Ibrahimovič nesie prehru ťažko, kritizoval Blanca za taktiku

Futbalový útočník Paríža Saint-Germain Zlatan Ibrahimovič po utorkovej nevydarenej odvete štvrťfinále Ligy majstrov na ihrisku Manchestru City kritizoval svojho trénera Laurenta Blanca.

13.04.2016 12:30
Zlatan Ibrahimovič Foto: ,
Ani hviezdny útočník Zlatan Ibrahimovič neodvrátil prehru Paríža St. Germain.

Tridsaťštyriročnému švédskemu bombardérovi sa nepáčilo, že kouč sa rozhodol hrať systémom na troch obrancov. V defenzíve operovali Serge Aurier, Thiago Silva a Marquinhos. Nová taktika Parížanom nesedela a po prestávke sa vrátili k starému štýlu na štyroch obrancov.

Ani to im však nepomohlo a prehrou 0:1 (prvý zápas 2:2) sa rozplynul ich sen získať „ušatú“ trofej. „V prvom polčase sme hrali systémom, ktorý sme nikdy nevyskúšali. Išlo to tak, ako to išlo,“ povedal pre Canal+ Ibrahimovič, ktorému v nabitej vitríne úspechov stále chýba triumf v Lige majstrov.

Viac na túto tému: #PSG #Zlatan Ibrahimovič #Laurent Blanc