Senzácia v pohári. Druholigista zaskočil špičkového prvoligistu

Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda prekvapujúco prehrali v utorňajšom stretnutí 4. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu na ihrisku FK Humenné 1:2.

18.10.2022 17:13
Dunajská Streda, smútok Foto: ,
Sklamaní futbalisti Dunajskej Stredy. Ilustračná snímka.

Domáci druholigový tím prehrával v zápase 0:1, no v druhom polčase za 17 minút strelil dva góly a vyradil tretie mužstvo priebežnej tabuľky vo Fortuna lige.

MFK Dukla Banská Bystrica a MFK Tatran Liptovský Mikuláš postúpili do osemfinále, keď uspeli na ihriskách Kežmarku a Pohronia zhodne 1:0.

Juraj Kucka. Čítajte viac Slovan spasil hlavou Kucka. Trnava nečakane padla v Podbrezovej

Z postupu sa tešia aj futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, keď vyhrali v Považskej Bystrici 8:7 v jedenástkovom rozstrele po remíze 2:2 v riadnom hracom čase.

Slovnaft Cup – 4. kolo:

MŠK Považská Bystrica – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 2:2 (0:0) – 7:8 v rozstrele z 11 m
FK Pohronie – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:1 (0:1)
1. MFK Kežmarok – MFK Dukla Banská Bystrica 0:1 (0:1)
FK Humenné – FC DAC 1904 Dunajská Streda 2:1 (0:1)

Viac na túto tému: #Slovenský pohár #DAC Dunajská Streda #FK Humenné