Kto, kedy, kde a s kým? Prehľad prípravných zápasov fortunaligistov

10.01.2019 11:44
futbal, futbalová lopta
Ilustračné foto. Autor:

Prehľad prípravných stretnutí tímov najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy pred začiatkom jarnej časti sezóny.

ŠK SLOVAN BRATISLAVA

  • 16. januára: ŠK Slovan Bratislava – SK Sigma Olomouc (ČR), hrať by sa malo v Bratislave na Tehelnom poli
  • 19. januára: FK Mladá Boleslav (ČR) – ŠK Slovan Bratislava (prvý zápas na Tipsport Malta Cupe)
  • 21. januára: Zbrojovka Brno (ČR) alebo víťaz zimnej Tipsport ligy – ŠK Slovan Bratislava (finále alebo zápas o 3. miesto na Tipsport Malta Cupe)
  • 24. januára: Gzira United (Malta) – ŠK Slovan Bratislava, v rámci sústredenia na Malte
  • 30. januára: Rubin Kazaň (Rus.) – ŠK Slovan Bratislava, v rámci sústredenia v Turecku
  • 2. februára: Tromsö IL (Nór.) – ŠK Slovan Bratislava, v rámci sústredenia v Turecku
  • 6. februára: Šonan Bellmare (Jap.) – ŠK Slovan Bratislava, v rámci sústredenia v Turecku
  • 9. februára: Spartak Moskva (Rus.) – ŠK Slovan Bratislava, v rámci sústredenia v Turecku

FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA

  • 17. januára: FC DAC 1904 Dunajská Streda – FC Slovan Galanta (III. liga, 18.00 h)
  • 19. januára: FC DAC 1904 Dunajská Streda – Soroksár SC (Maď.-II. liga)
  • 26. januára: FC DAC 1904 Dunajská Streda – Lech Poznaň (Poľ.), v rámci sústredenia v Turecku
  • 29. januára: FC DAC 1904 Dunajská Streda – Esbjerg fB (Dán.), v rámci sústredenia v Turecku
  • 2. februára: FC DAC 1904 Dunajská Streda – Csíkszereda Miercurea Ciuc (Rum.-III. liga), v rámci sústredenia v Turecku
  • 4. februára: FC DAC 1904 Dunajská Streda – NK Olimpija Ľubľana (Slovin.), v rámci sústredenia v Turecku
  • 9. februára: FC DAC 1904 Dunajská Streda – SV Mattersburg (Rak.)
  • 11. februára: FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK 1923 Gabčíkovo (III. liga)

MŠK ŽILINA

  • 12. januára: MŠK Žilina – SFC Opava (ČR, 11.00)
  • 18. januára: MŠK Žilina – Lokomotiv Taškent (Uzb.), v rámci sústredenia v SAE
  • 22. januára: MŠK Žilina – Krídla Sovietov Samara (Rus.), v rámci sústredenia v SAE
  • 25. januára: MŠK Žilina – Kuang-čou Evergrande (Čina), v rámci sústredenia v SAE
  • 2. februára: Wisla Krakov (Poľ.) – MŠK Žilina
  • 9. februára: MŠK Žilina – Jihlava (ČR-II. liga, 14.00)

MFK RUŽOMBEROK

  • 15. januára: MFK Ružomberok – MŠK Námestovo (III. liga, 11.00)
  • 15. januára: MFK Ružomberok – FK Hodonín (ČR-III. liga, 13.00)
  • 19. januára: SK Sigma Olomouc (ČR) – MFK Ružomberok (14.00)
  • 23. januára: MFK Ružomberok – FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (II. liga)
  • 27. januára: Karpaty Ľvov (Ukr.) – MFK Ružomberok, v rámci sústredenia v Turecku
  • 30. januára: Slavia Sofia (Bul.) – MFK Ružomberok, v rámci sústredenia v Turecku
  • 2. februára: Cracovia Krakov (Poľ.) – MFK Ružomberok, v rámci sústredenia v Turecku
  • 9. februára: MFK Ružomberok – FK Třinec (ČR-II. liga)

ŠKF iCLINIC SEREĎ

  • 12. januára: MFK Karviná (ČR) – ŠKF iClinic Sereď (hrá sa v Otrokoviciach/ČR)
  • 16. januára: ŠKF iClinic Sereď – FC Vác (Maď.-II. liga)
  • 19. januára: Vasas Budapešť (Maď.-II. liga) – ŠKF iClinic Sereď (hrá sa v Tatabányi/Maď.)
  • 24. januára: Slezský FC Opava (ČR) – ŠKF iClinic Sereď (hrá sa v Uherskom Brode/ČR)
  • 25.1. – 3.2.: sústredenie v Turecku, počas neho tri prípravné zápasy (súperi ešte nie sú známi)
  • 9. februára: ŠKF iClinic Sereď – FK Znojmo (ČR-II. liga)

FC NITRA

  • 12. januára: FC Nitra – FC Zbrojovka Brno (ČR-II. liga, 10.30) – zimná liga Tipsport Cup, hrá sa v Brne
  • 13. januára: FC Nitra – FC MAS Táborsko (ČR-II. liga, 10.30) – Tipsport Cup, hrá sa v Brne
  • 16. januára: FC Nitra – 1. SC Znojmo (ČR-II. liga, 10.30) – Tipsport Cup, hrá sa v Brne
  • 19. januára: FC Fastav Zlín (ČR) – FC Nitra
  • 26. januára: FC Nitra – FC Vác (Maď.-II. liga, 14.00)
  • 2. februára: FC Nitra – FC ŠTK 1914 Šamorín (II. liga, 14.00)
  • 9. februára: FC Nitra – FC Zbrojovka Brno (ČR-II. liga, 14.00)

MFK ZEMPLÍN MICHALOVCE

  • 12. januára: VSC Debrecín (Maď.) – MFK Zemplín Michalovce
  • 16. januára: MFK Zemplín Michalovce – Slavoj Trebišov (II. liga)
  • 19. januára: MFK Zemplín Michalovce – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (II. liga)
  • 23. januára: MFK Zemplín Michalovce – FC Košice (III. liga)
  • 26. januára: MFK Zemplín Michalovce – FC Kisvárda (Maď.)
  • 30. januára: MFK Zemplín Michalovce – MKS Sandecja Nowy Sacz (Poľ.-II. liga), v rámci sústredenia vo Vysokých Tatrách
  • 2. februára: MFK Zemplín Michalovce – MFK Dukla Banská Bystrica (II. liga), v rámci sústredenia vo Vysokých Tatrách
  • 9. februára: MFK Zemplín Michalovce – Partizán Bardejov (II. liga)

FC SPARTAK TRNAVA

  • 12. januára: FC Spartak Trnava – MFK Liptovský Mikuláš (II. liga, 14.00), hrá sa v Považskej Bystrici
  • 16. januára: MFK Skalica (II. liga) – FC Spartak Trnava (14.00)
  • 19. januára: Gyirmót SE (Maď.-II. liga) – FC Spartak Trnava (Lipót/Maď., 14.00)
  • 26. januára: Vasas Budapešť (Maď.-II. liga) – FC Spartak Trnava (Lipót/Maď., 14.00)
  • 27.1. – 6.2.: sústredenie v Turecku, počas neho dva alebo tri prípravné zápasy (súperi ešte nie sú známi)
  • 9. februára: Wiener Neustadt (Rak.-II. liga) – FC Spartak Trnava (Viedeň, 15.00)

AS TRENĆÍN

  • 12. januára: AS Trenčín – SK Sigma Olomouc (ČR, dvojzápas – 11.00 a 13.00)
  • 19. januára: AS Trenčín – SFC Opava (ČR, 11.00)
  • 19. januára: AS Trenčín – FK Inter Bratislava (II. liga, 13.00)
  • 20.1. – 1.2.: sústredenie v Turecku, počas neho štyri prpravné zápasy (termíny: 22., 25., 28. a 31. januára, súperi ešte nie sú známi)
  • 8. februára: Austria Viedeň (Rak.) – AS Trenčín (Viedeň)

FK ŽELEZIARNE PODBREZOVÁ

  • 12. januára: FK Železiarne Podbrezová – FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (II. liga, 11.00)
  • 12. januára: FK Železiarne Podbrezová – MFK Dukla Banská Bystrica (II. liga, 13.00)
  • 15. januára: FK Železiarne Podbrezová – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (II. liga, 13.00)
  • 19. januára: FK Železiarne Podbrezová – FK Poprad (II. liga, 11.00)
  • 22. januára: FK Železiarne Podbrezová – FK Dubnica nad Váhom (II. liga, 13.00)
  • 23. januára – 6. februára: sústredenie v Turecku (termíny zápasov a mená súperov v riešení)

FK SENICA

  • 16. januára: FK Senica – MFK Dukla Banská Bystrica (II. liga, 13.00)
  • 19. januára: FK Senica – FC Petržalka (II. liga, 11.00)
  • 25. januára: FK Senica – OFK Malženice (III. liga, 16.00)
  • 27.1. – 10.2.: sústredenie v Turecku, počas neho tri prípravné zápasy (súperi ešte nie sú

známi)

FC VION ZLATÉ MORAVCE-VRÁBLE

  • 12. januára: FC Fastav Zlín (ČR) – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (11.00)
  • 16. januára: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – FK Dubnica nad Váhom (II. liga, 14.00)
  • 19. januára: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – MFK Dukla Banská Bystrica (II. liga, 12.30)
  • 23. januára: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – KFC Komárno (II. liga, 14.00)
  • 26. januára: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – FK Inter Bratislava (II. liga, 12.30)
  • 30. januára: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – FC Petržalka (II. liga, 14.00)
  • 2. februára: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – FK Slovan Duslo Šaľa (III. liga, 12.30)
  • 9. februára: FC ŠTK 1914 Šamorín (II. liga) – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (14.00)

Tabuľka Fortuna ligy 2019/20

    Z V R P S B
1. Slovan Bratislava 5 5 0 0 17:1 15
2. Žilina 5 5 0 0 15:5 15
3. Zlaté Moravce 6 3 1 2 6:7 10
4. Dunajská Streda 5 2 1 2 10:8 7
5. Trnava 5 2 1 2 9:8 7
6. Trenčín 5 2 1 2 7:8 7
7. Sereď 5 2 0 3 7:11 6
8. Ružomberok 5 1 2 2 6:7 5
9. Pohronie 5 1 2 2 5:10 5
10. Michalovce 5 1 1 3 4:8 4
11. Senica 6 1 1 4 7:14 4
12. Nitra 5 1 0 4 3:9 3
#prípravné zápasy #Fortuna liga
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku