Rozbroje v Reale. Neprihrávaj mu, je proti nám, huckal Benzema

Karim Benzema nebol príliš nadšený z výkonu svojho spoluhráča z Realu Madrid Viníciusa Júniora v utorňajšom zápase B-skupiny Ligy majstrov proti Borussii Mönchengladbach.

28.10.2020 13:21
Karim Benzema v drese Realu. Foto: TASR/AP, Eric Alonso
Španielsko Futbal liga Girona Real Madrid Karim Benzema v drese Realu.

Dôkazom sú slová francúzskeho futbalistu krajanovi Ferlandovi Mendymu v tuneli pred druhým polčasom, keď španielsky tím prehrával 0:1. Útočník si zrejme neuvedomil, že kamery a mikrofóny dnes na hráčov číhajú na každom kroku.

Benzema poradil Mendymu, aby Viníciusovi neprihrával. S videozáznamom prišiel Téléfoot.

„Robí si, čo chce. Braček, nehraj s ním. Prisahám na život mojej mamy, hrá proti nám,“ štval obrancu v rodnom jazyku proti Viníciusovi. Brazílčan pritom stál neďaleko dvojice.

Vinícius sa porúčal z ihriska v 70. minúte, vystriedal ho Eden Hazard. Real si napriek dvojgólovej strate napokon vybojoval remízu 2:2 aj zásluhou Benzemovho gólu v 87. minúte.

Real je s jedným bodom v tabuľke na poslednom mieste, keďže na úvod skupinovej fázy šokujúco podľahol Šachtaru Doneck 2:3.

Viac na túto tému: #Real Madrid #Borussia Mönchengladbach #Karim Benzema #Vinícius Junior