VIDEO: Hrajú na ňom svetové hviezdy. Slovan má nový trávnik

25.06.2019 14:03

Nie je to tak dávno, čo sa vo futbalovom Slovane Bratislava tešili z nového trávnatého koberca. Uplynulo osem mesiacov a pod nohami Šporara, Mohu či Čavriča sa objavil nový podklad.

VIDEO: Pozrite si vo videu dodávateľskej firmy Richter Rasen, ako na Tehelnom poli prebiehajú práce pri pokladaní novej trávnatej plochy.

Na Tehelnom poli sa už zelená nový trávnik. Pre zverencov Martina Ševelu ho zabezpečila firma zo Závodu, ktorá dodáva svoj produkt do viacerých kútov Európy.

„Výmena trávnika bola vopred plánovaná vzhľadom na vyťaženie počas futbalovej sezóny i dva koncerty, ktoré sa uskutočnili na novom štadióne,“ informuje oficiálna stránka Slovana.

Pohľad
		na nový štadión na Tehelnom poli
		v...
Fanúšikovia na tribúne na novom štadióne
		na...
+12Nový futbalový
		štadión na Tehelnom poli
		pred...

Slovanisti otestujú trávnik už o niekoľko dní. Počas najbližšej nedele privítajú v prestížnom prípravnom zápase českého majstra – Slaviu Praha.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Slavia Praha #ŠK Slovan Bratislava #trávnik
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku