Messi dával podpis počas zápasu. Prišla ochranka a bolo po zábave

Futbalisti Argentíny zvíťazili v prípravnom stretnutí pred MS 2022 na štadióne v americkom Harrisone nad Jamajkou 3:0. Lionela Messiho vyrušili počas duelu dvaja nespratní fanúšikovia.

28.09.2022 07:16
726575488 Foto:
Lionel Messi v zápase proti Jamajke.

Skóre zápasu otvoril v 13. minúte Julian Alvarez. V závere sa dvakrát presadil kapitán Lionel Messi, ktorý v druhom polčase vystriedal Lautara Martineza.

V 65. minúte vyšprintoval na hraciu plochu fanúšik v snahe odfotiť si Messiho. Po prvom góle argentínskeho kanoniera zasa vnikol na ihrisko muž s obnaženou hruďou a chcel od Messiho, aby sa mu podpísal na chrbát.

Spacifikovali ho traja členovia bezpečnostných síl. V 89. minúte Messi spečatil výsledok výstavnou strelou z priameho kopu.

„Messiho umenie si jednoducho musíte vychutnať bez ohľadu na to, či ste z Argentíny alebo z inej krajiny. V reprezentácii som jeho tréner, ale ak by som bol fanúšik, kúpil by som si lístok na každý jeden jeho zápas,“ uviedol tréner argentínskeho národného tímu Lionel Scaloni. Messi vsietil dva góly aj v prípravnom zápase s Hondurasom.

Argentínčania ťahajú šnúru 35 zápasov bez prehry, ktorej chuť neokúsili od semifinále juhoamerického šampionátu Copa America v roku 2019. Mexiko prehralo s Kolumbiou 2:3, hoci po polčase viedlo 2:0. Peru si poradilo so Salvádorom 4:1.

prípravné zápasy:
Argentína – Jamajka 3:0 (1:0)
Góly: 87. a 89. Messi, 13. Alvarez

Peru – Salvádor 4:1 (2:1)
Góly: 19. Zavaleta (vlastný), 40. Lapadula (z 11 m), 81. Reyna, 86. Cueva (z 11 n) – 33. Larin

Mexiko – Kolumbia 2:3 (2:0)
Gól: 6. Vega (z 11 n), 29. Arteaga – 49. a 52. Sinisterra, 68. Barrios

Guatemala – Honduras 1:2 (1:0)
Gól: 32. Lom – 70. Samayoa (vlastný). 87. Solano

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

Viac na túto tému: #Lionel Messi #argentínska futbalová reprezentácia