Putin má na MS štyroch favoritov. Od Rusov chce príťažlivú hru a boj do konca

, 06.06.2018 22:45
Vladimir Putin, Gianni Infantino
September 2017: Ruský prezident Vladimir Putin so šéfom FIFA Giannim Infantinom s trofejou pre víťaza MS. Autor: ,

Podľa ruského prezidenta Vladimira Putina sú najväčšími favoritmi blížiacich sa majstrovstiev sveta v Rusku reprezentácie Argentíny, Brazílie, Nemecka a Španielska.

Od domáceho výberu veľké veci nečaká, chcel by však od neho vidieť pohľadný futbal a bojovnosť.

„Bohužiaľ musím uznať, že ruská reprezentácia v poslednom období nemá najlepšie výsledky,“ povedal Putin v rozhovore pre čínsku televíziu.

„Ale všetci fanúšikovia a milovníci futbalu v Rusku dúfajú, že budú bojovať až do konca a predvedú príťažlivú hru,“ uviedol na adresu národného tímu, ktorý nevyhral už sedem zápasov.

A koho ruský prezident považuje za adeptov na celkové víťazstvo? „To je ťažká otázka,“ reagoval Putin.

„Sú tu juhoamerické tímy – Argentína a Brazília. Na predchádzajúcich šampionátoch sa darilo Nemecku a aj Španielsko hrá nádherný futbal,“ vyhlásil.

Rusko hostí majstrovstvá sveta prvýkrát v histórii. Turnaj odštartuje budúci týždeň vo štvrtok zápasom domáceho výberu so Saudskou Arábiou. Potom sa tím trénera Stanislava Čerčesova stretne s Egyptom a Uruguajom. Finále je na programe 15. júla v Moskve.

#Vladimir Putin #španielski futbalisti #ruskí futbalisti #nemeckí futbalisti #brazílski futbalisti #argentínski futbalisti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
24,99
Perla Ruža Color

Perla Ruža Color

34,99
Rozeta

Rozeta

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk