0 : 3
(0:3)
ŠK Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred 2 rokmi

Slovan si v druhom polčase bez väčších problémov ustrážil trojgólové vedenie a po výhre nad Senicou zaslúžene získava tri body. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.

90

Ďalší dôležitý zákrok Ravasa pri zakončení Hentyho, Slovan mohol pridať štvrtý gól.

90

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Guram Kashia, prichádza Alen Mustafič.

89

Kashia stratil loptu v strede ihriska, Twardek sa rozhodol pre strelu spoza šestnástky, ktorá len tesne minula bránu hostí.

88

Maulana neprihral presne na Niarchosa, Medveděv získava loptu.

87

Adler Da Silva nezvládol center z ľavej strany ihriska, odkop od brány Henricha Ravasa.

86

Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Elvis Mashike Sukisa, prichádza Jakub Buchel.

86

Nepresné zakončenie z kopačky kapitána Pavlíka, odkop od brány Chovana.

85

Do konca zápasu ostáva posledných 5 minút, strelecké pokusy na bránu v jasnej réžii hostí: 1–8.

84

Žltú kartu dostáva Milan Šimčák (FK Senica).

83

Akrobatické zakončenie z kopačky Sukisu, nechýbalo veľa a boli by sme svedkami výstavného kúsku.

82

Henty podržal loptu a vysunul Hrnčára, akciu hostí zastavil domáci obranca Šimčák.

81

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Andre Green, prichádza Ibrahim Rabiu.

81

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dejan Dražić, prichádza Dávid Hrnčár.

80

Žltú kartu dostáva Andre Green (ŠK Slovan Bratislava).

80

Green si vylepšoval streleckú pozíciu, krídelník hostí to nakoniec preváhal a následne sa dopustil faulu.

79

Po hlavičke Hentyho z rohového kopu predviedol ukážkový zákrok domáci brankár Ravas. Ďalší roh pre Slovan.

79

Prienik Dražića zastavil dobrým skĺzom v pokutovom území domáci kapitán Pavlík. Roh pre Slovan.

78

Henty neudržal loptu na hracej ploche po prihrávke De Marca, autové vhadzovanie pre domáci tím.

77

Centru striedajúceho Kučeru z pravej strany chýbala väčšia razancia, Slovan získava loptu.

76

Na zemi končí domáci útočník Sukisa, ktorý bol faulovaný. Lopta pre Senicu.

75

Center Greena zo štandardky nebol ideálny, Maulana nepustil vo vnútri pokutového územia k zakončeniu Dražića.

75

Žltú kartu dostáva David Gáč (FK Senica).

74

Vysoký center Maulanu ľavačkou končí na bočnej sieti hosťujúcej brány – odkop od brány Chovana.

73

Henty dribloval na hranici šestnástky, striedajúci útočník Slovana následne vystrelil ľavačkou – lopta preletela nad bránu Ravasa.

72

Šimčák zastavil skĺzom rozbiehajúceho sa Dražića, autové vhadzovanie pre Senicu.

71

Center Twardeka bol zblokovaný, Chovan bez problémov chytá loptu do svojich rukavíc.

70

Dražić zabojoval na vlastnej polovici, v súboji proti Niarchosovi získal loptu.

69

Žltú kartu dostáva Lukáš Kučera (FK Senica).

69

Senica kombinuje na polovici súpera, Mašulovič neprihral presne, loptu stráca Twardek.

68

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Džaba Kankava, prichádza Filip Lichý.

68

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Samuel Mráz, prichádza Ezekiel Henty.

67

Druhý polčas zatiaľ zaostáva tempom hry za tým prvým. Slovan si pohodlne stráži trojgolové vedenie.

66

Sukisa vybojoval loptu na polovici hostí, následne ju domáci futbalisti okamžite strácajú.

65

Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Filip Oršula, prichádza Lukáš Kučera.

65

Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Gabriel Halabrín, prichádza Egy Maulana Vikri.

64

Po aktivite Greena je tu ďalší roh pre hostí.

63

Technický obstrel Andreho Greena bol tečovaný, lopta tesne minula bránu. Nasleduje roh Slovana.

62

Po zblokovanej strele z kopačky Andreho Greena je tu roh pre hosťujúci tím.

61

Twardek prešiel pri postrannej čiare, loptu posunul Oršulovi, ktorého center ale nebol presný. Odkop od brány Chovana.

60

Na rohový kop si nabehol Elvis Sukisa, hlavička domáceho útočníka tesne minula bránu Chovana.

59

Po centri Šumberu tečoval loptu kapitán hostí, nasleduje rohový kop Senice.

58

Božikov odvracia center domácich z pravej strany, Da Silva hľadal na polovici Senice Mráza – jeho prihrávka nebola presná.

57

Senica sa snaží o kombináciu na polovici súpera, Oršula ale o loptu prichádza pri postrannej čiare.

56

Ďalšie postavenie domáceho útočníka Sukisu mimo hry, lopta pre hostí.

55

Úvodných 10 minút druhého polčasu máme za sebou, držanie lopty vyzerá aktuálne takto: 41% – 59%.

54

De Kamps dostúpil Halabrína a znemožnil domácemu záložníkovi prihrať smerom dopredu.

53

Ďalekonosný pokus Kankavu neohrozila domáceho brankára Ravasa.

52

Oršulov center hľadajúci Sukisu v pokutovom území odvrátil Kashia. Green na druhej strane vybojoval pre Slovan rohový kop.

51

Šumberov ukážkový center našiel v pokutovom území Sukisu – domáci útočník bránu hostí netrafil, následne sa aj tak píska postavenie mimo hry.

50

Twardek stráca loptu na pravom krídle, hostia vyrážajú do protiútoku.

49

Oršula neposunul loptu na Twardeka, defenzíve povinnosti si splnil na strane hostí De Marco.

48

Nedovolený zákrok Halabrína pri rohovej zastávke na Kankavu – lopta pre Slovan.

47

Striedajúci Niarchos bol faulovaný na polovici hostí, štandardka pre Senicu.

46

Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Milan Jurdík, prichádza Ioannis Niarchos.

46

Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Dominik Duda, prichádza Daniel Filip Mašulovič.

46

Začal sa druhý polčas.

O niekoľko okamihov odštartuje druhý polčas dnešného zápasu.

Máme za sebou prvý polčas zápasu 9.kola Fortuna ligy medzi Senicou a Slovanom Bratislava. Hostia od úvodných minút vybehli na svojho súpera a po góloch Mráza (2×) a Dražića vedú zaslúžene rozdielom triedy. Zhruba o 15 minút začne druhý polčas.

45

Prvý polčas sa skončil.

44

Da Silva rozbehol dobrú akciu svojho mužstva, na ľavom krídle vysunul Greena, ktorého prudká prihrávka prešla celým pokutovým územím Senice.

43

Záver prvého polčasu sa dohráva v nižšom tempe ako tomu bolo v úvode zápasu.

42

Twardek poslal do šestnástky súpera dobrý center, domáci útočník Sukisa ale nezakončil ideálne.

41

Pred napádajúcim Mrázom odkopáva loptu na polovicu hostí Pavlík.

40

Strela z kopačky Adlera Da Silvu z vnútra pokutového územia zblokovaná, loptu má brankár Senice Ravas.

39

Mráz našiel prihrávkou Dražića, ktorého pokus spoza šestnástky zblokovala domáca obrana.

38

Žltú kartu dostáva Elvis Mashike Sukisa (FK Senica).

37

Jurdík fauloval Medveděva nepríjemne zozadu, lopta pre hostí.

36

Slovan jasne ovládol prvý polčas, hostia vedú už trojgólovým rozdielom.

35

Slovan dal gól!
Ďalšia pekná kombinančná akcia hostí prináša tretí gól, SAMUEL MRÁZ dotlačil loptu do opustenej brány po prudkej prihrávke z kopačky Medveděva – 0:3! Asistencia: JURIJ MEDVEDĚV.

34

Sukisa dokázal odcentrovať po prihrávke Oršulu, k lopte sa dostal spoľahlivo brankár hostí Chovan.

33

Ďalšia chyba v rozohrávke domácich, Slovan získava loptu na polovici súpera a môže zaútočiť.

32

Milan Jurdík hľadal centrom do pokutového územia svojich spoluhráčov, loptu ale bez problémov chytil Adrián Chovan.

31

De Marco sa síce zbavil Twardeka, lopta mu ale ušla mimo hraciu plochu a k centru tak nedošlo.

30

Úvodná tretina zápasu je za nami, v štatistike striel na bránu evidujeme iba aktivitu hostí: 0–5.

29

Green sa prehnal po ľavom krídle, jeho center odvrátil na roh opäť kapitán domácich Pavlík.

28

Dražić hľadal prihrávkou v pokutovom území Mráza, domácich zachránil v poslednej chvíli kapitán Pavlík. Roh pre hostí.

27

Twardek sa na pravej strane ihriska nedostal k dlhej prihrávke, autové vhadzovanie pre Slovan.

26

Veľká chyba domácich v defenzíve, Duda vysunul Da Silvu, ktorý naservíroval gólovú prihrávku SAMUELOVI MRÁZOVI – 0:2! Asistencia: ADLER DA SILVA.

25

Slovan teraz dobíjal bránu domácich, nakoniec sme boli svedkami ďalekonosnej strely z kopačky Kankavu – tá tesne minula bránu Senice.

24

Šimčák prehral súboj s Da Silvom pri postrannej čiare, zakončenie hosťujúceho hráča vychytal brankár domácich Ravas.

23

Twardek bol pri postrannej čiare faulovaný De Marcom, štandardka pre Senicu.

22

Senica teraz zatlačila svojho súpera, z hranice šestnástky sa nakoniec k zakončeniu nedostala dvojica Oršula – Duda.

21

V postavení mimo hry sa ocitol na domácej strane útočník Elvis Sukisa. Lopta pre Slovan.

20

Útočný faul De Marca, na zemi skončil domáci kapitán Pavlík. Lopta pre Senicu.

19

Slovan kontroluje priebeh zápasu s loptou na vlastnej polovici ihriska.

18

Gabriel Halabrín fauloval v strede ihriska Andreho Greena, lopta pre Slovan Bratislava.

17

Slovan stráca loptu na polovic domácich, Senica vyráža do protiútoku.

16

Dejan Dražić si nabiehal v pokutovom území k dobrej prihrávke, pri lopte bol ale skôr domáci brankár Henrich Ravas.

15

Dejan Dražić to skúšal spoza šestnástky nebezpečným technickým obstrelom, lopta nakoniec nesmerovala na domácu bránu.

14

Pavlík zastavil akciu hostí v strede ihriska, prihrávka domáceho kapitána na Sukisu smerovala do ofsajdu.

13

Po nebezpečnej strele Greena na druhej strane dorážal Dražić z ofsajdového postavenia. Odkop od brány Ravasa.

12

Veľká šanca domácich po centri Šumberu z ľavej strany, Sukisa na hranici päťky netrafil loptu v jasnej šanci. Následne sa ale pískalo ofsajdové postavenie domáceho útočníka.

11

De Marco hľadal po krídle Greena, Twardek posiela loptu hlavou mimo hraciu plochu.

10

Úvodných 10 minút zápasu máme za sebou, držanie lopty v jasnej dominancii hostí: 30% – 70%.

9

Akcia hostí končí ofenzívnym faulom na polovici domácich, loptu má Senica.

8

Úvod zápasu patrí jednoznačne Slovanu Bratislava, domáci futbalisti ostali po rýchlom inkasovanom góle zaskočení.

7

Ďalší center do pokutového územia, po prihrávke Medveděva zakončoval v ťažkej pozícii mimo bránu Mráz.

6

De Marco poslal po dlhom pase do šestnástky jemný center, k nemu sa ale nedostal nikto z hosťujúcich hráčov.

5

Dražić poslal do šestnástky domácich prudký center, ten však odkopáva kapitán Senice Pavlík.

4

Green zamestnáva domácu obranu, jeho center zblokoval na rohový kop Twardek.

3

Elvis Sukisa sa prebíjal dopredu, jeho prienik ale zastavila hosťujúca obrana.

2

Na center De Marca si nabehol v pokutovom území DEJAN DRAŽIĆ a jemným tečom prekonáva domáceho brankára – 0:1! Asistencia: VERNON DE MARCO.

1

Slovan vybojoval v úvode zápasu ihneď z prvej akcie rohový kop.

1

Úvodní sestavy:

FK Senica: Ravas – Twardek, Pavlík ©, Gáč, Šimčák – Duda, Halabrín – Oršula, Jurdík, Šumbera – Mashike Sukisa.
Náhradníci: Chropovský – Kučera, Mašulovič, J. Buchel, F. Buchel, Maulana Vikri, Niarchos.

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Medveděv, Kashia, Božikov ©, De Marco – Kankava, de Kamps – Dražić, Da Silva, Green – Mráz.
Náhradníci: Trnovský – Pauschek, Križan, Agbo, Lichý, Mustafič, Rabiu, Hrnčár, Henty.

Rozhodčí: Marhefka – Hrmo, Vitko.

Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na zápas 9.kola Fortuna ligy FK Senica – ŠK Slovan Bratislava. Poďme si v krátkosti predstaviť obe mužstvá.

SENICA: Záhoráci sú v novej sezóne azda najväčším prekvapením súťaže, napriek faktu, že káder na nový ligový ročník skladali na poslednú chvíľu im v tabuľke patrí aktuálne 5.miesto. V doterajších ôsmich zápasoch nazbierali 13 bodov (3 výhry, 4 remízy, 1 prehra). V poslednom kole získali na ihrisku AS Trenčín bod po remíze 3:3. Za hostí sa do streleckej listiny zapísal dvakrát Elvis Sukisa Mashike (najlepší strelec mužstva a ligyy – 5 gólov), jeden presný zásah pridal aj Šimon Šumbera.

SLOVAN: Zverenci trénera Vladimíra Weissa st. sa v tabuľke nachádzajú podľa očakávania na 1.mieste. Aj keď majú o jeden zápas menej ako väčšina mužstiev, na svojom konte majú 17 získaných bodov (5 výhier, 2 remízy). V poslednom kole remizovali na domácom štadióne proti MŠK Žilina 2:2. Za Slovan sa v zápase presadil útočník Samuel Mráz, druhý gól padol z kopačky obrancu hostí.