0 : 1
(0:1)
FC Spartak Trnava
Naposledy zmenené pred 2 rokmi

Jediný gól stretnutia padol už v 8. minúte, kedy si vlastenca strelil Hučko, Sereď hrala druhý polčas bez vylúčeného Diasa, no ďalší gól už napadol. Trnava teda zdoláva Sereď najtesnejším rozdielom 1:0.

90+4

90+4

Žltú kartu dostáva Daniel Iglesias (ŠKF ORION TIP Sereď).

90+3

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Yusuf Bamidele Isa, prichádza Sebastian Kóša.

90+2

Žltú kartu dostáva Roman Haša (ŠKF ORION TIP Sereď).

90+1

Sereď zahrávala priamy kop z ľavej strany od postrannej čiary, do šestnástky išiel aj brankár Chudý a nechýbalo veľa, aby sa v dobrej pozícii dostal k hlavičke.

90

Iván číhal na hranici ofsajdu, ale prihrávka na neho bola pomalá.

88

Sereď už riskuje, Trnava sa tak dostala do prečíslenia, Grič veľmi dobre vystrelil, ale Chudý jeho technickú strelu chytil.

86

Hučko išiel dôrazne po odrazenej lopte, no nechtiac pritom fauloval Ivána a jeho tím stráca loptu.

85

Ramadán si pripravil streleckú pozíciu a spoza šestnástky vystrelil, mieril do stredu brány, kde Chudý zasiahol.

84

Striedanie v tíme ŠKF ORION TIP Sereď: z ihriska odchádza Petar Mićin, prichádza Sanusi Ridwan.
Striedanie v tíme ŠKF ORION TIP Sereď: z ihriska odchádza Privat Yao, prichádza Dominik Kříž.

83

Potomov center bol odvrátený, Trnave rýchly brejk nevyšiel.

82

Twardzikova strela z veľkej diaľky vyzerala nádejne, ale minula ľavý horný roh brány.

81

Hostia zakombinovali na malom priestore na osi ihriska, k strele sa chcel prepracovať Ristovski, ale vovnútri pokutového územia bol zablokovaný.

78

Procházka nakopával loptu do šestnástky, ale našiel iba hlavu protihráča. Trnava sa prakticky v druhom polčase nedostala do väčšej šance a to hrá o jedného hráča v poli viac.

77

Trnava získala priamy kop, Procházka centroval na vzdialenejšiu žrď, ale lopta bola aj tak na Bamideleho pridlhá. Trnava nenaložila s touto situáciou ideálne.

74

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Martin Mikovič, prichádza Kristián Koštrna.
Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza De Barros Cabral Saymon, prichádza Alex Iván.

72

Rýchly brejk Trnavy, Saymon vysúval Ristovskiho, ktorý si nabiehal za obranu, no aj tak sa posledný brániaci hráč stihol vrátiť a pomohol si prihrávkou na Chudého.

70

Žltú kartu dostáva Martin Mikovič (FC Spartak Trnava).

70

Procházkov mäkkučký center doplachtil do rúk Chudého. Ten rýchlo rozohral.

69

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Kelvin Boateng, prichádza Ammár Ramadán.

68

Sereď po dlhej dobe dlhšie pri lopte, posúva ju na ľavé krídlo, ale následný center obrana Trnavy odvrátila.

67

Lopta z diaľky zaletela iba priamo k brankárovi Chudému.

66

Potoma strelou preveril Takáča, ten sa ale veľmi nezapotil.

65

Trnava sa snaží útočiť, ale nevie si vypracovať gólovú situáciu. Sereď hrá takticky veľmi dobre.

63

Mikovič oblúčikom posielal loptu na Bamideleho, tá ale skončila za bránkovou čiarou.

61

Bamidele hľadal Mikoviča, ale kombinácia im nevyšla, Chudý rozohráva.

60

Striedanie v tíme ŠKF ORION TIP Sereď: z ihriska odchádza Dominik Radić, prichádza Denis Potoma.

59

Saymon vnikol z pravej strany s loptou do šestnástky a hľadal voľného Ristovskiho, pred ním ale výborne zasiahol Hučko.

59

Haša posielal loptu dopredu na Radića, ale ten mal proti sebe Škrtela, ktorý si poradil veľmi dobre.

58

Bamidele prihrával po zemi z ľavého krídla, jeho úmysel domáca defenzíva prečítala.

55

Cabral poslal pred bránu prudkú loptu, Boatengovi chýbal krok, aby loptu zasiahol.

54

Bamidele hlavičkoval už z ofsajdovej pozície tesne mimo.

53

Yao vynikajúcim spôsobom zastavil Ristovskiho, ale k strele sa ešte dostal Boateng, medzi tri žrde nemieril.

51

Domáci zatlačili svojho súpera, no Morong už neobišiel Mikoviča.

50

Sereď zvýšila útočnú aktivitu, Jureškinov center iba na roh odvrátil Savvidis.

50

Na bližšej žrdi hlavičkoval tiesnený Popović, lopta končí vedľa žrde.

49

Mićin vysúval Moronga, toho si postrážil Bamidele, loptu odvrátil na roh.

48

Výborne pred Cabraom Popović, zabránil veľkej gólovej šanci.

47

Gričovi center nesadol, z pravého krídla poslal loptu mimo dosah hráčov za bránkovú čiaru.

46

Trnava začala druhý polčas na lopte, vypýtala si faul v strede poľa približuje sa k šestnástke.

46

Začal sa druhý polčas.

Trnava bola v prvom polčase lepšia a po vlastnom góle Hučka z 8. minúty vyhráva nad Sereďou 1:0. Domáci budú po vylúčení Diasa zo záveru polčasu dohrávať s desiatimi hráčmi.
Druhý polčas sa začne približne o 16:04.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

45

Červenú kartu dostáva Roberto Dias (ŠKF ORION TIP Sereď).

Po dohode rozhodcov dostáva Dias červenú kartu a je vylúčený! Tiež sa zaplietol do potýčky a zrejme uštedril nepekné slová hlavnému rozhodcovi.

44

Žltú kartu dostáva Kyriakos Savvidis (FC Spartak Trnava).
Žltú kartu dostáva Mihajilo Popović (ŠKF ORION TIP Sereď).

43

Popović zasiahol Savvidisa a vášne na ihrisku vzplanuli, našťastie z toho nebola žiadna vážna potýčka.

42

Jureškin nespracoval ťažkú loptu od Mićina, Trnava vhadzuje blízko svojej brány.

39

Grič vyvážal loptu, fauloval ho pri tom Radić.

38

Cabral sa tentokrát nepresadil, ale Trnava zostáva aj naďalej pri lopte.

36

Bamidele posunul loptu Mikovičovi, ktorý poslal famózny center z ľavého krídla na zadnú žrď, Boateng však z pár desiatok centimetrov poslal loptu hlavou do žrde!

33

Cabral zaútočil z pravej strany, obišiel už Chudého, no jeho prihrávku pred bránu zachytil pätičkou brániaci hráč. Tým nabil Ristovskimu, ktorý prestrelil bránu.

33

Yusuf si v súboji jeden na jedného hodil loptu na pravačku a spoza hráča vystrelil na bližšiu žrď, Chudý pozorný.

32

Mićin to skúšal strelou už po druhýkrát, ani tentokrát však nebol úspešný.

30

Žltú kartu dostáva Yusuf Bamidele Isa (FC Spartak Trnava).

29

Yao zachytil Twardzikovo prenesenie hry. Trnava sa však stihla vrátiť a odvrátila loptu do autu.

26

Sereď sa tiež nebojí hrať smerom dopredu, lopta mala nájsť hlavu Yaa, no ten v hlavičkovom súboji neuspel. Lopta sa dostala na hranicu šestnástky, odkiaľ tvrdo vypálil Mićin, no prestrelil bránu.

24

Na Popovićov center vybehol Takáč a hneď stiahol loptu zo vzduchu.

23

Po rohu smerovala hlavička na zadnú žrď kde tesne na loptu nedočiahol Boateng, inak by ju upratal do odkrytej brány.

22

Trnava nedá defenzíve domácich vydýchnuť.

20

Trnava vysoko napáda rozohrávku Serede, tá následne nepresným nákopom odovzdáva loptu súperovi.

18

Oba Procházkove centre domáci odvrátili do bezpečia. Yao sa už dostával s loptou pred šestnástku súpera, no včas ho skrižoval Škrtel.

17

Twardzika v poslednej chvíli dostúpil Mićin, roh aj z druhej strany.

17

Saymon cez hráča neodcentroval, avšak ďalší roh pre Spartak.

16

Síce to chvíľu trvalo, ale Trnava sa ubránila. Akciu zakončil Hučko hlavičkou nad.

15

Mićin otiahol akciu po osi ihriska, napokon Popović nastrelil brániaceho hráča a získal roh.

14

Pokus z diaľky smeroval do stredu brány, Chudý nemal s Ristovskiho strelou problémy.

13

Hostia s pohodlnou rozohrávkou a už sú opäť sadení na polovici Serede.

11

Taktický faul Twardzika v strede poľa. Sereď rozohrala a dostala sa k centru do šestnástky. Škrtel vyhlavičkoval Jureškinov center.

10

Strela zvnútra šestnástky, jej autorom bol Bamidele, tesne minul pravú žrď.

8

Trnava dala gól!

Trnava korunuje svoj výborný vstup do stretnutia úvodným gólom. Bamidele si spracoval pas vzduchom, kolmicou prihral do behu Boatengovi, ktorý takmer z úrovne bránkovej čiary prihrával pred bránu na nabiehajúceho spoluhráča, ten sa do koncovky nedostal, pretože ešte pred ním zasiahol v sklze TOMÁŠ HUČKO a nešťastne si zrazil loptu do vlastnej siete.

8

Ďalší center do pokutového územia Sereď odvrátila, lopta však poskakuje v okolí šestnástky.

7

Trnava zakončila, Ristovski prihral Saymonovi, ktorý vystrelil po zemi. Chudý bez problémov zasiahol pri svojej ľavej žrdi.

6

Center Popovića z pravého krídla bol odvrátený, Trnava je opäť na lopte, úvod patrí jej.

5

Spartak zahrával priamy kop z pravej strany, na Procházkov nepresný center nemal šancu nik zareagovať. Rozohráva Chudý.

3

Prvý rohový kop zápasu, zahral ho Procházka, lopta sa dostala k Bamidelemu, ktorý hlavičkoval tesne nad. Dobrá šanca na úvod.

3

Sereď sa ubránila akcii Cabrala a mohla ísť dopredu, no na polovicu súpera sa nedostala.

2

Snaha vysunúť Radića úspešná nebola, Takáč rozohráva nakrátko, Trnava sa nikam neponáhľa.

1

V prvej minúte sa už obaja brankári dostali k lopte, pozbierali nepresné pasy.

1

Úvodné zostavy:

ŠKF ORION TIP Sereď: Chudý – Popović, Dias, Iglesias, Hučko ©, Jureškin – Morong, Mićin, Haša, Yao – Radić.
Náhradníci: Yakubu – Michalík, Kříž, Machuča, Prachar, Potoma, Ridwan.

FC Spartak Trnava: Takáč – Procházka, Škrtel, Twardzik, Mikovič © – Grič, Savvidis, Boateng – Saymon, M. Ristovski, Bamidele Isa.
Náhradníci: Kamenár – Tumma, Iván, Ramadán, Čurma, Koštrna, Kudlička, Jones, Kóša.

Rozhodca: Glova – Ádám, Kmec.

19. kolo Fortuna ligy je posledné pred zimnou prestávkou. Včera sa hral duel medzi DAC a Ružomberkom, ktorý sa skončil bezgólovou remízou. Dnes sú na programe ďalšie štyri zápasy, všetky so začiatkom o 15:00. Futbalisti Serede si zmerajú sily s Trnavou.

Sereď sa nachádza na 6. priečke, na konte má 23 bodov. Z uplynulých piatich zápasov až trikrát zvíťazila a šplhá sa v tabuľke nahor. Na piatu Žilinu stráca tri body. V minulom kole Sereď remizovala na ihrisku L. Mikuláša 1:1.

Trnava zaznamenala v uplynulých piatich dueloch presne takú istú bilanciu, ako jej dnešný súper. Teda tri výhry, jedna remíza a jedna prehra. V minulom kole zdolala Michalovce 2:0. V tabuľke jej patrí druhé miesto, doposiaľ nazbierala 39 bodov, na vedúci Slovan ich stráca šesť, pred tretím Ružomberkom má štvorbodový náskok.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.