Ľadová smršť a obrie krúpy v Bruseli. Hráči museli utiecť do šatní

Futbalisti Belgicka v sobotňajšej generálke na MS proti Tunisku utekali pred silným krupobitím. Duel v Bruseli prerušil rozhodca Viktor Kassai v 22. min a v hre sa pokračovalo po trištvrtehodinovej prestávke.

08.06.2014 00:29
Belgicko - Tunisko Foto: ,
Krúpy veľkosti golfových loptičiek prerušili zápas v Bruseli.

Krúpy dosahovali veľkosť golfových loptičiek a rýchlo pokryli celú hraciu plochu. Hráči hviezdneho belgického tímu ako aj ich africký súper vyviazli bez zranení. Domáci vyhrali najtesnejším rozdielom 1:0 gólom Driesa Mertensa z predposlednej minúty.

Argentínčania si poradili so Slovinskom 2:0, okrem Ricarda Alváreza sa dočkala presného zásahu aj najväčšia hviezda výberu trénera Alejandra Sabellu Lionel Messi.