So mnou by sme s Nemcami pred štyrmi rokmi hrali inak, myslí si Neymar

14.06.2018 13:26
Neymar
Neymar počas prípravného zápasu Rakúsko - Brazília vo Viedni. Autor: ,

Hviezdny útočník Neymar je presvedčený, že ak by pred štyrmi rokmi nebol počas semifinále domácich MS zranený, futbalisti Brazílie by s Nemeckom neutrpeli debakel 1:7.

Potupná prehra ho stále straší a na nadchádzajúcom šampionáte v Rusku by ju preto chcel obhajcom trofeje vrátiť.

Neymar pre zlomeninu stavca pred štyrmi rokmi v Brazílii nedohral štvrťfinále a potom len so zranením sledoval, ako „Kanárici“ prehrali 1:7 v semifinále s Nemeckom a 0:3 v súboji o tretie miesto s Holandskom.

„Jednoznačne by som si prial odohrať ten zápas znovu, so mnou na ihrisku. Myslím, že výsledok by bol iný, som si celkom istý,“ vyhlásil Neymar pred štartom turnaja v Rusku. „Ten zápas ma stále straší, teraz ale máme konečne možnosť vymazať minulé majstrovstvá sveta z hlavy. Možno sa stretneme s Nemeckom znovu a dúfajme, že im to odplatíme,“ prial si najdrahší futbalista histórie.

Útočník Paríža St. Germain sa pred turnajom v Rusku stihol uzdraviť z vážneho zranenia nohy a zasiahol do prípravných zápasov s Chorvátskom a v Rakúsku. Oba odohral vo veľkom štýle a strelil v nich gól. Aj preto je spoločne s Argentínčanom Lionelom Messim najväčším favoritom na najlepšieho kanoniera šampionátu.

„Cítim sa skvelo, rovnako ako moji spoluhráči. V celom tíme panuje obrovská pohoda a sme natešení na to, aby sme dokázali veľké veci. Zaujíma nás jedine zlato,“ doplnil Neymar, ktorého tím vstúpi do MS nedeľňajším zápasom so Švajčiarskom.

#Neymar
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk