1 : 0
(0:0)
ŠK Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred 3 rokmi

Na konci zápasu dal gól Martin Regáli a Ružomberok vyhral nad Slovanom Bratislava 1:0.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch.

90+3

90+2

Žltú kartu dostáva Ivan Krajčírik (MFK Ružomberok).

90+1

Nadstavovať sa budú tri minúty.

90

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Džaba Kankava, prichádza Filip Lichý.

90

Žltú kartu dostáva Martin Regáli (MFK Ružomberok).

90

Ružomberok dal gól!
Po centri Adama Brenkusa dáva gól MARTIN REGÁLI a Ruža ide do vedenia 1:0!

90

Ružomberok získal priamy kop.

89

Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Tihomir Kostadinov, prichádza Adam Brenkus.

88

Madleňák na pravej strane odzbrojil Čavrića, následne prihral do behu Regálimu, ktorý bol faulovaný v strede ihriska.

88

Na opačnej strane strieľa Regáli tesne vedľa bližšej žrde.

87

Dražić vystrelil z mierneho uhla, jeho strelu vyráža Krajčírik a loptu následne odkopli obrancovia.

86

Po priamom kope hlavičkuje Maslo mimo brány.

86

85

Center hostí kryje Krajčírik.

83

Po rohovom kope nastal veľký závar pred domácou bránou, prvú strelu hostí zblokoval obranca a domáci hráči následne zblokovali aj strelu Zmrhala.

83

Madleňák hlavou odvrátil center hostí z ľavej strany na rohový kop.

81

Kostadinov poslal loptu na vzdialenejšiu žrď, ale Šulla chytá jeho center.

81

Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Štefan Gerec, prichádza Tomáš Bobček.

80

Regáliho prihrávku blokujú hostia na rohový kop.

80

Zmrhal sa dostával do šance, ale v poslednej chvíli ho pohotovo odzbrojil Fabiš.

79

Čavrić unikal po pravej strane, ale domáci obranca ho odstavil od lopty.

78

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dávid Hrnčár, prichádza Dejan Dražić.

78

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Matúš Vojtko, prichádza Ibrahim Rabiu.

77

Čavrić vystrelil z uhla a triafa bočnú sieť.

74

Dnešné stretnutie sleduje 944 divákov.

72

Na opačnej starne Fabiš odvracia Čavrićov center z pravej strany. Následne sa hostia dopustili útočného faulu.

71

Gerec prihral dozadu Luteránovi a ten spoza šestnástky vystrelil tesne nad brvno.

70

Rohý kop rozohrali Ružomberčania nakrátko a hostia si to postrážili.

69

Gerec ťahal stredom ihriska domáci útok, ktorý aj zakončil, ale obranca v poslednej chvíli zblokoval jeho strelu na rohový kop.

68

Rymarenko sa ocitol v obrovskej šanci, lenže z vnútra veľkého vápna triafa do Šullu.

67

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Ezekiel Henty, prichádza Samuel Mráz.

67

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Andre Green, prichádza Jaromír Zmrhal.

66

Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Matej Kochan, prichádza Oliver Luterán.

65

Domáci volili prihrávku na Regáliho, ktorý v šestnástke stráca loptu.

65

Po centri Kostadinova prišlo niekoľko zakončení domácich, to posledné bolo zblokované hráčom hostí na rohový kop.

64

Ruža získava priamy kop z väčšej vzdialenosti.

63

Center z rohového kopu našiel Kashiu, ktorý hlavičkuje tesne vedľa.

63

Henty síce neprešiel cez Mojžiša, ale získal rohový kop pre Slovan.

59

Kankava sa snažil niečo vymyslieť na pravej strane, lenže dopustil sa útočného faulu.

58

Hrnčárov center z pravej strany odvracia domáca defenzíva.

54

Domáci zvolili sériu prihrávok a napokon center, ktorý kryje Šulla.

53

Žltú kartu dostáva Džaba Kankava (ŠK Slovan Bratislava).

53

Liptáci po rohovom kope ušli a strelu Kostadinova odvracajú hostia na rohový kop.

52

Hostia získali rohový kop, ktorý teraz dosť zaskočil prítomných divákov aj domácich hráčov.

49

Po faule v strede ihriska majú loptu Ružomberčania.

48

Ružomberok získal rohový kop.

46

Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase sme videli šance na obidvoch stranách, ale gól nepadol a tak je pred druhým dejstvom všetko otvorené.

45

Prvý polčas sa skončil.

45

Regáli sa dostával do zaujímavej šance, no po súboji s domácou defenzívou sa píska útočný faul, čo sa nepáči domácim divákom.

45

Madleňák ťahal domáci útok a nakoniec prihral v šestnástke Rymarenkovi, ktorý okamžite vo veľkej šanci vystrelil tesne vedľa.

44

Green unikal po ľavej strane, zastavuje ho ale ofsajdový verdikt.

42

Žltú kartu dostáva Ezekiel Henty (ŠK Slovan Bratislava).

41

Domáci odvrátili center hostí z priameho kopu.

40

Žltú kartu za faul dostáva Matej Kochan (MFK Ružomberok). Nasleduje priamy kop Slovana Bratislava.

40

Regáli prihrával z ľavého krídla pred bránu. Jeho prihrávku zachytil obranca.

38

Na opačnej strane sa ocitol v šanci Gerec, lenže zblízka, z mierneho uhla, strieľa nad brvno.

37

Green to skúšal individuálne v domácej šestnástke. Jeho prvú strelu blokoval Fabiš a druhú chytil Krajčírik.

34

Hostia sa však vpredu tiež previnili voči pravidlám a strácajú loptu.

33

Ofenzívna aktivita Ružomberka sa teraz končí útočným faulom.

32

Rymarenko poslal center od rohovej zástavky na bližšiu žrď, odkiaľ loptu odhlavičkoval futbalista v belasom drese.

31

Rymarenko si pri zahrávaní tejto štandardnej situácie vymenil loptu s Kochanom a pokračovala domáca akcia. Tá sa napokon končí rohový kopom Ružomberka.

30

29

Hostia poslali center z pravej strany do ružomberského veľkého vápna, no ani ten neslávil úspech.

27

Henty poslal nebezpečnú prihrávku pred domácu bránu, ale pred dobiehajúcimi hráčmi hostí ju odvracia obranca.

26

Po faule v strede ihriska majú loptu domáci hráči.

24

Po rohovom kope nedošlo k ohrozeniu domácej brány.

23

Slovan získal rohový kop.

21

Henty prenikal domácim veľkým vápnom a po súboji končí na trávniku. Hrá sa ďalej.

20

Liptáci si prihrávali na útočnej polovici, ale hostia ich nepustili na dostrel brány.

18

Po faule v strede ihriska majú loptu domáci.

16

Hostia zvolili prihrávku z rohu ihriska na Hrnčára, ktorý chcel poslať loptu do šestnástky, tú však blokuje Regáli.

15

Henty sa ocitol vo veľkej šanci, ale jeho strelu odvrátil obranca na rohový kop.

14

Hostia poslali dlhý center do domáceho veľkého vápna, ten však zachytáva Fabiš a bez problémov ho posúva Krajčírikovi.

12

Po faule v strede ihriska bude mať loptu Slovan.

11

Čavrić sa snažil o prienik stredom ihriska, ale dvaja domáci brániaci hráči ho odstavili od lopty.

11

Hentyho strelu na bránu kryje Krajčírik.

10

Regáli sa snažil preniknúť do veľkého vápna hostí, ale pred ním ho odstavil Kashia.

9

Rymarenko si nabehol na pravej strane na center smerujúci k rohovej zástavke, ale loptu zachytil až tesne za čiarou.

7

Fabiš potiahol akciu po pravej strane a prihral k bližšej žrdi, kde tiesnený Gerec nedokázal v rýchlosti usmerniť loptu do brány. Nasleduje Šullov odkop.

3

Kankava to skúsil spoza veľkého vápna, ale mieri nepresne.

1

-2

Antonín Panenka má v tejto chvíli za potlesku tribún čestný výkop.

-3

Dnešný zápas navštívil Majster Európy z roku 1976 Antonín Panenka, ktorý obdržal z rúk predstaviteľov domáceho klubu ružomberský dres s číslom osem. Známy futbalista si tiež priniesol darček pre domácich a to dres Bohemians 1905.

-5

Hráči prichádzajú na trávnik. Hostia budú hrať v belasých a domáci v oranžovo-čiernych dresoch.

-14

Úvodné zostavy:

MFK Ružomberok: Krajčírik – Fabiš, Maslo ©, Mojžiš, Madleňák – Zsigmund, Kochan – Rymarenko, Kostadinov, Regáli – Gerec.

Náhradníci: Frühwald – Luterán, Bobček, Tancík, Múdry, Selecký, Brenkus, Ďungel, Luka.

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Pauschek ©, Kashia, De Marco, Vojtko – Hrnčár, Kankava, Agbo, Green – Henty, Čavrić.

Náhradníci: Chovan – Križan, de Kamps, Rabiu, Zmrhal, Dražić, Lichý, Da Silva, Mráz.

Rozhodca: Ziemba – Bednár, Štrbo.

V centre dolného Liptova budeme sledovať dohrávku tretieho kola Fortuna ligy medzi Ružomberkom a Slovanom Bratislava.

Hostia zo Slovana Bratislava minulý víkend odohrali domáci duel so Žilinou. V 4. minúte ich poslal do vedenia vlastný gól Tomáša Nemčíka. O sedem minút neskôr Vahan Bichakhchyan vyrovnal z pokutového kopu. V 33. minúte priklonil misky váh opäť na stranu úradujúceho majstra Samuel Mráz, no aj tentokrát sa Šošoni postarali o rýchlu odpoveď, keď Vahan Bichakhchyan svojím druhým presným zásahom v stretnutí vyrovnal na 2:2. V ďalšom priebehu zápasu sa už skóre nezmenilo a stretnutie sa skončilo deľbou bodov.

Slovan Bratislava doteraz získal 17 bodov a v tabuľke mu patrí priebežné prvé miesto. Rovnaký počet bodov vybojovala aj druhá Trnava. Slovan má však k dobru aktuálnu dohrávku tretieho kola Fortuna ligy s Ružomberkom.

Domáci Ružomberok v uplynulom kole privítal na svojom štadióne Dunajskú Stredu. Úvod stretnutia vyšiel lepšie hosťom a v 13. minúte otvoril skóre Yhoan Andzouana. Liptáci si následne vypracovali viaceré šance na vyrovnanie. Žiadnu však nevyužili, za čo ich v 64. minúte potrestal gólom Didier Lamkel Zé. Po troch minútach Ján Maslo znížil, no vyrovnať sa Ružomberčanom nepodarilo a tak si s mužstvom zo Žitného ostrova pripísali prvú prehru v aktuálnom ročníku 1:2.

Ružomberok má na svojom konte osem bodov a nachádza sa na ôsmej pozícii. Rovnaký počet bodov doteraz vybojovala aj deviata Sereď a pred siedmymi Michalovcami majú Liptáci dvojbodový náskok. Podobne ako pri Slovane možno spomenúť, že ostatné tímy doteraz odohrali o zápas viac.

Obidva kluby sa v minulej sezóne stretli dvakrát, pričom po vzájomných dueloch zo základnej časti mal väčší dôvod na spokojnosť Slovan Bratislava. Klub z hlavného mesta najskôr doma zvíťazil nad Ružomberkom 5:0 a následne pod Čebraťom vybojovala Ruža bod za remízu 0:0.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.