3 : 1
(2:0)
Borussia Dortmund
Naposledy zmenené pred 4 rokmi

S konštatovaním, že Barcelona na domácom trávniku porazila Borussiu Dortmund 3:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. Dočítania priatelia.

90+3

90+2

Brandtov center končí v moci ter Stegena.

90+1

Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Luis Suárez, prichádza Moussa Wagué.

90

V druhom polčase sa budú nadstavovať minimálne tri minúty.

88

Hostia sa nadýchli k útoku a snažia sa zo všetkých síl o kontaktný gól.

87

Ale pozor! Sancho je dnes pri streleckej chuti, famózny ter Stegen však jeho strelu vyrazil na brvno!

86

V týchto momentoch sa nehrá, domáci Firpo bude potrebovať ošetrenie lekára.

84

Striedanie v tíme Borussia Dortmund: z ihriska odchádza Julian Weigl, prichádza Mario Götze.

82

Hostia síce držia loptu vo svojej moci viac než Barcelona, ale v týchto momentoch im to nie je nič platné.

80

Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 10 minút, Barcelona vedie nad Dortmundom 3:1.

78

Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Ivan Rakitić, prichádza Arturo Vidal.

77

Dortmund dal gól! Brandt si skvele prebral prihrávku, našiel ideálne SANCHA, ktorý loptu upratal k tyči bránky bezmocného ter Stegena!

76

Striedanie v tíme Borussia Dortmund: z ihriska odchádza Łukasz Piszczek, prichádza Dan-Axel Zagadou.

75

Fantastický Messi! Jeho bravúrna strela sa obtrela o spojnicu bránky hostí, fanúšikovia Borussie si tentoraz museli vydýchnuť.

74

Žltú kartu dostáva Sergi Roberto (FC Barcelona).

73

Hostia sa po dlhšom čase dostali k lopte a snažia sa o upokojenie situácie.

72

Preťažená obrana hostí má plné ruky a nohy práce.

71

Žltú kartu dostáva Sergio Busquets (FC Barcelona).

70

Do konca riadneho hracieho času ostáva 20 minút, Barcelona vedie nad Dortmundom 3:0.

69

Domáci sú znovu v útoku aktívni a tlačia sa dopredu.

67

Barcelona dala gól! O osude zápasu je rozhodnuté, pretože Lionel Messi znovu skvelou prihrávkou vysunul ANTOINA GRIEZMANNA, ktorý nedal Bürkimu šancu na úspešný zákrok!

65

Po zisku lopty sa o rýchly útok posnažili hostia, ich snaha bola ale márna.

63

Barcelona v týchto momentoch drží loptu na svojich kopačkách a postupným útokom sa snaží o tretie prelomenie obrany hostí.

61

Prvá vážnejšia akcia hostí! Brandt sa predral do šestnástky Barcelony, jeho strelu ale famózny Ter Stegen bravúrne vyrazil!

60

Po hodine hry máme na Camp Nou stav 2:0.

59

Prihrávky hostí zatiaľ nie sú úplne presné, obrana Barcelony v týchto minútach naozaj nemá veľa práce.

57

Hakimi sa snažil o center do šestnástky súpera, tento pokus mu však vďaka obrannému zákroku súpera vôbec nevyšiel.

56

V týchto momentoch zápas nemá vysokú úroveň, Barcelona vedie a nikam na neponáhľa, hosťom sa zatiaľ príliš nedarí.

54

Dortmund stále v kombinácii, je to však pomalé a veľmi statické.

53

Hostia po dlhšom čase v útoku, ich kombinácia na strane Barcelony však nie je príliš presná a efektívna.

51

Žltú kartu dostáva Lionel Messi (FC Barcelona).

50

Pätdesiat minút zápasu je za nami, Barcelona stále vedie nad Dortmundom 2:0.

48

Griezmann tentoraz fauloval v strede poľa, dopredu tak pôjdu hostia z Nemecka.

47

Obrovská šanca domácich krátko po začiatku zápasu! Griezmann však v jasnej pozícii proti Bürkimu neuspel!

46

Striedanie v tíme Borussia Dortmund: z ihriska odchádza Nico Schulz, prichádza Jadon Sancho.

46

Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vedie Barcelona nad Dortmundom 2:0. Druhý polčas sa začne približne o 22:00.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

45

V prvom polčase sa bude nadstavovať minimálne 1 minúta.

44

Rýchly útok domáceho tímu, hlavný rozhodca však inkasoval zásah loptou do tváre a ostáva otrasený.

42

Chyba brankára hostí Bürkiho, ktorý zle rozohral, k lopte sa dostal Leo Messi, ale v rozhodujúcom momente mu lopta odskočila od kopačky.

41

De Jong sa snažil o vysunutie Ivana Rakitića, tento center bol však nepresný.

40

Do konca prvého polčasu ostáva menej ako 5 minút, Barcelona vedie nad Dortmundom 2:0.

39

Reus v tomto momente neprešiel cez domáceho obrancu, kapitán hostí je zjavne poriadne frustrovaný.

38

Luis Suaréz sa snažil prelobovať brankára hostí, minul však napokon aj bránku Dortmundu.

36

Sergi Robertom prihrával z pravej strany do šestnástky, táto jeho prihrávka však neslávila úspech.

35

V týchto momentoch je Barcelona jasne lepším tímom a fanúšikovia Dortmundu len neveriacky krútia hlavami.

33

Barcelona dala gól! Nuž a LIONEL MESSI svoj výborný výkon korunuje aj gólom, pretože po narážačke so Suarézom obstrelil bez problémov brankára hostí a zvyšuje na 2:0!

31

Lionel Messi je znovu ústrednou postavou svojho tímu a všetky útoky katalánskeho tímu idú práve cez tohto nevysokého Argentínčana.

30

Po polhodine hry vedie Barcelona nad Dortmundom 1:0.

29

Barcelona dala gól! Odrazená lopta sa dostala na kopačky Messiho, ktorý parádne vysunul LUISA SUARÉZA, ktorý zoči voči Bürkimu nezaváhal a Barcelona vedie 1:0!

26

Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Ousmane Dembèlé, prichádza Antoine Griezmann.

25

Dembelé dnes v zápase pre zranenie končí, ostáva sedieť za postrannou čiarou!

23

Ter Stegen musel byť v pozore, situáciu však bez problémov vyriešil a Hakimi bol navyše v postavení mimo hru.

22

Barcelona dala gól, ale ten napokon neplatí! Messi krásne našiel Suaréza, ktorý dokázal prekonať brankára hostí, ale krátko predtým ešte fauloval hráča Dortmundu a gól teda neplatí!

20

Dvadsať minút zápasu je za nami, Barcelona hrá sa Dortmundom nerozhodne 0:0.

19

Tentoraz ťahal útok domácich Messi, center na Dembelého mu však nevyšiel.

18

Domáci sa snažili o rýchly útok, Rakitić však pri postrannej čiare neuspel.

17

Schulz tentoraz neuspel v súboji so Sergim Robertom, ktorý predviedol výborný obranný zákrok.

16

Rakitić skúsil center z dobrej pozície, ale loptu odhlavičkoval brániaci Piszcek.

15

Prvý vážnejší útok Dortmundu v zápase, Schulzovi ale prihrávka na Guerreiru nevyšla.

13

Dembelé potiahol puk po krídle, lopta však napokon končí v moci Bürkiho.

11

Dortmund sa snaží útočiť, futbalistom nemeckého tímu sa však nepodarilo nič zaujímavé vymyslieť.

10

Lionel Messi sa postavil k exekúcii priameho kopu, tentoraz mu však strela vôbec nesadla na kopačku.

9

Messi faulovaný vo výbornej pozícii, toto bude ideálne pozícia pre kapitána Barcelony!

8

Hosťom sa opäť nedarí v rozohrávke na vlastnej polovici trávnika.

7

Messi hľadal centrom Dembéleho, ten následne našiel Rakitića, no strela chorvátskeho hráča bola zblokovaná.

5

Dortmund sa snaží kombinovať na vlastnej polovici ihriska.

3

Prvý rohový kop domácich v tomto zápase, center však v šestnástke Dortmundu nenašiel adresáta.

2

Hneď v úvode zápasu chyba Rakitića, hostia sa dostali do útoku, ale strelu Hakimiho Ter Stegen vyrazil a Schulz z dorážky mieril do brániaceho Umtitiho.