Verí, že sa vráti vo forme. Neymara čaká o mesiac posledná kontrola

18.04.2018 11:45

Hviezdny brazílsky futbalista Neymar si pochvaľuje, že liečba operovanej nohy prebieha bez najmenšej komplikácie.

Neymar na tlačovej konferencii v Sao Paule.
Neymar na tlačovej konferencii v Sao Paule. Autor: SITA/AP, Andre Penner

Dvadsaťšesťročný útočník Paríža St. Germain presne o mesiac absolvuje poslednú kontrolu a potom začne naplno s tréningom. Je presvedčený, že na svetovom šampionáte v Rusku o mesiac neskôr bude v skvelej forme.

„Posledná prehliadka ma čaká 17. mája a potom budem pripravený hrať. Minulý týždeň som bol na kontrole a všetko je bezchybné, vyvíja sa to dobre. Takže dúfam, že to tak bude pokračovať,“ povedal Neymar na tlačovej konferencii v Sau Paulo.

Najdrahší futbalista histórie sa podrobil operácii na začiatku marca po tom, čo sa zranil v zápase s Marseille. Utrpel zlomeninu priehlavkovej kostičky a mal vyvrtnutý členok.

Neymar s barlami na tlačovej konferencii v Sao...
Neymar s barlami na tlačovej konferencii v Sao Paule. Autor: SITA/AP, Andre Penner

„Liečim sa každý deň a od chvíle, keď začnem trénovať, budem pracovať ešte oveľa tvrdšie, než som kedy pracoval. Na majstrovstvá sveta čakáte štyri roky, je to veľký sen, ktorý sa blíži,“ uviedol Neymar.

Brazília vstúpi do majstrovstiev 17. júna zápasom proti Švajčiarsku. „Samozrejme človek má občas pochybnosti. Ale to je normálne, keď ide o prvú operáciu v kariére,“ povedal Neymar.

„Budem mať dosť času, aby som sa do majstrovstiev dostal do formy. Verím, že sa vrátim v skvelej forme. Bolo to hrozné zraniť sa, ale teraz som viac oddýchnutý. Na všetkom musíte vidieť pozitívne veci,“ dodal Neymar, ktorý dal za PSG pred svojím zranením v tejto sezóne 25 gólov.

#Neymar #MS 2018 vo futbale #brazílski futbalisti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
40,99
Kytica pre pána červené ruže a hypericum

Kytica pre pána červené ruže a hypericum

49,99
Passion krémové ruže

Passion krémové ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk