krátce po změně stran se Frankfurt ujal vedení krásnou střelou Knauffa. Barcelona ale zlepšila výkon a Ferrán Torres vyrovnal. Domácí Tuta se navíc nechal vyloučit, ale hosté už znovu neudeřili.

90+3

Konec zápasu.

90+2

Jordi Alba dloubl míč z levé strany na malé vápno, jenže k jeho pobídce se nikdo v modrém dresu Barcelony nedostal včas.

90+1

Nastavují se tři minuty!

90

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Ragnar Ache.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Kristijan Jakić, přichází Sebastian Rode.

89

Hosté zahrávali rohový kop. K odcentrování se dostal de Jong, ale Touré hlavou přizvedl míč pouze na další roh.

88

Barcelona má v posledních minutách obrovský tlak, jenže nikdo ve světlém dresu se zatím ne a ne prosadit do zakončení.

86

Alba dloubl míč do pokutového území, nicméně neměl tam nikoho ze spoluhráčů. Defenziva Frankfurtu má v závěru utkání plno práce.

85

Domácí brankář Kevin Trapp vystartoval z branky na malé vápno a před jedním z hráčů Barcelony vyboxoval povedený centr z pravé strany hřiště.

84

Právě faulující Jakič stál na začátku další akce domácího Frankfurtu. Jeho přenesení hry směřující na levou stranu ale skončilo na hrudi soupeře.

83

Žlutou kartu dostává Kristijan Jakić (Eintracht Frankfurt).

83

Jordi Alba vhazoval na levé straně. Nakonec se právě Alba musel postarat o odkop na polovinu Frankfurtu. Pokračuje boj o každý metr hrací plochy.

82

Frankfurt zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal Kristijan Jakić, nicméně jeho pobídka se stočila mimo nebezpečný prostor.

81

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Almamy Touré.

80

Frankfurt si deset minut před koncem výrazně komplikuje život! Po druhé žluté kartě je vyloučen Tuta.

79

Ousmane Dembèlé dostal přihrávku na pravou stranu hřiště, přenesl hru na střed, nicméně tam číhali důrazní zadáci domácího Frankfurtu.

78

Marc-André ter Stegen si dal pozor na nepřesnou přihrávku za obranu Barcelony a bez problémů si dokráčel pro míč. Hostující gólman poté rozehrál výhozem na levou stranu.

77

Jordi Alba se na levé straně utopil v moři vlastních kliček a daroval balón fotbalistům německého mužstva.

76

Domácí brankář Trapp poslal nákop na levou stranu hřiště, nicméně Clément Lenglet hraje po svém nástupu na trávník povedené utkání.

75

Na stadionu i v závěru dnešního souboje panuje fantastická atmosféra. Domácí příznivci si užívají bojovný výkon Frankfurtu a ženou hráče v černém vpřed.

74

Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jesper Lindström, přichází Jens Hauge.

73

Filip Kostić fauloval na vlastní polovině a může být rád, že sudí jeho prohřešek neodměnil žlutou kartou.

72

Jordi Alba znovu dostal kousek prostoru na levé straně, jenže jeho přízemní centr skončil na bloku prvního obránce v tmavém dresu.

71

Jordi Alba poslal přihrávku do pokutového území, ale Aubameyang na jeho pobídku nedosáhl. Obránci Frankfurtu teď byli důrazní.

70

Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a oba týmy si snaží vylepšit pozici pro odvetné utkání na Camp Nou.

69

Barcelona po vstřelení vyrovnávací branky pokračuje v aktivní hře a nadále se tlačí do ofenzivy. Znovu začínáme za nerozhodného stavu.

67

Barcelona právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Barcelona se nakonec dočkala vytoužené branky! De Jong poslal přihrávku do pokutového území, kde si míč převzal FERRÁN TORRES a pohotovou střelou rozvlnil síť!

66

Barcelona pokračuje v napadání soupeřovy rozehrávky na jeho polovině, nicméně defenziva Frankfurtu se skvěle přesouvá.

65

Ronald Araújo vyvezl míč u nohy na polovinu domácího Frankfurtu. Jeho následná pobídka směřovala na levé křídlo, kde nebyl spoluhráč.

64

Sow poslal přihrávku na levou stranu, nicméně jeho pobídka skončila v moci obránců Barcelony. Hostující celek v posledních minutách zlepšil pohyb.

63

Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Gavi, přichází Luuk de Jong.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Ousmane Dembèlé.

62

Gavi dostal přihrávku na levou stranu, ale jeho následný centr skončil na hlavě prvního obránce v dresu Frankfurtu.

61

Žlutou kartu dostává Tuta (Eintracht Frankfurt).

60

Je za námi hodina hry a domácí Frankfurt zatím drží poněkud překvapivé vedení 1:0. Barcelona se navíc v dnešním utkání nedostává do šancí.

59

Jordi Alba si navedl míč na hranici velkého vápna, odkud zakončil levačkou, jenže jeho rána skončila na bloku prvního obránce v černém.

58

Rafael Borré prošel po pravém křídle do pokutového území, dloubl míč na zadní tyč, ale dobíhající spoluhráč už nedokázal přesně zakončit.

57

Kristijan Jakić fauloval na polovině hrací plochy, když zatažením za dres poslal k zemi jednoho z hráčů Barcelony.

56

Kamada poslal z levé strany nákop na hranici velkého vápna, jenže tam kraloval Lenglet, který míč bez váhání odhlavičkoval do bezpečí.

55

Gavi potáhl míč středem hrací plochy na polovinu hřiště a chtěl přenést hru na levou stranu. Rozběhnutý Jordi Alba jeho pobídku neudržel ve hře.

54

Ansgar Knauff si na vlastní polovině nechtěl přidělávat práci a před soupeřem raději nakopl míč na polovinu Barcelony.

53

Stopeři Barcelony kombinují na polovině hrací plochy a nikam se neženou. Naopak domácí hráči pokračují v aktivním napadání soupeřovy rozehrávky.

52

Po dlouhé době se Barcelona dostala na polovinu Frankfurtu, kde byl nedovoleně atakován Pedri. Katalánský celek může uklidnit dění na trávníku.

51

Domácí fanoušci se dnes skvěle baví! Kotel příznivců Frankfurtu za brankou Barcelony rozjel pyroshow.

50

Domácí celek pokračuje v aktivním výkonu! Na přihrávku do vápna si naběhl Filip Kostič, ale levačkou poslal míč nad břevno!

48

Frankfurt právě vstřelil branku!
Domácí Frankfurt se ihned po změně stran dostává do vedení! Domácí zahrávali rohový kop. Jeho rozehrávky se ujal Filip Kostič. Jeho pobídku obrana odvrátila jen na hranici velkého vápna a ANSGAR KNAUFF krásnou dělovkou rozjásal zaplněný stadion!

47

Araujo si musel dát pozor na dobíhajícího Kamadu, před kterým na poslední chvíli odkopl míč do bezpečí. Frankfurt pokračuje v běhavém fotbalu.

46

Domácí Frankfurt obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Ani jeden z trenérů během poločasové přestávky nesáhl ke střídání.

46

Začal druhý poločas.

První poločas končí! V úvodní pětačtyřiceti­minutovce jsme sledovali hodně opatrné utkání. Barcelona sice dominovala statistice držení míče, ale Frankfurt se bránil bez větších problémů. Pět minut před před přestávkou sudí nařídil penaltu pro domácí, ale po zásahu VARu ji odvolal.

45+3

První poločas skončil.

45+2

Žlutou kartu dostává Filip Kostić (Eintracht Frankfurt).

45+2

V nastaveném čase se na polovině Barcelony strhla menší mela, ale sudí byl okamžitě mezi rozvášněnými kohouty, které dokázal uklidnit bez žlutých karet.

45+1

45

Jesper Lindström střílel levačkou z hranice velkého vápna. Domácí hráč zakončil nártem, ale jeho ránu přizvedl obránce Barcelony na rohový kop.

44

Araujo se stáhl na vlastní polovinu a v souboji u postranní čáry vypíchl míč špičkou kopačky do autu. Závěr prvního poločasu je z obou stran opatrný.

43

Kevin Trapp poslal nákop na pravou stranu hrací plochy, kde číhal Jesper Lindström. Domácí hráč ale z těžké pozice prodloužil míč pouze do autu.

42

Djibril Sow hlavou sklepl míč na polovinu Barcelony, jenže tam neměl nikoho v černém dresu domácího celku. Kostič míč neudržel před Araujem.

41

Lenglet musel pod tlakem rozehrávat levačkou na dlouhou nohu a poslal míč do zámezí. Frankfurt je nyní nabuzený a tlačí se do útoku.

40

Penalta se nakonec kopat nebude! Sudí měl po krátkém prohlédnutí záznamu jasno.

39

Tak pozor! Sudí si jde ještě prohlédnout záběry na videu.

39

Penalta pro Frankfurt! Sergio Busquets fauloval ve vápně a sudí neváhal!

38

Rozhodčí se nyní vydal k lavičce Barcelony, kde si popovídal s Xavim. Trenérovi katalánského mužstva se zřejmě nelíbily některé verdikty.

37

Filip Kostić zahrával rohový kop domácího celku z levé strany hrací plochy. Jeho pobídka přiletěla na malé vápno, kde zasáhli zadáci Barcelony.

36

Lenglet vystoupil na polovinu hrací plochy, kde skvěle zvládl hlavičkový souboj s jedním ze soupeřů. K odraženému míči se navíc dostal Gavi.

35

Marc-André ter Stegen poslal nákop na levou stranu hrací plochy, jenže tam neměl nikoho ze spoluhráčů v modrém dresu. Pokračuje duel plný nepřesností.

34

Filip Kostić dloubl míč na levou stranu, kam spěchal Dajči Kamada, jenže druhý jmenovaný se nedokázal odpoutat od důrazného strážce.

33

Domácí brankář Kevin Trapp otálel s rozehrávkou ve vlastním vápně. Hráčům Barcelony se zdržování hry vůbec nelíbilo, ale sudí to zatím nikterak neřeší.

32

Traoré napadal rozehrávku Frankfurtu na jeho polovině. Hostující svalovec dostal obránce Frankfurtu do těžké pozice a získal pro Barcelonu vhazování.

31

Evan Ndicka poslal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže tam neměl nikoho v tmavém dresu domácího Eintrachtu.

30

Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme zajímavé utkání. Domácí Frankfurt zatím hraje s favoritem vyrovnanou partii.

29

Gavi poslal přihrávku do pokutového území, jenže skvělý návrat do vlastního vápna předvedl Martin Hinteregger, který míč odehrál do bezpečí.

28

Kostič dostal přihrávku na levou stranu, navedl si míč do palebné pozice, ale jeho dělovku zablokoval obětavým výstupem Lenglet.

27

Kristijan Jakić poslal prudkou přihrávku mezi obránce Barcelony, nicméně na jeho pobídku nikdo v tmavém dresu nedokázal zareagovat.

26

Barcelona pokračuje v kombinaci na polovině hrací plochy. Do rozehrávky se ale nechtěně přimotal i rozhodčí, takže se musí hra přerušit.

25

Barcelona kvůli zdravotním problémům přišla o jednoho z nejdůležitějších mužů svého kádru. Na trávník se dostal Lenglet, který toho v posledních měsících moc neodehrál.

24

Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Gerard Piqué, přichází Clément Lenglet.

24

Barcelona už se opět usadila v blízkosti velkého vápna soupeře, nicméně kombinace hostujícího celku je plná nepřesností.

23

Dajči Kamada chtěl rozjet akci Frankfurtu přihrávkou na levé křídlo, jenže Araujo se skvěle vrátil do správného prostoru a odehrál míč do bezpečí.

22

Další nedovolený zákrok domácích na polovině Barcelony. Příliš důrazný byl Kristijan Jakić, který trefil šlapákem Arauja.

21

Filip Kostić dostal přihrávku na levou stranu, dobře se zbavil obránce a odcentroval. Na jeho nadýchanou pobídku nedosáhl nikdo z hráčů ve vápně.

20

Ansgar Knauff vhazoval na pravé straně hrací plochy. Na jeho pobídku si naběhl Filip Kostić, který míč pod tlakem sklepl jen k soupeři.

19

Kevin Trapp dlouho otálel s rozehrávkou od branky. Brankář domácího Frankfurtu nakopl míč na levou stranu, jenže nenašel nikoho v černém dresu.

18

Evan Ndicka si dal pozor na prudkou přihrávku mezi obránce Frankfurtu a bez větších problémů odkopl míč mimo nebezpečné území.

17

García poslal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže tam neměl nikoho v modrém. Barcelona se zatím těžko dostává do zakončení.

16

Martin Hinteregger schytal v jednom ze soubojů nepříjemný úder do zátylku a nyní zůstává ležet na trávníku. Podle všeho ale bude schopen nadále pokračovat.

15

Stopeři Barcelony uklidňují rozehrávku kombinací na vlastní polovině. Zadáci katalánského mužstva se nikam neženou a číhají na skulinu v defenzivě Frankfurtu.

14

Obrana Frankfurtu si dala pozor na rozběhnutého soupeře a pod tlakem si dokázala pomoci malou domů.

13

Barcelona pokračuje v kombinaci na polovině soupeře. Obrana Frankfurtu ale proti hráčům španělského celku skvěle vystupují obránci v černém.

12

Traoré se otočil na pravé straně, ale už si netroufl na centr do pokutového území a raději si pomohl přihrávkou na spoluhráče z defenzivy.

11

Kostič prošel po levé straně do blízkosti velkého vápna a vymyslel parádní centr. Na poslední chvíli se vrátil Gavi, který před dobíhajícími soupeři odvrátil míč na roh.

10

Jordi Alba poslal nadýchaný centr do pokutového území, jenže tam neměl nikoho ze spoluhráčů ve světle modrém dresu. Obrana Frankfurtu míč nechala propadnout do autu.

9

Jakič na polovině hřiště zbytečně fauloval jednoho z hráčů Barcelony a může být rád, že si nevykoledoval kartu. Barcelona bude rozehrávat.

8

Ter Stegen se zapojil do rozehrávky Barcelony v pokutovém území. Německý brankář si dal pozor na napadajícího soupeře a rozehrál na pravou stranu.

7

Gavi si skvěle pokryl míč na levé straně hrací plochy a byl faulován dotírajícím soupeřem. Sudí měl střet přímo před očima a odpískal přímý kop.

6

Poprvé v utkání se do zakončení dostali také fotbalisté domácího Frankfurtu. Zpoza vápna to zkoušel Kristijan Jakić, jehož rána skončila vedle branky.

5

Hosté zahrávali rohový kop. Za nadýchaným centrem se dral Araujo, ale obránce Martin Hinteregger míč nekompromisně odehrál do bezpečí.

4

Hosté se hned v úvodu utkání dostali do zajímavé pozice. Ferrán Torres vypálil zpoza velkého vápna, ale jeho rána se vznesla nad břevno!

3

Evan Ndicka poslal nákop na levou stranu hrací plochy, nicméně jeho nákop skončil v místech, kde kralovala defenziva hostující Barcelony.

2

Poprvé v utkání se k míči dostali také fotbalisté domácího Frankfurtu. Martin Hinteregger si dal pozor na napadajícího Albu a pomohl si malou domů.

1

Hostující Barcelona obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Španělský celek bude chtít pokračovat ve výborných výkonech z posledních týdnů.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Eintracht Frankfurt: Trapp – A. Touré, Hinteregger, Ndicka – Knauff, Jakić, Sow, Kostić – Lindström, Borré, Kamada.
Náhradníci: Grahl – Ache, Barkok, D. da Costa, Hrustic, Hasebe, Hauge, Chandler, S. Lammers, Paciência, Rode.

FC Barcelona: ter Stegen – R. Araújo, Piqué, García, J. Alba – Pedri, S. Busquets, Gavi – Traoré, Aubameyang, F. Torres.
Náhradníci: Neto, Tenas – Braithwaite, Balde, L. de Jong, O. Dembèlé, Lenglet, Mingueza, González, Puig..

Německý Frankfurt dlouhodobě podává v Evropské lize výborné výkony. Na podzim dokázal opanovat skupinu s Olympiakosem, Fenerbahce a Antverpami. V prvním kole vyřazovací části přehrál španělský Betis, který byl považován za černého koně soutěže. V domácí soutěži ale Frankfurtu patří devátá pozice. O víkendu jen remizoval bez branek proti poslednímu Greutheru Furth.

Španělská Barcelona na podzim neuspěla v základní skupině Ligy mistrů. V posledních týdnech ale výrazně zlepšila své výkony a postupně se prodírá vzhůru tabulkou španělské ligy. V Evropské lize navíc nejprve dokázala vyřadit Neapol a následně si poradila také s Galatasaray Istanbul. Poslední porážku si připsala v polovině ledna v poháru. O víkendu navíc ve šlágru španělské ligy přehrála 1:0 Sevillu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.