Trnavský Spartak by mali prevziať filmári. Poór: Sme o krok ďalej

03.05.2019 19:54
poór trnava
Matúš Čonka, syn majiteľa FC Spartak Trnava Martin Poór, majiteľ Vladimír Poór a Lukáš Greššák oslavujú víťazstvo v Európskej lige. Autor: ,

Klub z "malého Ríma" viedol štvrťstoročie. V závere éry prišli najväčšie úspechy. A potom nečakaný koniec.

Trnava v minulej sezóne získala ligový titul po zdanlivo nekonečných 45 rokoch. Vlani na jeseň senzačne postúpila do skupinovej fázy Európskej ligy a hrdo reprezentovala slovenský futbal.

Mužstvo však nezvládlo nabitý program. Výsledkovo sa v lige trápilo, čoho výsledkom je účasť v nadstavbe o záchranu v najvyššej súťaži. Klub je od konca minulého roka na predaj, keď majiteľ Vladimír Poór vyhlásil, že v klube končí. A po polroku zrejme konečne našiel kupcu.

„V rokovaniach sme o krok ďalej, no nie je to ešte uzatvorená téma,“ uviedol pre HN Poór. Mecenáš „andelov“ potvrdil, že o predaji Spartaka Trnava rokuje so spoločnosťou Cinemax. Tá je známa predovšetkým prevádzkovaním siete kín. Za firmou stojí rodina Drobných.

Trofej
		pre víťaza Slovenského pohára
		pred...
Dymovnice v
		sektore Trnavy v pohárovom
		finále...
+11Žilinský útočník
		Róbert Boženík  medzi
		hráčmi...

Futbalová Trnava na trhu predstavuje zaujímavý artikel. Spartak totiž napriek núdzovému režimu ovládol Slovenský pohár. Vo finálovej dráme zdolal Žilinu. Potenciálny nový majiteľ teda získa do rúk účastníka budúceho ročníka Európskej ligy.

TV Pravda: Marek Hamšík o svojom prestupe do Číny

#Spartak Trnava #Cinemax #Fortuna liga #Vladimír Poór
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku