0 : 1
(0:1)
ŠK Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred 3 rokmi

V druhom polčase sa obraz hry prakticky nezmenil, Slovan si však svoj jednogólový náskok v zápase ustrážil a zvíťazil nad Sereďou 1:0. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.

90+6

Po akcii Greena bude zahrávať Slovan Bratislava v závere zápasu rohový kop.

90+5

Sereď sa v závere zápasu snaží o vyrovnanie, obrana hostí sa musí mať na pozore.

90+4

Weiss sa pokúsil prelobovať vybehnutého Ilieva, pokus striedajúceho hráča hostí končí nad bránou.

90+3

Útočný faul hostí, loptu pošle do hry brankár Serede Iliev.

90+2

Slovan má výhodu rohového kopu, hostia sa s rozohrávkou štandardky nebudú ponáhľať.

90+1

Nepresné zakončenie domácich spoza šestnástky, odkop od brány Chovana.

90

Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase šesť minút.

90

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dávid Strelec, prichádza Jaromír Zmrhal.

90

Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Mihajilo Popović, prichádza Ľubomír Michalík.

89

Radič zakončuje po rohovom kope nad bránu, na zemi ostáva ležať Križan – hra je opäť prerušená.

88

Po aktivite Machuču je tu v závere zápasu roh pre domácich hráčov.

87

Weiss končí na zemi, hostia majú k dispozícii ďalší priamy kop v zápase.

86

Ďalší nedovolený zákrok predviedol striedajúci Rabiu, lopta pre domáci tím.

85

Nedovolený zákrok domácich futbalistov, hlavný rozhodca píska faul. Priamy kop pre Slovan.

84

Žltú kartu dostáva Ibrahim Rabiu (ŠK Slovan Bratislava).

84

Na ihrisku vzplynuli vášne, hlavný rozhodca bude mať plné ruky práce.

83

Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Denis Potoma, prichádza Dominik Kříž.

83

Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Roman Haša, prichádza Dominik Radić.

82

Domáci v snahe o vyrovnanie, Chovan vyráža prudký center z ľavej strany.

81

Weissova prihrávka na Greena nebola presná, Sereď ide do protiútoku, ďalšia strela z koapčky Hašu Chovana nezaskočila.

80

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Ezekiel Henty, prichádza Vladimír Weiss.

80

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Filip Lichý, prichádza Ibrahim Rabiu.

80

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dejan Dražić, prichádza Aleksandar Čavrić.

80

Center Hrnčára z rohového kopu odvrátila domáca obrana do bezpečia.

79

Ďalekonosný pokus Greena bol tečovaný, ďalší rohový kop pre hostí.

78

Zbytočný unáhlený pokus z kopačky Hašu, loptu má pod kontrolou Chovan.

77

Potoma poslal do pokutového územia nepríjemný center, na ktorý ale striedajúci Machuča nedočiahol. Odkop od brány Slovana Bratislava.

76

Domáci stopér Dias bol na center Gatarića prikrátky, odkop od brány Chovana.

75

Po faule na Gatarića majú domáci futbalisti výhodu priameho kopu.

74

Henty obišiel Popoviča, po jeho centri uvidíme rohový kop hostí.

73

Po dlhšej pauze pokračujeme v hre ďalej, lopta na domácej polovici.

72

Hra je stále prerušená, hosťujúci obranca už opúšťa ihrisko po vlastných nohách.

71

Zatiaľ čo je hra prerušená, pozrime sa na štatistiku striel na bránu. V tomto ukazovateli je stav nerozhodný: 2–2.

70

Hra je prerušená, po tvrdom súboji v pokutovom území ostáva ležať na trávniku Guram Kashia.

69

Sereď sa dostala po štandardke do rýchleho protiútoku, nakoniec bol blízko ku gólu Potoma, pri zakončení z vnútra šestnástky netrafil bránu Chovana.

68

Žltú kartu dostáva Roberto Dias (ŠKF Sereď).

67

Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Privat Yao, prichádza Ondřej Machuča.

66

Henty sa v súboji proti Hurtadovi nedostal k lopte, odkop od brány Serede.

65

Nedovolený zákrok Popoviča na Hentyho, priamy kop pre hostí.

64

Vo veľkej šanci sa ocitol po prihrávke Hentyho Strelec, hosťujúci útočník zvládol spracovanie lopty, avšak v rozhodujúcej chvíli zmaril jeho zakončenie domáci brankár Iliev.

63

Dlhý nákop Chovana končí na hlave domáceho stopéra Diasa. Autové vhadzovanie pre Slovan.

62

Kadlec sa dopustil útočného faulu v šestnástke súpera, na zemi ostáva ležať Križan.

62

Žltú kartu dostáva Richard Križan (ŠK Slovan Bratislava).

61

Ofsajdové postavenie hostí, lopta pre domácich hráčov.

60

Dve tretiny dnešného zápasu sú za nami, držanie lopty už hovorí v prospech domáceho tímu: 51% – 49%.

59

Vysoký center Greena z ľavej strany bez problémov chytá do rúk Iliev. Na druhej strane rýchly protiútok domácich, center Popoviča bol ale nepresný.

58

Kadlec neprešiel po pravej strane cez Kankavu, odkop od brány Chovana.

57

Morong nakopáva loptu na Yaa, domáci krídelník je však v ofsajdovom postavení.

56

Yao prihral Jureškinovi, ktorého ďalekonosnú a nepríjemnú prízemnú strelu vyrazil Chovan na roh.

55

Pokus Greena spoza šestnástky bol zblokovaný, Slovan naďalej drží loptu v moci.

54

De Marco si splnil svoje obranné povinnosti a nepustil k lopte Popoviča.

53

Haša si vymenil loptu s Kadlecom, následne zakončenie domáceho útočníka netrafilo priestor brány Chovana.

52

Dlhý nákop smerom dopredu kde je Henty, Slovan získal loptu a môže zaútočiť.

51

Henty si urobil priestor v šestnástke a zakončil – Iliev vytiahol skvelý zákrok. Rohový kop Slovana.

51

V obrannom postavení teraz futbalisti hostí, naopak domáci hráči sa snažia o vyrovnanie.

50

Sereď na polovici hostí, domáci sa snažia niečo vymyslieť smerom dopredu.

49

Dražić sa nepresadil cez Hurata, odkop od brány Ilieva.

48

De Marco našiel dobrou prihrávkou v pokutovom území Hentyho, ani tentokrát ale nezvládol spracovanie lopty útočník Slovana.

47

Dlhý center nezachytil na hracej ploche Haša, odkop od brány Chovana.

46

Začal sa druhý polčas.

Máme za sebou prvý polčas zápasu medzi Sereďou a Slovanom Bratislava. Hostia dokázali streliť v 1.minúte zápasu rýchly gól, kedy sa nábehom za obranu presadil Dražić. Následne sme ale veľa futbalovej krásy nevideli. Po prvom polčase tak vyhráva Slovan nad Sereďou najtesnejším rozdielom. Zhruba o 15 minút začne druhý polčas.

45+6

Prvý polčas sa skončil.

45+5

David Strelec takmer prekonal domáceho brankára z priameho kopu, jeho strela tesne minula bránu Serede.

45+4

Green vybojoval v závere polčasu priamy kop pre svoje mužstvo.

45+2

Tvrdý súboj Popoviča a De Marca, po ktorom obaja hráči ostávajú ležať na hracej ploche. Hra je prerušená.

45+1

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Myenty Abena, prichádza Guram Kashia.

45

Hlavný rozhodca pridáva v prvom polčase dve minúty.

44

Nepresná prihrávka domácich futbalistov, hostia sa lopty zmocnili v strede ihriska.

43

Po prerušenej hre pokračujeme v zápase ďalej.

42

Hra je prerušená, na zemi ostáva v bolestiach ležať Myenty Abena.

41

Green našiel dobrým centrom v pokutovom území Hentyho, útočník hostí ale nezvládol spracovanie.

40

Po prihrávke Abenu zakončuje nepresne z vnútra šestnástky De Marca – odkop od brány Ilieva.

39

Po faule Kadleca je tu priamy kop pre Slovan Bratislava.

39

Žltú kartu dostáva Andrej Kadlec (ŠKF Sereď).

38

Ofenzívny faul v podaní De Marca. Hra je ale prerušená, pretože po predchádzajúcom súboji ostáva na zemi domáci útočník Jureškin.

37

S centrom Dražića si domáca obrana poradila, autové vhadzovanie pre hostí.

36

Dlhý pas na nabiehajúceho De Marca neprešiel, domáci futbalisti získali loptu.

35

Zakončenie Hašu hlavou po štandardke letí nad bránu hostí.

34

Ofsajdové postavenie De Marca, akcia Slovana je na konci. Následne schytal tvrdý zákrok loptou do tváre Križan.

33

Sereď to skúša po pravom krídle, po prihrávke Potomu ale stráca loptu Haša – Chovan má loptu vo svojej moci.

32

Dražić sa pokúšal vysunúť Lichého, prihrávka autora úvodného gólu zápasu nebola presná.

31

Po osobnom súboji ostáva na trávniku ležať domáci stopér Hurtado, lekársky tím je už na hracej ploche.

30

Úvodná tretina zápasu je za nami, štatistika striel na bránu je vyrovnaná: 1–1.

29

Chovan chytil loptu z priameho kopu, hosťujúci brankár sa okamžite snažil založiť rýchlu akciu svojho mužstva, lopta ale končí mimo hraciu plochu.

28

Haša bol zastavený nedovolene a tak je tu ďalší priamy kop pre domáce mužstvo z dobrej vzdialenosti.

27

Po centri z ľavej strany sa nepresadil v hlavičkovom súboji Haša. Chovan má loptu v rukách.

26

Green sa nepresadil individuálne pri postrannej čiare, Slovan ostáva pri lopte.

25

Po krátkej pauze pokračujeme v hre ďalej.

24

Hra je prerušená, nasleduje pauza na občerstvenie.

23

Útočný faul Popoviča končí ofenzívnu akciu Serede.

22

Dražić uspel v súboji proti Morongovi pri postrannej čiare, pri lopte ale ostávajú domáci futbalisti.

21

Prvý rohový kop domácich futbalistov v zápase.

20

Nedovolený zákrok Greena na Popoviča, priamy kop pre Sereď.

19

Hosťujúci Kankava sa ocitol na zemi, záložník Slovana ale nakoniec pokračuje v hre ďalej.

18

Jurešekin sa snažil presadiť v súboji proti Abenovi, proti stopérovi hostí ale nemal nárok.

17

Yao sa nedostal k dlhej nakopnutej lopte, autové vhadzovanie pre Slovan.

16

Slovan začína ofenzívnu akciu postupnými prihrávkami z vlastnej polovice.

15

Center De Marca z ľavej strany odvrátila domáca obrana do bezpečia.

14

Strelec vyrazil do rýchleho protiútoku, prihrávkou za obranu hľadal nabiehajúceho Hentyho – Iliev v domácej bráne zmaril aktivitu hostí.

13

Strelec hľadal v šestnástke centrom nabiehajúceho Greena, Iliev sa dostal k lopte ako prvý.

12

Ďalekonosná strela z diaľky v podaní domáceho Hašu, Chovan loptu kontroloval očami.

11

Kadlec neuspel v súboji proti Križanovi, Slovan získava loptu.

10

Úvodných 10 minút dnešného zápasu je za nami, držanie lopty na strane hosťujúcich hráčov: 45% – 55%.

9

Henty si pokúšal obhodiť protihráča v pokutovom území, útočník hostí nebol úspešný. Odkop od brány Serede.

8

Za obranou Serede sa ocitol aj Green, jeho lob ale nebol presný. Odkop od brány Ilieva.

7

Nedovolený zákrok Dražića na Potomu, domáci futbalisti ostanú pri lopte.

6

Strelec sa dostával do ďalšej príležitosti, Hurtado zasiahol skĺzom – autové vhadzovanie pre Slovan.

5

Nedovolený zákrok domácich na vlastnej polovici, lopta pre Slovan Bratislava.

4

Slovan po úvodnom góle drží loptu na svojich kopačkách, center Hrnčára nebol presný rovnako ako zakončenie Hentyho.

3

Na domácej strane sa o prvú strelu postaral Gatarić, Chovan sa ale nenechal nachytať.

2

Ukážková akcia hostí priniesla ihneď úvodný gól, domáci hráči to budú mať ťažké.

1

Slovan dal gól!
Raketový štart hostí do zápasu, DEJAN DRAŽIĆ si nabehol za obranu Serede, obišiel aj brankára a loptu zasunul do opustenej brány – 0:1! Asistencia: FILIP LICHÝ.

1

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodní sestavy:

ŠKF Sereď: Iliev – A. Kadlec, Dias, Hurtado, Morong ©, Popović, Potoma, Gatarić, Yao, Jureškin, Haša.

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Hrnčár, Abena, Križan, De Marco © – Dražić, Kankava, Lichý, Green – Strelec, Henty.
Náhradníci: Trnovský – Pauschek, Kashia, de Kamps, Rabiu, Mustafič, Čavrić, Weiss, Zmrhal.

Rozhodčí: Sedlák – Weiss, Galo.

Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na zápas 5.kola Fortuna ligy ŠKF Sereď – ŠK Slovan Bratislava. Poďme si v krátkosti predstaviť obe mužstvá.

SEREĎ: Futbalisti Serede nevstúpili do novej sezóny ideálne, v úvodných dvoch kolách Fortuna ligy dvakrát prehrali. V 3.kole ale dokázali zverenci Juraja Jarábka zaskočiť Dunajskú Stredu, ktorú zdolali najtesnejším rozdielom po góle Adama Moronga. V poslednom kole uhrali na ihrisku Pohronia remízu 1:1. Za Sereď sa do streleckej listiny zapísal premenou penaltou Nikola Gatarič. Sereď sa tak po štyroch kolách novej sezóny nachádza v tabuľke na 9.mieste.

SLOVAN: Futbalisti Slovana Bratislava neuspeli počas týždňa v kvalifikačnom súboji Európskej ligy, na ihrisku Olympiakosu Pireus prehrali rozdielom triedy. Zverenci Vladimíra Weissa st. sú ale v lige zatiaľ stopercentní, keď postupne zdolali Liptovský Mikuláš (4:1), Trenčín (2:0) a Michalovce (3:1).

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Igor Tabiš.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.