Zdeno Štrba sa vracia do Žiliny

27.12.2010 19:35
futbalisti odlet 2
Zdeno Štrba. Autor:

Úradujúci slovenský futbalový majster a líder tabuľky po jesennej časti corgoňligovej sezóny 2010/2011 MŠK Žilina získal do svojich radov cennú posilu - Zdena Štrbu, ktorý sa do klubu spod Dubňa vracia po osemnástich mesiacoch. Tridsaťštyriročný skúsený defenzívny stredopoliar a účastník majstrovstiev sveta v JAR sa s vedením žilinského klubu dohodol v pondelok popoludní na 1,5-ročnej zmluve. Informoval PR manažér MŠK Žilina Roman Grešo.

Ako je známe, v polovici decembra Zd. Štrba ukončil z rodinných dôvodov spoluprácu v gréckom tíme Škoda Xanthi, kde bol od leta 2009.

„Na oboch stranách bol záujem, aby sa naše cesty opäť spojili a ja som rád, že to takto dopadlo a podpísali sme zmluvu. Budem doma a v tíme, ktorý má len tie najvyššie ambície. Pre mňa bude toto pôsobenie v Žiline výzvou. Chcem získať ďalší titul. Viem, že chalani si zahrali na jeseň v skupinovej fáze Ligy majstrov, čo sa mne nepodarilo. Takže by som bol rád, aby to MŠK Žilina zažila znovu a aj so mnou,“ cituje slová Zdena Štrbu internetová stránka žilinského klubu.

Do žilinského kádra sa po skončení hosťovania v FC Petržalka 1898 vracia aj stredný obranca Prince Ofori. Rovnako ako Zdeno Štrba aj on sa zapojí od začiatku januára do zimnej prípravy klubu spod Dubňa.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
29,99
Orchidea  ružová  na vysoko

Orchidea ružová na vysoko

29,99
Perla farebné ruže

Perla farebné ruže

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk