2 : 0
(1:0)
AS Trenčín
Naposledy zmenené pred 4 rokmi

Slovan dnes zvíťazil nad Trenčínom! Do streleckej listiny sa v prvom polčase zapísal Vernon De Marco a po zmene strán aj Rafael Ratão. Trenčín sa snažil až do posledných minút, ale v tomto stretnutí im jednoducho nebolo súdené streliť gól. Ďakujem za pozornosť a prajem krásny zvyšok víkendu.

90+1

90

Hrať sa bude ešte jednu minútu!

89

Je sympatické, že hostia sa aj v samom závere snažia ešte streliť kontaktný gól.

88

Z následného rohového kopu nedokázali hostia ohroziť súperovu bránu.

87

Obrovská šanca, v ktorej sa ocitol Depetris! Spracoval si ťažkú loptu a dokázal vystreliť presne do šibenice! Strela nemala až takú razanciu a aj vďaka tomu dokázal Greif včas zakročiť!

85

Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Abdul Zubairu, prichádza Paulo Gomes Jr..

84

Ante Roguljić skúsil rozohrať štandardnú situáciu priamo na bránu. Aj keď strela mierila do priestoru brány, tak nemala potrebnú razanciu a navyše to bolo z príliš veľkej diaľky.

83

Zápas sa nám pomaly blíži ku koncu a Trenčín sa ešte snaží niečo urobiť s dnešným výsledkom.

82

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dávid Holman, prichádza Filip Lichý.

81

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Rafael Ratão, prichádza Žan Medved.

80

Desať minút pred koncom riadnej hracej doby zastavuje aktivitu Trenčína na polovici súpera ofsajd. Zdá sa, že budeme striedať.

79

Ofenzívne aktivita hostí budú pokračovať rohovým kopom.

78

Ante Roguljić sa snažil šikovnou prihrávkou nájsť Šuleka, ale bolo to žiaľ pridlhé. Vzápätí prichádza nedovolený zákrok na domácej strane.

76

Lopta za obranu neprešla až na Davida Depetrisa a domáci sa dokázali ubrániť.

75

Rohový kop hostí končí v rukaviciach domáceho brankára.

74

Hostia mali v posledných minútach dobrú pasáž hry, ale nedokázali to nijako využiť. Zákonite prišiel trest a Slovan môže byť spokojný.

73

Slovan dal gól!
Gól strelil RAFAEL RATÃO. Asistencie Rharsalla Moha.
Nádherný gól dostáva Slovan do dvojgólového vedenia! Rafael Ratão vyslal pravačkou krásnu obalovačku a brankár Trenčína nemal absolútne žiadnu šancu!

72

Výborný center na Depetrisa a ten hlavičkuje priamo do rukavíc Dominika Greifa!

71

AS Trenčín sa pokúšal o prekvapivú akciu, ale nepresnosť ich snahu zmarila.

70

Rharsalla Moha predviedol skvelú individuálnu akciu po ľavej strane, dostal sa do vápna a všetci čakali na centrovanú loptu. Moha si to však hodil na strelu, ale nedokázal prekonať hosťujúceho brankára!

69

Osman Bukari si nabehol za obranu a prešprintoval De Marca. Ten ho v snahe o odkopnutie lopty trafil, ale rozhodca na počudovanie nepíska. Toto mala byť jasná karta a štandardná situácia pre AS Trenčín.

68

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Ezekiel Henty, prichádza Erik Daniel.

67

Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Hamza Čataković, prichádza David Depetris.

66

V posledných minútach čoraz viac preberá iniciatívu AS Trenčín. Aby to Slovan ešte v tomto zápase nemrzelo.

65

Toto bola lahôdka pre Dominika Greifa. Okamžite posiela dlhú loptu na súperovu polovicu, ale Ezekiel Henty si nedokázal loptu spracovať.

64

Hostia dostali k dispozícii štandardnú situáciu, ale Ante Roguljić nenašiel žiadneho spoluhráča. Už však mieri k rohovej zástavke.

63

Pred šestnástkou sa chystal k strele Ante Roguljić, ale defenzíva Slovana dobre vystúpila a nedovolila súperovi ohroziť bránu Greifa.

62

Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Gino van Kessel, prichádza Milan Corryn.

60

Hodina hry je za nami a na vážnejšiu situáciu v druhom polčase stále čakáme. Slovan zatiaľ bez akýchkoľvek problémov drží najtesnejšie vedenie.

59

Do pokutového územia sa dokázal predrať Lukáš Pauschek, ale jeho prihrávka nenašla žiadneho hráča v bielom drese.

58

Viac z hry má v posledných okamihoch AS Trenčín.

57

Môžeme skonštatovať, že po zmene strán nám tempo hry upadlo a Slovan sa sústreďuje predovšetkým na pozornú defenzívu a čaká na chybu súpera.

56

Žltú kartu dostal aj tréner Norbert Hrnčár, ktorý sa sťažoval na adresu rozhodcu.

55

Lopta letí na prednú tyč, kde stojí však iba dobre postavený Ezekiel Henty.

54

Ante Roguljić krásne vysunul spoluhráča a Gino van Kessel dokázal ohroziť Greifa! Ten musel zakročiť a uvidíme rohový kop pre AS!

53

Hamza Čataković si v ťažkej situáciu medzi troma súpermi dokázal spracovať loptu a len tesne minul domácu bránu! Teraz mu dali obrancovia Slovana až príliš veľa času a priestoru.

52

Gino van Kessel dokázal v súboji s domácim obrancom vybojovať rohový kop. Dokážu hostia ohroziť bránu Slovana?

51

Nedovolený zákrok predviedol aj Myenty Abena a hra sa veľmi kúskuje. Aktéri zatiaľ nenadviazali na tempo z prvého polčasu.

50

Dávid Holman vymyslel šikovný prihrávku krížom cez celú šestnástku súpera, ale Rharsalla Moha si ju nedokázal spracovať.

49

Osman Bukari sa nedokázal presadiť pri rohovej zástavke v súboji jeden na jedného. Rozohrávať bude Dominik Greif.

48

Faul v strede ihriska a proti pravidlám sa previnil Abdul Zubairu. Loptu dostane do svojej moci Slovan.

47

Rafael Ratão sa prebojoval do šestnástky, ale výbornú hru telom predviedol Ruben Ligeon a zastavil jeho prienik.

46

Začal sa druhý polčas.

O malú chvíľu sa začne druhé dejstvo!

V prvom polčase sme videli jeden presný zásah, keď sa po Holmanovom centri dokázal presadiť Vernon De Marco. Futbal má tempo a ešte nie je o ničom rozhodnuté. V druhom polčase sa máme určite na čo tešiť. Zostaňte s nami!

45+2

Prvý polčas sa skončil.

45+1

Žltú kartu dostáva Rharsalla Moha (ŠK Slovan Bratislava).

45

44

Menno Bergsen dokázal s problémami vyraziť loptu, ktorá sa točila smerom do brány. Trenčín dokázal vyraziť do rýchleho brejku, ale Hamza Čataković nedokázal zakončiť do priestoru brány.

43

Rozohrávka nakrátko a domáci sa usadili na polovici súpera. Po aktivite Mohu uvidíme rohový kop v podaní Slovana.

42

Nedovolený zákrok na strane hostí a domáci tak dostanú ešte v závere prvého polčasu ohroziť bránu AS.

41

Ezekiel Henty sa ani tento raz nedokázal presadiť proti obrane Trenčína a hostia zvládli túto dlhú nakopnutú loptu.

40

Lopta trafila iba hráča v múre a Greif ju ešte zachytil na hracej ploche. Nebude tak z toho ani rohový kop.

39

Holman si nedal pozor na ruky a Trenčín tak dostal k dispozícii štandardnú situáciu z nebezpečnej pozície.

38

Holmanov center z pravej strany nenašiel nikoho v bielom drese a hostia môžu ísť do protiútoku.

37

Blíži sa nám záver prvého polčasu, ale obe mužstvá idú naplno a snažia sa o zmenu skóre.

36

Na útočnom výlete bol Myenty Abena, ale Menno Bergsen výborne prečítal túto nahrávku a včasným vybehnutím zlikvidoval jeho šancu.

35

Hostia s dobrou pasážou a Abdul Zubairu predviedol svoju skvelú techniku. Po jeho centri sa však ani jeden z jeho spoluhráčov nedostal do zakončenia.

34

Už mohlo byť vyrovnané! Osman Bukari predviedol neskutočnú individuálnu akciu po ľavej strane, ale zoči voči Greifovi zlyhal! Brankár Slovana predviedol famózny zákrok a stav tak zostáva nezmenený.

33

Vysoký center našiel v šestnástke hostí iba pripraveného van Kessela a Trenčín môže vyraziť do protiútoku.

32

Domáci sa s rozohrávkou nikam neponáhľajú a loptu si vymieňajú stopéri Slovana.

31

Ezekiel Henty sa snažil presadiť jeden na jedného, ale Richard Križan si dal pozor a nevpustil domáceho hráča do žiadnej šance.

30

Trenčín zvládol tento nápor Slovana a situáciu môže upokojiť brankár Menno Bergsen.

29

Slovan s ďalším rohovým kopom. Lopta prepadla až na Mohu, ten však nedokázal prestreliť hradbu tiel pred sebou.

28

Hra nám opäť začala plynúť a pri lopte je Slovan. Trenčín má problémy hlavne v krídelných priestoroch.

27

Zdravotné problémy hlási Dominik Greif. Po tvrdom súboji mu pristúpil nohu jeden z protihráčov, ale po menšom ošetrení bude schopný pokračovať.

26

Vzruch aj na opačnej strane ihriska, ale po rohovom kope nedokázal ani jeden z hráčov Trenčína ohroziť bránu Slovana.

25

Slovan otvára skóre zápasu! Rozohrávky sa ujal Holman a jeho prudký center na prednú tyč ešte hlavou nadvihol Vernon De Marco. Hosťujúci brankár nemal nárok a domáci sa radujú.

24

Martin Šulek si nedal pozor a Slovan bude zahrávať štandardnú situáciu z nebezpečnej pozície. Moha tomuto zákroku opäť pridal niečo navyše.

23

Hostia naďalej zostávajú na lopte a po centri do vápna sa dostal k odrazenej lopte Abdul Zubairu. Tvrdo sa oprel do lopty, ale jeho strela mieri vysoko nad Greifovu bránu.

22

Hostia kombinujú pred pokutovým územím Slovana, ale vlastnou chybou sa vytláčajú až na druhú polovicu ihriska.

21

Moha poslal loptu iba na hlavu Čatakoviča a domáci tak nedokázali pohroziť ani z tejto štandardnej situácie.

20

Tento raz však hosťujúci stopér poriadne pritvrdil a je zaslúžene odmenený.

19

Rafael Ratão teraz predviedol herecké umenie a hlavný rozhodca píska hosťom faul. Zbytočne sa sťažujú, rozohrávať bude domáce mužstvo.

18

Domáci sa previnili nedovoleným zákrokom na polovici súpera a loptu dostanú do svojej moci hostia.

17

Do šestnástky Slovana sa snažil predrať Osman Bukari, ale Myenty Abena mu nedovolil prejsť a telom ho zastavil.

16

Akcia Trenčína opäť prerušená a opäť sa píska ofsajd!

15

Zatiaľ vidíme zaujímavé stretnutie a hrá sa vo vysokom tempe. Na prvý presný zásah stále čakáme.

14

Greif vytiahol fantastický zákrok! Hamza Čataković našiel úplne voľného Gina van Kessela, ten však hlavou neprekonal domáceho brankára! Navyše zaznel hvizd a podľa všetkého sa píska ofsajd.

13

Boj o loptu v strede ihriska a na oboch stranách sa množia nepresnosti.

12

Hostia získali loptu späť na svoje kopačky a novú ofenzívnu akciu začínajú až z vlastnej polovice.

11

Ante Roguljić rozohral štandardnú situáciu nakrátko, ale následný center nenašiel ani jedného hráča v červenom drese.

10

Ezekiel Henty zahodil nemožné! Nádherné prečíslenie a prihrávka z pravej strany našla domáceho strelca. Brána bola odkrytá a teraz stačilo iba poslať loptu do siete a užiť si oslavu. Ezekiel Henty však nedokázal trafiť bránu!

9

Abdul Zubairu napriahol spoza šestnástky, ale jeho pokus nemal potrebnú razanciu a Dominik Greif si s ním poradil.

8

Slovan zvládol komplikovanú rozohrávku, keď hostia vysunuli svoje napádanie až k brankárovi Greifovi.

7

Defenzíva Trenčína túto situáciu zvládla a domáci sa ešte dožadujú rohového kopu. Rozohrávať sa však bude od brány hostí.

6

Zaznel hvizd rozhodcu a na trávniku sa ocitol Rharsalla Moha. Domáci tak dostali k dispozícii zahrávať štandardnú situáciu.

5

Slovan drží v posledných momentoch loptu na svojich kopačkách a hostia sú sformovaný na svojej polovici ihriska.

4

Ani tento raz neprišlo k ohrozeniu brány a navyše zostal na trávniku ležať Richard Križan. Hra je prerušená a rozohrávať bude Trenčín.

3

Videli sme prvý rohový kop v zápase, ktorý zahrával Nono, ale hostia si dali pozor. Slovan si štandardnú situáciu zopakuje.

2

Hostia začínajú veľmi aktívne a súpera vysoko napádajú. Domáci majú problémy v rozohrávke.

1

Hráči oboch mužstiev už nastupujú na trávnik. Domáci Slovan nastúpi v bielych dresoch, hostia z Trenčína zvolili červenú kombináciu. Stretnutie sa o malú chvíľu začne!

Úvodné zostavy:

ŠK Slovan Bratislava: Greif – De Marco, Bajrić, Abena, Pauschek – Nono, de Kamps © – Moha, Holman, Ratão – Henty.
Náhradníci: Šulla – Dražić, Daniel, Lichý, Božikov, Lovat, Medved.

AS Trenčín: Bergsen – Ligeon, Kapuadi, Križan, Šulek © – El Mahdioui – Zubairu, Roguljić – van Kessel, Čataković, Bukari.
Náhradníci: Šemrinec – Keston, Corryn, Koolwijk, Depetris, Kpekawa, Gomer Jr..

Rozhodca: Boris Marhefka – Peter Kováč, Peter Bednár.

V prvom vzájomnom stretnutí v tejto sezóne dokázal Slovan vyhrať nad Trenčínom 4:2, keď dva góly strelil Šporar a dva Strelec. Za Trenčín sa presadil Rogujlič a van Kessel. Celkovo padá vo vzájomných zápasoch množstvo gólov. Verme, že aj dnes sa dočkáme gólových hodov a atraktívneho futbalu!

AS Trenčín sa nachádza na piatom mieste tabuľky a na svojom konte má 24 bodov. Stred tabuľky je však poriadne nahustený a každé zaváhanie môže znamenať, že sa Trenčín neprebojuje do TOP 6. Trenčania však po prestávke naskočili do súťažného kolotoča vo veľkom štýle, keď v Žiline nasúkali Michalovciam na cestu domov osem kúskov. Po takomto víťazstve je tím určite dobre naladený a hráčom nechýba sebavedomie. V hlavnom meste Slovenska ich však čaká súper vyššieho ranku, ale je v silách Trenčína získať potrebné body.

ŠK Slovan Bratislava vedie suverénne tabuľku Fortuna ligy a na svojom konte má už 46 bodov. Z 19 zápasov prehral len jeden jediný, najviac strelených gólov a najmenej inkasovaných. Slovan v tejto sezóne kráča za ďalším titulom a sezónu si môže skomplikovať už len vlastnými chybami. Po prestávke cestoval tím z hlavného mesta do Trnavy, kde v tradičnom derby získal bod za remízu. Spartak mohol vyhrať, ale Slovan podržal výborný brankár Greif, ktorý zlikvidoval pokutový kop súpera a tak sme v derby gól nevideli. Bratislavčania pôjdu do duelu s Trenčínom jednoznačne s cieľom vyhrať. Podarí sa im to?

Vitajte pri sledovaní najvyššej slovenskej futbalovej súťaže! Domáci Slovan Bratislava privíta na svojom trávniku AS Trenčín a môžeme sa tešiť na dramatický duel a atraktívny futbal!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00.