Ticho pred búrkou. V Ríme čakajú 5-tisíc fans Liverpoolu, tisíc vandalov

27.04.2018 10:58
Liverpool, fanúšikovia
Fanúšikovia Liverpoolu po zápase proti AS Rím. Autor: ,

V Ríme očakávajú príchod okolo 5000 anglických futbalových fanúšikov v súvislosti s odvetným stretnutím semifinále Ligy majstrov 2017/2018 medzi domácim AS a FC Liverpool.

Zhruba tisícka Britov pritom môže byť nebezpečná. „The Reds“ v úvodnom utorňajšom zápase triumfovali na domácej pôde 5:2. Odveta sa uskutoční v stredu od 20.45 h SELČ na Olympijskom štadióne v Ríme.

Pred zápasom v Liverpoole došlo k viacerým výtržnostiam a stretom fanúšikov oboch táborov. Jeden z priaznivcov FC Liverpool, skončil v nemocnici v kritickom stave po útoku mladíkov z Ríma. Taliani sa teraz obávajú pomsty a preto plánujú posilniť bezpečnostné zložky. Zástupcovia rímskej i liverpoolskej polície majú na programe spoločné stretnutie, na ktorom naplánujú opatrenia smerom k bezpečnému príchodu Liverpoolčanov do Ríma i samotnému zápasu.

Na poriadok v hlavnom meste Talianska bude dozerať vyše 1000 policajtov. Fanúšikom hostí odporúčajú, aby sa vyhli určitým nebezpečným oblastiam. Informácie uverejnil portál football-italia.net.

#AS Rím #FC Liverpool
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
39,99
Flower box biela kocka "L" farebné kvety

Flower box biela kocka "L" farebné kvety

73,99
Srdce červené ruže valentín

Srdce červené ruže valentín

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk