1 : 1
(1:0)
MFK Ružomberok
Naposledy zmenené pred 2 rokmi

Slovan remizoval s Ružomberkom 1:1. Skóre otvoril v 5. minúte Weiss, bodku za stretnutím dal Rymarenko, ktorý vyrovnal z poslednej akcie v nadstavenom čase.

90+3

90+3

Ružomberok dal gól!
Šok na Tehelnom poli! Individuálny prienik Regáliho si zaslúži absolutórium, Regáli potom prihral MARTINOVI RYMARENKOVI, ktorého si neustrážil Abena a Rymarenko vyrovnáva na 1:1.

90+1

Weiss opäť z uhla prihrával pred bránu zasiahnuť musel Krajčírik. Roh pre Slovan, šancu ale nepriniesol.

90

Madleňák prihral Mojžišovi, ten svoju strelu skryl za Abenu a poriadne pohrozil Chovanovi. Výborná akcia Ružomberka z ľavej strany.

89

Agbo veľmi dobre takticky prerušil útočnú snahu Ružomberka.

87

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Alen Mustafič, prichádza Guram Kashia.
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Tigran Barseghjan, prichádza Lukáš Pauschek.

87

Žltú kartu dostáva Alen Mustafič (ŠK Slovan Bratislava).

87

Weiss prešiel individuálne do šestnástky, jeho prihrávku na malé vápno odvrátil dobre postavený Maslo.

86

Avšak Domonkos veľmi nepresne, center opustil hraciu plochu.

85

Ružomberok získal ďalší priamy kop, z ktorého by mohol niečo vyťažiť.

83

Slovan sa na pár prihrávok dostal do výhodnej pozície na polovici súpera, no Barseghjan zbytočne zbrklo zakončoval z diaľky a ani netrafil bránu.

82

Weiss posielal oblúčik na Šaponjića, toho Ružomberčania k lopte nepustili.

80

Štandardku zahral Regáli, Chovan vybehol, ale loptu netrafil, Hrnčár ju však odkopáva.

79

Žltú kartu dostáva Vladimír Weiss (ŠK Slovan Bratislava).

78

Barseghjan hlavou predlžoval loptu Chovanovi, no nabil iba Regálimu, ktorého však z uhla Chovan vychytal!

77

Lopta sa poodrážala na kopačky Mojžiša, ten ale nedokázal lepšie zakončiť.

76

Zlá rozohrávka Múdreho, Slovan sa zmocnil lopty a nikam sa neponáhľa.

74

Šaponjić výborne vysunul Zmrhala, ktorý bežal z polovice ihriska sám na bránu, z hranice šestnástky vystrelil, Krajčírik išiel proti nemu na zem, no Zmrhal míňa pravú žrď!

73

Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Oliver Luterán, prichádza Mário Mrva.

73

Dlhý pas na Fabiša, postrážil si ho De Marco, lopta skončila za bránkovou čiarou.

71

Po rohu sa museli Ružomberčania rýchlo stiahnuť, Fabiš odkopával pas smerujúci na Weissa.

70

Weiss bol s loptou vytláčaný od brány, ale vynašiel sa, chrbtom k bráne prihral Hrnčárovi, no jeho prihrávka na hranicu šestnástky Barseghjanovi odskočila.

68

Zlá prihrávka Madleňáka, belasí vhadzujú na vlastnej polovici.

67

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Ibrahim Rabiu, prichádza Jaromír Zmrhal.
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Aleksandar Čavrić, prichádza Ivan Šaponjić.

64

Mojžiš výborne vysunul Boďu, ten ale nemal ideálny prvý dotyk a loptu mu uchmatol Chovan.

63

Nepresná centrovaná lopta končí u Chovana.

60

Žltú kartu dostáva Ján Maslo (MFK Ružomberok).

60

Nepríjemný súboj Masla s Rabiom, obaja hráči sú ošetrovaní, Maslo je už na nohách, Rabiu je na tom horšie, ale zdá sa, aj on bude v poriadku.

59

Napokon z toho bolo aj zakončenie, k ľavej žrdi vystrelil z voleja Rymarenko, Chovanovi lopta vypadla, ale na druhýkrát ju skrotil.

58

Regáli to skúšal individuálne, na päťku sa mu prihrať nepodarilo, ale získal roh.

57

Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Tomáš Bobček, prichádza Martin Rymarenko.
Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Štefan Gerec, prichádza Timotej Múdry.

56

Barseghjan to vymyslel veľmi dobre, šikovnou prihrávkou hľadal Weissa, v poslednej chvíli zasiahol v pokutovom území Fabiš.

55

Aut na Boďu, ktorý zakončoval, Chovan úspešne zasiahol.

54

V druhom polčase sa dopredu tlačí viac Slovan, no Ružomberčanom sa darí odvracať finálne prihrávky.

51

Z rohového kopu Slovan nezahrozil, loptu si pre seba stiahol Krajčírik.

50

Weiss zakončil zvnútra šestnástky, strelu mu zblokoval Bobček.

50

Božikov s dlhým nákopom na De Marca, toho si postrážil Fabiš, ale prihral iba Weissovi.

48

Rozohrávka belasých skončila v múre, loptu odvrátil Domonkos.

47

Barseghjan pri páde zle došliapol a musel byť ošetrovaný. Uvidíme, či bude môcť pokračovať v ďalšom priebehu.

46

Barseghjan faulovaný na šestnástkovom oblúku, nebezpečná štandardka pre Slovan.

46

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Džaba Kankava, prichádza Uche Henry Agbo.

Kankava strieda zo zdravotných dôvodov, držal sa za zadný stehenný sval.

46

Začal sa druhý polčas.

Slovan vyhráva po prvom polčase nad Ružomberkom 1:0. Gól strelil v 5. minúte Weiss.
Druhý polčas sa začne o 16:02.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

45+1

Bobček vysúval za obranu Gereca, ten sa ale nevyhol tesnému ofsajdu.

44

Slovan podnikol rýchly brejk, Rabiu výborne našiel v šestnástke Mustafiča, ktorého strela mala gólové parametre, no boa zrazená na rohový kop.

43

Center na prednú žrď bol predĺžený na Bobčeka, ktorý úplne voľný z jedenástich metrov prestrelil bránu!

42

Gerec bol zahnaný k rohovej zástavke, kde vybojoval rohový kop.

41

Žltú kartu dostáva Tomáš Bobček (MFK Ružomberok).

40

Gerec si výborne nabehol do voľného priestoru, ale ešte prihral do strany Regálimu, ten zo slušnej pozície prestrelil bránu.

39

Slovanu po nepresnej kombinácii ušla lopta do autu.

37

Hostia sú aktívni, finálna fáza im ale zatiaľ úplne neklape.

36

Fabiš poslal výborný center do šestnástky, kam si medzi dvoch brániacich hráčov nabiehal Gerec. Skončil na trávniku, zo strany Abenu to nebolo úplne s kostolným poriadkom, možno domáci hráč aj zahral rukou, každopádne penalta to nebude.

35

Ružomberok zaútočil stredom ihriska, Boďa to zobral na seba a vystrelil z veľkej diaľky, bránu Chovana ale prestrelil.

33

Fabiš posielal po čiare kolmicu na Bobčeka, ale Božikov výborne zasiahol v defenzíve.

32

Bobček nepríjemne vletel v strede poľa do Božikova, ten je ale našťastie v poriadku, Slovan rozohráva.

29

Maslo zahrával štandardnú situáciu, Gerec loptu predĺžil, ale iba do náručia Chovana.

28

Už je všetko v poriadku, technické problémy sa podarilo vyriešiť. Do zápasu sa vraciame v 28. minúte, Slovan vyhráva nad Ružomberkom 1:0. V 5. minúte skóroval Weiss.

26

Žltú kartu dostáva Džaba Kankava (ŠK Slovan Bratislava).

22

Žltú kartu dostáva Lukáš Fabiš (MFK Ružomberok).

Vážení diváci, ospravedlňte prosím technické problémy, zatiaľ Vám zo zápasu prinesieme iba zmeny stavu. Ďakujeme za pochopenie.

5

Slovan dal gól!
Slovanisti predviedli výborný signál z rohového kopu, Barseghjan odcentroval na voľného VLADIMÍRA WEISSA, ktorého volej aj s prispením brániaceho Masla skončil za Krajčírikom.

1

Fortuna liga dnes ponúka štyri zápasy nadstavbovej časti. V skupine o titul proti sebe nastúpia ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok. Zápas sa začína o 15:00.

Slovan v prvom kole nadstavby zvíťazil v Žiline 3:2, aj keď dvakrát prehrával. Dvakrát skóroval Weiss, jeden presný zásah zaznamenal Mráz. Belasí sú na čele tabuľky, pred druhou Trnavou majú jedenásťbodový náskok.

Ružomberok sa nachádza na treťom mieste, na konte má 44 bodov. Na druhú Trnavu stráca iba jeden bod. V minulom kole doma presvedčivo zdolal Dunajskú Stredu 4:1. Gólovo sa presadili Madleňák, Gerec, Bobček a Boďa.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.