Ešteže Škriniar nezaváhal. Vďaka trom bodom môžeme so Švédmi kalkulovať

Solídny výkon vzadu. Dva pekné góly. Tri dôležité body. Slovenskí futbalisti zvládli debut na majstrovstvách Európy 2020.

15.06.2021 12:07
debata (23)

V pondelok zdolali Poľsko 2:1 a po remíze Španielska so Švédskom 0:0 zostali na čele E-skupiny.

odkaz
euro 2020, odkaz

O tom, aký dojem zanechali vo svojom prvom zápase v Petrohrade sme sa v ďalšej relácii Fair Play rozprávali s futbalovým trénerom Jozefom Barmošom.

"Sú to mimoriadne dôležité tri body. Chlapci to zvládli, veľmi sa teším. Náš úspech bol založený na perfektnej defenzíve.

Verím, že sa naši neuspokoja a v nastúpenom trende budú pokračovať aj ďalej," povedal skúsený odborník pred kamerou TV Pravda.

Šesťdesiatšesťročná legenda Interu Bratislava tvrdí, že nám tesné víťazstvo vďaka gólom Róberta Maka a Milana Škriniara dáva výhodu v porovnaní s ostatnými mužstvami.

"Mak skvostne vyzvŕtal dvoch Poliakov. Škriniar zasa urobil všetko správne. Ešteže nezaváhal, inak by Poliaci jeho gólovú strelu zblokovali.

Výhra nad Poľskom nám umožňuje v zápase so Švédskom trochu kalkulovať. Netvrdím, že je to správny postup, ale pokiaľ nebude v piatkovom súboji so Severanmi možné zvíťaziť, mali by sme sa snažiť neprehrať," doplnil Barmoš.

Vypočujte si reláciu v podcastovej verzii
Podcast si môžete vypočuť aj cez obľúbené aplikácie.

ODCAST

© Autorské práva vyhradené

23 debata chyba
Viac na túto tému: #Fair Play #Jozef Barmoš #ME vo futbale 2020
Flowers