Kmotrík oznámil novú posilu. Do Slovana prichádza Weiss

, 16.02.2020 20:45

Aj keď sme dnes síce nevyhrali, tak mám pre vás dobrú správu. Aj Vlado už je... a nasleduje belasé srdce.

Vladimír Weiss ml.
Vladimír Weiss ml. Autor: Pravda, Ivan Majerský

Takýmto spôsobom oznámil viceprezident Slovana Bratislava Ivan Kmotrík ml. v nedeľu večer novú posilu lídra futbalovej Fortuna ligy. Rovnakú informáciu zdieľal na svojom instagrame aj úradujúci majster.

Z príspevku na sociálnej sieti vyplýva, že novou akvizíciou klubu z hlavného mesta sa stane Vladimír Weiss mladší. Krídelník s reprezentačnými skúsenosťami naposledy hral v Katare za klub Al-Gharafa, odkiaľ odišiel vlani v decembri.

"Dnes sa Vlado stal naším hráčom. Zatiaľ nie je jasné, kedy nastúpi, pretože potrebuje dohnať kondičné a zdravotné resty,“ povedal pre Kmotrík pre cas.sk a dodal:

"Od jeho doterajšieho zamestnávateľa sme si vyžiadali potrebnú dokumentáciu na jeho registráciu. Tešíme sa na jeho debut v belasom drese.“

Tridsaťročný Weiss odohral za Gharafu celkovo 62 zápasov a strelil 27 gólov. V tomto ročníku nastúpil päťkrát ako striedajúci hráč. Weiss strávil v Katare dovedna šesť rokov.

Predtým pôsobil v Olympiakose Pireus, Espanyole Barcelona, Pescare, Glasgowe Rangers či Boltone a Manchestri City. V drese slovenskej reprezentácie štartoval na MS 2010 v JAR i na EURO 2016 vo Francúzsku.

#Vladimír Weiss ml. #ŠK Slovan Bratislava
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku