K poltuctu Real Madrid (obhajca prvenstva), Borussia Dortmund, Bayern Mníchov, Paríž Saint-Germain, FC Barcelona a FC Porto pribudli v utorok večer aj FC Chelsea a Šachtar Doneck.
Hráči FC Chelsea si definitívu prvého miesta v G-skupine a tým aj účasti v jarnej „vyraďovačke“ vybojovali jednoznačným víťazstvom 5:0 v Gelsenkirchene nad domácim Schalke 04. Už po polhodine hry bolo 2:0 pre hostí a zverenci trénera Josého Mourinha ešte zveľadili svoj triumf. O postupe Šachtaru rozhodol už podvečerný súboj v H-skupine, v ktorom bieloruský BATE Borisov podľahol lídrovi poradia „háčka“ portugalskému FC Porto 0:3 a tým posunul ukrajinský tím do osemfinále. Doneck vo večernom dueli prehral v Ľvove s Athleticom Bilbao 0:1, ale na postupe Šachtaru to nič nemení. Druhý duel tejto skupiny Sporting Lisabon – NK Maribor sa „oneskoril“, dôvodom boli problémy s osvetlením na štadióne Josého Alvaladeho v portugalskej metropole. Sporting napokon zvíťazil 3:1.
V utorkovom osemzápasovom itinerári zaujali najmä hetriky dvoch argentínskych reprezentantov Sergia Agüera (Manchester City) a Lionela Messiho (FC Barcelona), druhý menovaný so 74 presnými zásahmi osamel na čele poradia v počte gólov v Lige majstrov (LM) a Európskom pohári majstrov (EPM). Dvadsaťsedemročný rodák z Rosaria sa výraznejšie odpútal od španielskej zakončovateľskej legendy Raúla, ktorý dosiahol v najprestížnejšej súťaži „starého kontinentu“ 71 gólov. Messi skóroval v 38., 58. a 87. min zápasu F-skupiny v Nikózii proti domácemu APOEL-u (konečný výsledok 4:0), na 74 gólov potrebovala barcelonská hviezda 91 zápasov. Messi sa zároveň vyrovnal Raúlovi v ďalšej štatistike: obaja skórovali proti klubom zo šestnástich krajín. Na treťom mieste medzi kanoniermi je Cristiano Ronaldo, portugalský ostrostrelec dosiahol v kontinentálnom pohári číslo jeden zatiaľ 70 gólov.
Dramatické rozuzlenie ponúka E-skupina. Istý účastník osemfinále LM i líder skupiny Bayern Mníchov utrpel vôbec prvú prehru v súťažnom dueli v ročníku 2014/2015, o ktorú sa postaral Manchester City. Úradujúci anglický majster sa presadil na Etihad Stadium zásluhou hetriku spomenutého Agüera, ktorý v záverečnej päťminútovkej otočil dvoma gólmi nepriaznivý stav.
Manchester má pred derniérou päť bodov v tabuľke, rovnako ako ďalšie dva tímy tejto skupiny – AS Rím a CSKA Moskva. V prázdnej Chimki aréne (pre rasistické správanie fanúšikov CSKA sa hralo bez divákov, pozn.) sa ich duel skončil v utorok podvečer nerozhodne 1:1. Hráčov z „večného mesta“ nasmeroval k trom bodom v 43. min legendárny Francesco Totti, ktorý sa vo veku 38 rokov a 59 dní stal najstarším strelcom gólu v histórii európskych pohárov. Bod pre CSKA vydoloval v nadstavenom čase obranca Vasilij Berezuckij.
V F-skupine potvrdili dominanciu už istí postupujúci do osemfinále. Paríž Saint-Germain si poradil s Ajaxom Amsterdam 3:1 najmä zásluhou dvoch presných zásahov Edinsona Cavaniho a FC Barcelona s výnimočným Messim rozdrvila APOEL Nikózia na cyperskej pôde 4:0. Hráči PSG majú pred tímom z Camp Nou pred záverečným 6. kolom „efka“ jednobodový náskok.
E-skupina:
CSKA Moskva (Rus.) – AS Rím (Tal.) 1:1 (0:1)
- Góly: 90.+ V. Berezuckij – 43. Totti, ŽK: 38. Dzagojev, 42. V. Berezuckij, 84. Ščennikov (všetci CSKA), rozhodoval: Brych (Nem.)
- CSKA: Akinfejev – Mário Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – Natcho – Cauna (64. G. Milanov), R. Jeremenko, Dzagojev, Musa (81. Z. Tošič) – Doumbia
- AS Rím: De Sanctis – Florenzi, Manolas, Astori, Holebas – S. Keita, De Rossi, Nainggolan (83. Strootman) – Gervinho (77. Iturbe), Totti, Ljajič (87. Pjanič)
Manchester City (Ang.) – Bayern Mníchov (Nem.) 3:2 (1:2)
- Góly: 22., 85. a 90. Agüero (prvý z pok. kopu) – 40. Xabi Alonso, 45. Lewandowski, ŽK: 60. Clichy, 90. Agüero – 78. Neuer, ČK: 20. Benatia (Bayern), rozhodoval: Královec (ČR)
- Manchester City: Hart – Sagna (68. Zabaleta), Kompany, Mangala, Clichy – J. Navas, Fernando, Milner (66. Jovetič), Nasri – Lampard – Agüero (90. Demichelis)
- Bayern: Neuer – Rafinha, Benatia, J. Boateng, Bernat – Höjbjerg, Xabi Alonso, Rode (25. Dante) – Robben, F. Ribéry (81. Schweinsteiger) – Lewandowski (84. X. Shaqiri)
F-skupina:
Paríž Saint-Germain (Fr.) – Ajax Amsterdam (Hol.) 3:1 (1:0)
- Góly: 3. a 83. Cavani, 78. Ibrahimovič – 67. Klaassen, ŽK: 38. Ibrahimovič – 18. Klaassen, rozhodoval: Jug (Slovin.)
- Paríž SG: Sirigu – Van der Wiel, Marquinhos, David Luiz, Maxwell – Pastore, Rabiot (75. Chantôme), Matuidi – Cavani, Ibrahimovič (86. Digne), Lavezzi (68. Lucas Moura)
- Ajax: Cilessen – Van Rhijn, Van Der Hoorn, Denswil, Boilesen (10. Viergever) – Schöne, Klaassen, Serero (69. Zimling), L. Andersen, Kishna – Milik
APOEL Nikózia (Cyp.) – FC Barcelona (Šp.) 0:4 (0:2)
- Góly: 38., 58. a 87. Messi, 27. L. Suárez, ŽK: 31. Carlao, 54. Joao Guilherme – 33. Dani Alves, 35. Rafinha, ČK: 84. Joao Guilherme po 2. ŽK – 70. Rafinha po 2. ŽK, rozhodoval: Rocchi (Tal.)
- APOEL: Pardo – Mário Sérgio, Joao Guilherme, Carlao, Antoniades – Tiago Gomes, Nuno Morais, Vinícius (74. Djebbour), Aloneftis (46. Efrem) – Gustavo Manduca (63. De Vincenti), Sheridan
- Barcelona: Ter Stegen – Dani Alves, Bartra, Piqué, Jordi Alba (62. Adriano Correia) – Rakitič (62. Xavi Hernández), Mascherano, Rafinha – L. Suárez (77. Busquets), Messi, Pedro Rodríguez
G-skupina:
Schalke 04 Gelsenkirchen (Nem.) – FC Chelsea (Angl.) 0:5 (0:3)
- Góly: 2. Terry, 29. Willian, 44. Kirchhoff (vlastný), 76. D. Drogba, 78. Ramires, ŽK: 18. Höger (Schalke), rozhodoval: Eriksson (Švéd.)
- Schalke: Fährmann – Učida, Höwedes, Felipe Santana, Aogo – Höger, Neustädter, Kirchhoff (46. Clemens), Choupo-Moting – K.-P. Boateng (63. M. Meyer) – Huntelaar
- Chelsea: Courtois – Ivanovič, Terry, G. Cahill, Azpilicueta – N. Matič – Willian, Fábregas (79. Schürrle), Oscar (75. Ramires), E. Hazard – Diego Costa (66. D. Drogba)
Sporting Lisabon (Portug.) – NK Maribor (Slovin.) 3:1 (2:1)
- Góly: 10. C. Mané, 35. Nani, 65. Slimani – 42. Jefferson (vlastný), ŽK: 61. Cédric Soares – 40. Marcos Tavares, 49. Stojanovič, 61. Arghus, rozhodoval: Thomson (Škót.)
- Sporting: Rui Patrício – Cédric Soares, Maurício, Paulo Oliveira, Jefferson – Joao Mário (82. A. Martins), W. Carvalho, Adrien Silva – C. Mané (66. A. Carrillo), Slimani (75. Montero), Nani
- Maribor: J. Handanovič – Stojanovič, Rajčevič, Arghus, Mejač – Vršič (46. Ibraimi), Mertelj, Ž. Filipovič, Sallalich (69. Bohar) – Marcos Tavares, L. Zahovič (76. Mendy)
H-skupina:
BATE Borisov (Biel.) – FC Porto (Portug.) 0:3 (0:0)
- Góly: 56. Herrera, 65. Jackson Martínez, 89. Tello, ŽK: 41. Gajdučik, 45. Olechnovič, 61. Jablonskij – 10. Marcano, rozhodoval: Haţegan (Rum.)
- BATE: Černik – Olechnovič, Gajdučik, Tubič, Mladenovič (72. Alexievič) – Gordejčuk, A. Voloďko, Jablonskij, M. Voloďko – Karnickij (67. Baga) – Rodionov (75. Signevič)
- Porto: Fabiano – Danilo, Marcano, Martins Indi, Alex Sandro – H. Herrera, Casemiro, O. Torres – R. Quaresma (71. Tello), Jackson Martínez (90. Quintero), Brahimi (83. Adrián López)
Šachtar Doneck (Ukr.) – Athletic Bilbao (Šp.) 0:1 (0:0)
- Gól: 68. San José, ŽK: 58. Kučer, 74. Luiz Adriano, 85. Srna, 89. Stepanenko – 50. Iturraspe, 63. Gurpegi, 66. San José, 90. U. López, rozhodoval: Clattenburg (Angl.)
- Doneck: Piatov – Srna, Kučer, Rakickij, V. Ševčuk – Douglas Costa (68. Marlos), Fernando (77. Fred Santos), Stepanenko, Taison (71. Bernard) – Alex Teixeira, Luiz Adriano
- Bilbao: Iraizoz – De Marcos, Etxeita (32. Gurpegi), San José, Balenziaga – M. Susaeta (65. Aduriz), Iturraspe, Mikel Rico, Muniain (88. U. López) – Beňat – Viguera
LM
Vyraďovacia fáza Ligy majstrov
Semifinále
FC Barcelona (Šp.) – Bayern Mníchov (Nem.)
Juventus Turín (Tal.) – Real Madrid (Šp.)
Štvrťfinále
Atlético Madrid (Šp.) – Real Madrid (Šp.) 0:0 a 0:1
Juventus Turín (Tal.) – AS Monaco (Fr.) 1:0 a 0:0
Paríž Saint-Germain (Fr.) – FC Barcelona (Šp.) 1:3 a 0:2
FC Porto (Portug.) – Bayern Mníchov (Nem.) 3:1 a 1:6
Osemfinále
Paríž Saint-Germain (Fr.) – FC Chelsea (Angl.) 1:1 a 2:2 pp
Šachtar Doneck (Ukr.) – Bayern Mníchov (Nem.) 0:0 a 0:7
Schalke 04 Gelsenkirchen (Nem.) – Real Madrid (Šp.) 0:2 a 4:3
FC Bazilej (Švaj.) – FC Porto (Portug.) 1:1 a 0:4
Manchester City (Angl.) – FC Barcelona (Šp.) 1:2 a 0:1
Juventus Turín (Tal.) – Borussia Dortmund (Nem.) 2:1 a 3:0
Bayer Leverkusen (Nem.) – Atlético Madrid (Šp.) 1:0 a 0:1 (2:3 pk.)
Arsenal Londýn (Angl.) – AS Monaco (Fr.) 1:3 a 2:0
Skupinová fáza
A-SKUPINA:
Konečná tabuľka A-skupiny: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Atlético |
6 |
4 |
1 |
1 |
14:3 |
13 |
2. |
Juventus |
6 |
3 |
1 |
2 |
7:4 |
10 |
3. |
Olympiakos |
6 |
3 |
0 |
3 |
10:13 |
9 |
4. |
Malmö |
6 |
1 |
0 |
5 |
4:15 |
3 |
6. kolo
Juventus Turín (Tal.) – Atlético Madrid (Šp.) 0:0
Olympiakos Pireus (Gréc.) – Malmö FF (Švéd.) 4:2 (1:0)
5. kolo
Atlético Madrid (Šp.) – Olympiakos Pireus (Gréc.) 4:0 (2:0)
Malmö FF (Švéd.) – Juventus Turín (Tal.) 0:2 (0:0)
4. kolo
Malmö FF (Švéd.) – Atlético Madrid (Šp.) 0:2 (0:1)
Juventus Turín (Tal.) – Olympiakos Pireus (Gréc.) 3:2 (1:1)
3. kolo
Atlético Madrid (Šp.) – Malmö FF (Švéd.) 5:0 (0:0)
Olympiakos Pireus (Gréc.) – Juventus Turín (Tal.) 1:0 (1:0)
2. kolo
Atlético Madrid (Šp.) – Juventus Turín (Tal.) 1:0 (0:0)
Malmö FF (Švéd.) – Olympiakos Pireus (Gréc.) 2:0 (1:0)
1. kolo
Olympiakos Pireus (Gréc.) – Atlético Madrid (Šp.) 3:2 (2:1)
Juventus Turín (Tal.) – Malmö FF (Švéd.) 2:0 (0:0)
B-SKUPINA:
Konečná tabuľka B-skupiny: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Real Madrid |
6 |
6 |
0 |
0 |
16:2 |
18 |
2. |
Bazilej |
6 |
2 |
1 |
3 |
7:8 |
7 |
3. |
Liverpool |
6 |
1 |
2 |
3 |
5:9 |
5 |
4. |
Razgrad |
6 |
1 |
1 |
4 |
5:14 |
4 |
6. kolo
FC Liverpool (Angl.) – FC Bazilej (Švaj.) 1:1 (0:1)
Real Madrid (Šp.) – Ludogorec Razgrad (Bul.) 4:0 (2:0)
5. kolo
Ludogorec Razgrad (Bul.) – FC Liverpool (Angl.) 2:2 (1:2)
FC Bazilej (Švaj.) – Real Madrid (Šp.) 0:1 (0:1)
4. kolo
FC Bazilej (Švaj.) – Ludogorec Razgrad (Bul.) 4:0 (2:0)
Real Madrid (Šp.) – FC Liverpool (Angl.) 1:0 (1:0)
3. kolo
Ludogorec Razgrad (Bul.) – FC Bazilej (Švaj.) 1:0 (0:0)
FC Liverpool (Angl.) – Real Madrid (Šp.) 0:3 (0:3)
2. kolo
FC Bazilej (Švaj.) – FC Liverpool (Angl.) 1:0 (0:0)
Ludogorec Razgrad (Bul.) – Real Madrid (Šp.) 1:2 (1:1)
1. kolo
FC Liverpool (Angl.) – Ludogorec Razgrad (Bul.) 2:1 (0:0)
Real Madrid (Šp.) – FC Bazilej (Švaj.) 5:1 (4:1)
C-SKUPINA:
Konečná tabuľka C-skupiny: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
AS Monaco |
6 |
3 |
2 |
1 |
4:1 |
11 |
2. |
Leverkusen |
6 |
3 |
1 |
2 |
7:4 |
10 |
3. |
Petrohrad |
6 |
2 |
1 |
3 |
4:6 |
7 |
4. |
Benfica |
6 |
1 |
2 |
3 |
2:6 |
5 |
6. kolo
AS Monaco (Fr.) – Zenit Petrohrad (Rus.) 2:0 (0:0)
Benfica Lisabon (Portug.) – Bayer Leverkusen (Nem.) 0:0
5. kolo
Zenit Petrohrad (Rus.) – Benfica Lisabon (Portug.) 1:0 (0:0)
Bayer Leverkusen (Nem.) – AS Monaco (Fr.) 0:1 (0:0)
4. kolo
Zenit Petrohrad (Rus.) – Bayer Leverkusen (Nem.) 1:2 (0:0)
Benfica Lisabon (Portug.) – AS Monaco (Fr.) 1:0 (0:0)
3. kolo
Bayer Leverkusen (Nem.) – Zenit Petrohrad (Rus.) 2:0 (0:0)
AS Monaco (Fr.) – Benfica Lisabon (Portug.) 0:0
2. kolo
Bayer Leverkusen (Nem.) – Benfica Lisabon (Portug.) 3:1 (2:0)
Zenit Petrohrad (Rus.) – AS Monaco (Fr.) 0:0
1. kolo
AS Monaco (Fr.) – Bayer Leverkusen (Nem.) 1:0 (0:0)
Benfica Lisabon (Portug.) – Zenit Petrohrad (Rus.) 0:2 (0:2)
D-SKUPINA:
Konečná tabuľka D-skupiny: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Dortmund |
6 |
4 |
1 |
1 |
14:4 |
13 |
2. |
Arsenal |
6 |
4 |
1 |
1 |
15:8 |
13 |
3. |
Anderlecht |
6 |
1 |
3 |
2 |
8:10 |
6 |
4. |
Galatasaray |
6 |
0 |
1 |
5 |
4:19 |
1 |
6. kolo
Galatasaray Istanbul (Tur.) – Arsenal Londýn (Angl.) 1:4 (0:3)
Borussia Dortmund (Nem.) – Anderlecht Brusel (Belg.) 1:1 (0:0)
5. kolo
Anderlecht Brusel (Belg.) – Galatasaray Istanbul (Tur.) 2:0 (1:0)
Arsenal Londýn (Angl.) – Borussia Dortmund (Nem.) 2:0 (1:0)
4. kolo
Arsenal Londýn (Angl.) – Anderlecht Brusel (Belg.) 3:3 (2:0)
Borussia Dortmund (Nem.) – Galatasaray Istanbul (Tur.) 4:1 (1:0)
3. kolo
Anderlecht Brusel (Belg.) – Arsenal Londýn (Angl.) 1:2 (0:0)
Galatasaray Istanbul (Tur.) – Borussia Dortmund (Nem.) 0:4 (0:3)
2. kolo
Arsenal Londýn (Angl.) – Galatasaray Istanbul (Tur.) 4:1 (3:0)
Anderlecht Brusel (Belg.) – Borussia Dortmund (Nem.) 0:3 (0:1)
1. kolo
Galatasaray Istanbul (Tur.) – Anderlecht Brusel (Belg.) 1:1 (0:0)
Borussia Dortmund (Nem.) – Arsenal Londýn (Angl.) 2:0 (1:0)
E-skupina:
Tabuľka E-skupiny: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Bayern Mníchov |
6 |
5 |
0 |
1 |
16:4 |
15 |
2. |
Manchester City |
6 |
2 |
2 |
2 |
9:8 |
8 |
3. |
AS Rím |
6 |
1 |
2 |
3 |
8:14 |
5 |
4. |
CSKA Moskva |
6 |
1 |
2 |
3 |
6:13 |
5 |
6. kolo
Bayern Mníchov (Nem.) – CSKA Moskva (Rus.) 3:0 (2:0)
AS Rím (Tal.) – Manchester City (Angl.) 0:2 (0:0)
5. kolo
CSKA Moskva (Rus.) – AS Rím (Tal.) 1:1 (0:1)
Manchester City (Ang.) – Bayern Mníchov (Nem.) 3:2 (1:2)
4. kolo
Manchester City (Angl.) – CSKA Moskva (Rus.) 1:2 (1:2)
Bayern Mníchov (Nem.) – AS Rím (Tal.) 2:0 (1:0)
3. kolo
CSKA Moskva (Rus.) – Manchester City (Angl.) 2:2
AS Rím (Tal.) – Bayern Mníchov (Nem.) 1:7 (0:5)
2. kolo
Manchester City (Angl.) – AS Rím (Tal.) 1:1 (1:1)
CSKA Moskva (Rus.) – Bayern Mníchov (Nem.) 0:1 (0:1)
1. kolo
AS Rím (Tal.) – CSKA Moskva (Rus.) 5:1 (4:0)
Bayern Mníchov (Nem.) – Manchester City (Angl.) 1:0 (0:0)
F-skupina:
Tabuľka F-skupiny: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
FC Barcelona |
6 |
5 |
0 |
1 |
15:5 |
15 |
2. |
Paríž St. Germain |
6 |
4 |
1 |
1 |
10:7 |
13 |
3. |
Ajax Amsterdam |
6 |
1 |
2 |
3 |
8:10 |
5 |
4. |
APOEL Nikózia |
6 |
0 |
1 |
5 |
1:12 |
1 |
6. kolo
FC Barcelona (Šp.) – Paríž Saint-Germain (Fr.)
Ajax Amsterdam (Hol.) – APOEL Nikózia (Cyp.)
5. kolo
Paríž Saint-Germain (Fr.) – Ajax Amsterdam (Hol.) 3:1 (1:0)
APOEL Nikózia (Cyp.) – FC Barcelona (Šp.) 0:4 (0:2)
4. kolo
Paríž Saint-Germain (Fr.) – APOEL Nikózia (Cyp.) 1:0 (1:0)
Ajax Amsterdam (Hol.) – FC Barcelona (Šp.) 0:2 (0:1)
3. kolo
APOEL Nikózia (Cyp.) – Paríž Saint-Germain (Fr.) 0:1 (0:0)
FC Barcelona (Šp.) – Ajax Amsterdam (Hol.) 3:1 (2:0)
2. kolo
Paríž Saint-Germain (Fr.) – FC Barcelona (Šp.) 3:2 (2:1)
APOEL Nikózia (Cyp.) – Ajax Amsterdam (Hol.) 1:1 (1:1)
1. kolo
FC Barcelona (Šp.) – Paríž Saint-Germain (Fr.) 3:1 (1:0)
Ajax Amsterdam (Hol.) – APOEL Nikózia (Cyp.) 4:0 (2:0)
G-skupina:
Tabuľka G-skupiny: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
Chelsea |
6 |
4 |
2 |
0 |
17:3 |
14 |
2. |
Schalke |
6 |
2 |
2 |
2 |
9:14 |
8 |
3. |
Sporting |
6 |
2 |
1 |
3 |
12:12 |
7 |
4. |
Maribor |
6 |
0 |
3 |
3 |
4:13 |
3 |
6. kolo
FC Chelsea (Angl.) – Sporting Lisabon (Portug.) 3:1 (1:1)
NK Maribor (Slovin.) – Schalke 04 Gelsenkirchen (Nem.) 0:1 (0:0)
5. kolo
Schalke 04 Gelsenkirchen (Nem.) – FC Chelsea (Angl.) 0:5 (0:3)
Sporting Lisabon (Portug.) – NK Maribor (Slovin.) 3:1 (2:1)
4. kolo
Sporting Lisabon (Portug.) – Schalke 04 Gelsenkirchen (Nem.) 4:2 (1:1)
NK Maribor (Slovin.) – FC Chelsea (Angl.) 1:1 (0:0)
3. kolo
Schalke 04 Gelsenkirchen (Nem.) – Sporting Lisabon (Portug.) 4:3 (1:1)
FC Chelsea (Angl.) – NK Maribor (Slovin.) 6:0 (3:0)
2. kolo
Sporting Lisabon (Portug.) – FC Chelsea (Angl.) 0:1 (0:1)
Schalke 04 Gelsenkirchen (Nem.) – NK Maribor (Slovin.) 1:1 (0:1)
1. kolo
FC Chelsea (Angl.) – Schalke 04 Gelsenkirchen (Nem.) 1:1 (1:0)
NK Maribor (Slovin.) – Sporting Lisabon (Portug.) 1:1 (0:0)
H-skupina:
Tabuľka H-skupiny: |
|
|
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
1. |
FC Porto |
6 |
4 |
2 |
0 |
16:4 |
14 |
2. |
Šachtar Doneck |
6 |
2 |
3 |
1 |
15:4 |
9 |
3. |
Bilbao |
6 |
2 |
1 |
3 |
5:6 |
7 |
4. |
BATE Borisov |
6 |
1 |
0 |
5 |
2:24 |
3 |
6. kolo
FC Porto (Portug.) – Šachtar Doneck (Ukr.) 1:1 (1:1)
Athletic Bilbao (Šp.) – BATE Borisov (Biel.) 2:0 (1:0)
5. kolo
BATE Borisov (Biel.) – FC Porto (Portug.) 0:3 (0:0)
Šachtar Doneck (Ukr.) – Athletic Bilbao (Šp.) 0:1 (0:0)
4. kolo
Šachtar Doneck (Ukr.) – BATE Borisov (Biel.) 5:0 (1:0)
Athletic Bilbao (Šp.) – FC Porto (Portug.) 0:2 (0:0)
3. kolo
BATE Borisov (Biel.) – Šachtar Doneck (Ukr.) 0:7 (0:6)
FC Porto (Portug.) – Athletic Bilbao (Šp.) 2:1 (1:0)
2. kolo
Šachtar Doneck (Ukr.) – FC Porto (Portug.) 2:2 (0:0)
BATE Borisov (Biel.) – Athletic Bilbao (Šp.) 2:1 (2:1)
1. kolo
FC Porto (Portug.) – BATE Borisov (Biel.) 6:0 (3:0)
Athletic Bilbao (Šp.) – Šachtar Doneck (Ukr.) 0:0
Baráž
Red Bull Salzburg (Rak.) – Malmö FF (Švéd.) 2:1, 0:3
Steaua Bukurešť (Rum.) – Ludogorec Razgrad (Bul.) 1:0, 0:1 – pok. kopy 7:8
NK Maribor (Slovin.) – Celtic Glasgow (Škót.) 1:1, 1:0
BK Aalborg (Dán.) – APOEL Nikózia (Cyp.) 1:1, 0:4
ŠK Slovan Bratislava (SR) – BATE Borisov (Biel.) 1:1, 0:3
Besiktas Istanbul (Tur.) – Arsenal Londýn (Angl.) 0:0, 0:1
FC Kodaň (Dán.) – Bayer Leverkusen (Nem.) 2:3, 0:4
SSC Neapol (Tal.) – Athletic Bilbao (Šp.) 1:1, 1:3
Standard Liége (Belg.) – Zenit Petrohrad (Rus.) 0:1, 0:3
OSC Lille (Fr.) – FC Porto (Portug.) 0:1, 0:2
3. predkolo LM
FC Šeriff Tiraspoľ (Mold.) – ŠK Slovan Bratislava (SR) 0:0, 1:2
Zenit Petrohrad (Rus.) – AEL Limassol (Cyp.) 3:0, 0:1
Malmö FF (Švéd.) – Sparta Praha (ČR) 2:0, 2:4
Besiktas Istanbul (Tur.) – Feyenoord Rotterdam (Hol.) 3:1, 2:1
Celtic Glasgow (Škót.) – Legia Varšava (Poľ.) 0:2, 1:4
APOEL Nikózia (Cyp.) – HJK Helsinki (Fín.) 2:0, 2:2
Steaua Bukurešť (Rum.) – FK Aktobe (Kaz.) 2:1, 2:2
FC Kodaň (Dán.) – Dnipro Dnipropetrovsk (Ukr.) 2:0, 0:0
Red Bull Salzburg (Rak.) – FK Karabach (Azer.) 2:0, 1:2
Partizan Belehrad (Srb.) – Ludogorec Razgrad (Bul.) 2:2, 0:0
Dinamo Záhreb (Chor.) – BK Aalborg (Dán.) 0:2, 1:0
2. predkolo LM
The New Saints (Wales) – ŠK Slovan Bratislava (SR) 0:1, 0:2
Sutjeska Nikšič (Č. Hora) – Šeriff Tiraspoľ (Mold.) 0:3, 0:2
Levadia Tallinn (Est.) – Sparta Praha (ČR) 1:1, 0:7
F91 Dudelange (Lux.) – Ludogorec Razgrad (Bul.) 1:1, 0:4
FK Karabach (Azer.) – FC Valletta (Malta) 4:0, 1:0
Maccabi Tel Aviv (Izr.) – FC Santa Coloma (Andorra) 2:0, 1:0
HB Tórshavn (Faer. ostr.) – Partizan Belehrad (Srb.) 1:3, 0:3
Skenderbeu Korce (Alb.) – BATE Borisov (Biel.) 1:1, 0:0
Žalgiris Vilnius (Lit.) – Dinamo Záhreb (Chor.) 0:2, 0:2
VSC Debrecín (Maď.) – FC Cliftonville (Sev. Ír.) 2:0, 0:0
Celtic Glasgow (Škót.) – KR Reykjavík (Isl.) 4:0, 1:0
1. predkolo LM
FC Banants (Arm.) – FC Santa Coloma (Andorra) 3:2, 0:1
Levadia Tallinn (Est.) – SP La Fiorita (S. Mar.) 7:0, 1:0
HB Tórshavn (Faer. ostr.) – Lincoln Red Imps (Gibr.) 5:2, 1:1