Lukratívna brigáda. Rusi zaplatia expertovi Mourinhovi takmer 2 milióny eur

07.03.2018 15:30
José Mourinho
Tréner Manchestru United José Mourinho. Autor: ,

Veľmi lukratívnu "letnú brigádu" si vyjednal tréner futbalistov Manchestru United José Mourinho. Portugalský kouč sa dohodol na spolupráci s ruskou televíznou stanicou RT, pre ktorú bude pracovať ako expert počas letných majstrovstvách sveta v Rusku.

Do štúdia má prísť iba štyrikrát a oznamovať svoje postrehy k najzaujímavejším zápasom. Na finále bude k dispozícii cez telefón. Podľa denníka Gazzetta dello Sport zinkasuje 1,8 milióna eur. RT pritom nebude zo šampionátu vysielať priame prenosy zápasov, pretože na ne nezískala práva.

„Teším sa, že navštívim majstrovstvá sveta v Rusku a podelím sa o svoje myšlienky,“ uviedol bývalý tréner Chelsea či Realu Madrid, ktorý je známy svojimi nevšednými výrokmi. Ruskej stanici dal prednosť pred BBC a ďalšou britskou televíziou ITV, ktoré mali takisto záujem o spoluprácu s Mourinhom počas majstrovstiev sve­ta.

Pre Mourinha to nebude prvýkrát, čo si ako expert zarobí na svetovom šampionáte zaujímavú čiastku. V roku 2014 mu spolupráca s Yahoo vyniesla podľa denníka Marca milión eur.

#José Mourinho #MS 2018 vo futbale
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
39,99
Sweet farebné ľalie

Sweet farebné ľalie

89,99
Grande farebné orchidey

Grande farebné orchidey

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk